• WANDRWALL

Rozpustilá princezna je správně odnesena mezi loupežníky, kteří s ní naloží tak, jak si zaslouží.(21.4.2011)

Lepšího draka v žádné pohádce neuvidíte (:(12.5.2004)

Nevím, opravdu nevím, přemýšlím nad hodnocením. Když se zamyslím, tak toto je pohádka jenom pro malé děti, nedovedu si tak nějak představit, že to sleduji nyní. Ani dospívající děti se na to nebudou dívat. Hodnotím tedy průměrně a to jenom z pohledu takového malého dítka:)(10.2.2012)

• kajda.l

Rozverná Freimanová táhne co může. Nejlepší z nejlepších mezi herci se zvládají tupě nepitvořit, zmíním Štěpánka. Pohádky Janečkové jsem nikdy neměl v oblibě a připadaly mi trapné i jako dítěti, natož nyní. A nechápu, co paní Janečkovou vedlo k ženštilému karikaturování mužských postaviček. Patrně měla v plánu vychovávat generace mamánků a buzniček. Ebena utratit! Při scéně s krokodýlem vydávaným za draka a "zahraným" šišlajícím Sobotou jsem už vyloženě trpěl. Prakticky každá dětská besídka je zábavnější než tato profesionály natočená ptákovina.(25.10.2015)

Únosem princezny je krutě vytrestaná celá lupičská kumpanie, která je nucena odložit fešácké oblečky, zahodit hřeben a udělat si v domě nepořádek. Drak je do zpěvu i tance jako drak a zlatými kudrnami vyšperkovaný princ Vendelín taktéž. Kdybych si jo musela vybrat, domů bych raději toho draka. Jsou okolnosti, kdy je drak lepší než princ.(16.9.2012)

• - Postavu, která hlásí v televizi zprávy o ztracené princezně, ztvárnil skutečný hlasatel Miloš Frýba. (M.B)