Kocourkov (TV film)

Komedie

Československo, 1992, 59 min

Výprava dosti televizní, ale jinak ucházející záležitost. Herecky rozhodně slušný nadprůměr.(14.11.2011)

Nácíček je životní role Miroslava Donutila! Taková figura se hned tak nevidí. Hravě sfouknul všechny ostatní postavy. Trefná karikatura a kritika. Pár lidí se v ní určitě našlo. Někteří by se mohli i poučit, ale to bylo zřejmě velice složité.(12.11.2013)

Jedna z našich horších pohádek, jedna z těch, kde všichni přehrávají. Děti bych na to ale s klidem nechal koukat, ostatně pro ně je taky pohádka natočená. 60% = 3/5(26.4.2014)

• paascha

Z tématu se s touto sestavou dalo vytřískat o tisíc procent víc, toto je promarněná šance(28.12.2010)

Povedená pohádka o bláznivém městě Kocourkov, kde se svou "moudrostí" dokázali vypořádat s problémy jako radnice bez oken, návštěva císaře pána nebo myš a kocour. Přitažlivá pohádka jak pro děti, tak i pro dospělé. Hudba: Jaroslav Uhlíř(26.11.2013)