• triatlet
  ***

  Proti Nezbedné pohádce slabší hudební motiv, míň vtipu. Zároveň mi víc vadila modernizace. Ae Veronika Freimanová jako Anka je skvělá. V komparsu mezi zpívajícími sboristkami tuším byla Dana Vávrová.(28.10.2011)

 • Karlos80
  **

  Veselá kulisová pohádka, na motivy Josefa Lady (Nezbedné pohádky) s ním spojené i typické výtvarné pojetí. Ti zženštilí zavšivení petrovští loupežníci to byl vážně unikát:-)! A ten hrůzostrašný drak? Netřeba komentovat, směji se ještě teď:-)DDD Marek Eben (mladý princ) opět v pohádce na Ladovské téma..!(2.9.2006)

 • Mariin
  ****

  Pohádková fraška, výtvarné, malebné, místy vtipné. Ten drak je fakt hustej.(23.10.2011)

 • kajda.l
  *

  Rozverná Freimanová táhne co může. Nejlepší z nejlepších mezi herci se zvládají tupě nepitvořit, zmíním Štěpánka. Pohádky Janečkové jsem nikdy neměl v oblibě a připadaly mi trapné i jako dítěti, natož nyní. A nechápu, co paní Janečkovou vedlo k ženštilému karikaturování mužských postaviček. Patrně měla v plánu vychovávat generace mamánků a buzniček. Ebena utratit! Při scéně s krokodýlem vydávaným za draka a "zahraným" šišlajícím Sobotou jsem už vyloženě trpěl. Prakticky každá dětská besídka je zábavnější než tato profesionály natočená ptákovina.(25.10.2015)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Únosem princezny je krutě vytrestaná celá lupičská kumpanie, která je nucena odložit fešácké oblečky, zahodit hřeben a udělat si v domě nepořádek. Drak je do zpěvu i tance jako drak a zlatými kudrnami vyšperkovaný princ Vendelín taktéž. Kdybych si jo musela vybrat, domů bych raději toho draka. Jsou okolnosti, kdy je drak lepší než princ.(16.9.2012)

 • - Postavu, která hlásí v televizi zprávy o ztracené princezně, ztvárnil skutečný hlasatel Miloš Frýba. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace