Proti Nezbedné pohádce slabší hudební motiv, míň vtipu. Zároveň mi víc vadila modernizace. Ae Veronika Freimanová jako Anka je skvělá. V komparsu mezi zpívajícími sboristkami tuším byla Dana Vávrová.(28.10.2011)

• Karlos80

Veselá kulisová pohádka, na motivy Josefa Lady (Nezbedné pohádky) s ním spojené i typické výtvarné pojetí. Ti zženštilí zavšivení petrovští loupežníci to byl vážně unikát:-)! A ten hrůzostrašný drak? Netřeba komentovat, směji se ještě teď:-)DDD Marek Eben (mladý princ) opět v pohádce na Ladovské téma..!(2.9.2006)

Pohádková fraška, výtvarné, malebné, místy vtipné. Ten drak je fakt hustej.(23.10.2011)

• kajda.l

Rozverná Freimanová táhne co může. Nejlepší z nejlepších mezi herci se zvládají tupě nepitvořit, zmíním Štěpánka. Pohádky Janečkové jsem nikdy neměl v oblibě a připadaly mi trapné i jako dítěti, natož nyní. A nechápu, co paní Janečkovou vedlo k ženštilému karikaturování mužských postaviček. Patrně měla v plánu vychovávat generace mamánků a buzniček. Ebena utratit! Při scéně s krokodýlem vydávaným za draka a "zahraným" šišlajícím Sobotou jsem už vyloženě trpěl. Prakticky každá dětská besídka je zábavnější než tato profesionály natočená ptákovina.(25.10.2015)

Únosem princezny je krutě vytrestaná celá lupičská kumpanie, která je nucena odložit fešácké oblečky, zahodit hřeben a udělat si v domě nepořádek. Drak je do zpěvu i tance jako drak a zlatými kudrnami vyšperkovaný princ Vendelín taktéž. Kdybych si jo musela vybrat, domů bych raději toho draka. Jsou okolnosti, kdy je drak lepší než princ.(16.9.2012)

• - Postavu, která hlásí v televizi zprávy o ztracené princezně, ztvárnil skutečný hlasatel Miloš Frýba. (M.B)