Nevím, opravdu nevím, přemýšlím nad hodnocením. Když se zamyslím, tak toto je pohádka jenom pro malé děti, nedovedu si tak nějak představit, že to sleduji nyní. Ani dospívající děti se na to nebudou dívat. Hodnotím tedy průměrně a to jenom z pohledu takového malého dítka:)(10.2.2012)

Homosexuální změkčilí loupežníci, homosexuální metrosexuální drak zpívající hlasem Luďka Soboty a čert - buržuázní podnikatel.(26.12.2007)

Lepšího draka v žádné pohádce neuvidíte (:(12.5.2004)

To už je let, co jsem tuhle pohádku viděla, přesto si ji velmi, velmi dobře pamatuji. Hezká.(18.1.2009)

• Karlos80

Veselá kulisová pohádka, na motivy Josefa Lady (Nezbedné pohádky) s ním spojené i typické výtvarné pojetí. Ti zženštilí zavšivení petrovští loupežníci to byl vážně unikát:-)! A ten hrůzostrašný drak? Netřeba komentovat, směji se ještě teď:-)DDD Marek Eben (mladý princ) opět v pohádce na Ladovské téma..!(2.9.2006)