poster

Kosí bratři (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1980, 13x8 min

Režie:

Garik Seko
(další profese)
 • Darth Sidious
  ****

  Zlaté časy Večerníčku. Na tomhle jsem odrostl a tehdy se mi Kosí bratři moc líbili. Rád zavzpomínám a vím, že i dnes bych se na to rád podíval a nepohrdal bych.(11.9.2011)

 • Davies182
  ****

  Moc pěkný seriál jako stvořený pro malé děti milující zvířatka. Kosáci byli fajn...(24.7.2009)

 • kulyk
  **

  Přímý popud k tomu, abych se již jako čtyřletý u dědečka na pavlači zdokonaloval ve střelbě ze vzduchové pušky značky Slavia, vzor 618, zalamovací pístová hlaveň, ráže 4,5mm. Kosím je, bratři! Pitomečkové s kšiltovkou a baretem mi k srdci nikdy nepřirostli, byť jsem zmíněné pokrývky na šešulkách odpravených pernatců nenacházel. Asi je stihla ukrást naše kočka, byla u padlých vždy první a když zahlédla, jak vycházím se svou milovanou medvědobijkou na ochoz, započala mocně slinit, mrskat ohonem a samou radostí si cvrnkla do kožichu. Měl jsem jí rád. Snad proto jsem jí v době nedostatku polétavých terčů jedno očíčko ponechal. Což o sobě nemohly tvrdit nejen mačiččky ze sousedství, ale ani ta otravná paní, co na mě jednou zkoušela žalovat u oblastního pomocníka VB, že jí sestřeluji tulipány. Dožila ve tmě, baba!(3.12.2013)

 • AngelAngie
  ***

  Pohádka, která neoslní.(28.9.2008)

 • DinoRaptor
  ****

  Tenhle večerníček jsem měl celkem rád i když už jsem ho dlouho neviděl.(10.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace