poster

Kosí bratři (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1980, 13x8 min

Režie:

Garik Seko
(další profese)
 • Davies182
  ****

  Moc pěkný seriál jako stvořený pro malé děti milující zvířatka. Kosáci byli fajn...(24.7.2009)

 • Ded@M@tes
  ****

  Večerníček o dvou kosácích. Kos s červenou kšiltovkou a modrou rádiovku s bílou bambulí se jen tak nevidí. / Viděné epizody *13.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 7/10 )(17.5.2012)

 • Adam Bernau
  ****

  Proč si celý život myslím, že to namluvil Brodský?(5.8.2011)

 • Darth Sidious
  ****

  Zlaté časy Večerníčku. Na tomhle jsem odrostl a tehdy se mi Kosí bratři moc líbili. Rád zavzpomínám a vím, že i dnes bych se na to rád podíval a nepohrdal bych.(11.9.2011)

 • Karlos80
  ***

  Tehdejší večerníček který šel tenkrát tak trochu mimo mně. A divíte se? Při té tehdejší záplavě jiných a leckdy o to více mimořádně zdařilejších seriálu asi ani moc ne že?Jinak určitě krásně nás tímto seriálem tenkrát provázel hlas Stanislava Fišera. A to byl u těchto a podobných filmů opravdu základ. Dobrý dabing-celkem úspěšný večerníček. Ani se člověku nechce věřit že už je tento 13. dílný seriál starý více jak pětadvacet let, kdy nás kosáci Josef a Václav obšťastňovali svými neuvěřitelnými příhodami. Jako například když se vydali do Zoo. Ještě pak tuším v roce 1982 bylo natočeno pokračování pod názvem "Kosí bratři a větrný kohout", opět třinácti dílné. Takový lepší průměr 3,5/5.(10.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace