• Jezinka.Jezinka
  ****

  Únosem princezny je krutě vytrestaná celá lupičská kumpanie, která je nucena odložit fešácké oblečky, zahodit hřeben a udělat si v domě nepořádek. Drak je do zpěvu i tance jako drak a zlatými kudrnami vyšperkovaný princ Vendelín taktéž. Kdybych si jo musela vybrat, domů bych raději toho draka. Jsou okolnosti, kdy je drak lepší než princ.(16.9.2012)

 • kajda.l
  *

  Rozverná Freimanová táhne co může. Nejlepší z nejlepších mezi herci se zvládají tupě nepitvořit, zmíním Štěpánka. Pohádky Janečkové jsem nikdy neměl v oblibě a připadaly mi trapné i jako dítěti, natož nyní. A nechápu, co paní Janečkovou vedlo k ženštilému karikaturování mužských postaviček. Patrně měla v plánu vychovávat generace mamánků a buzniček. Ebena utratit! Při scéně s krokodýlem vydávaným za draka a "zahraným" šišlajícím Sobotou jsem už vyloženě trpěl. Prakticky každá dětská besídka je zábavnější než tato profesionály natočená ptákovina.(25.10.2015)

 • AngelAngie
  ***

  To už je let, co jsem tuhle pohádku viděla, přesto si ji velmi, velmi dobře pamatuji. Hezká.(18.1.2009)

 • May
  ****

  Lepšího draka v žádné pohádce neuvidíte (:(12.5.2004)

 • WANDRWALL
  **

  Rozpustilá princezna je správně odnesena mezi loupežníky, kteří s ní naloží tak, jak si zaslouží.(21.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace