poster

Kocourkov (TV film)

Komedie

Československo, 1992, 59 min

 • UncleG
  *****

  Tatínek Šebek z Pelíšků... Černý baron Tronda... nebo Sluha dvou pánů Truffaldino... ti všichni ať se jdou zahrabat. Miroslav Dountil JE Nácíček. Tuhle televizní komedii totiž povýšil na něco až nadpozemského. Ta grácie, s jakou ztvárnil nebetyčnýho kariéristickýho podlejzavýho blba totiž nemůže pramenit jenom z herecké rutiny. V tom je kus člověčenství, který vyvěrá přímo z umělcova nitra! :)(6.10.2010)

 • lubospoti
  ***

  Slušná podívaná. Jen je natočena v takovém prapodivném televizně-divadelním formátu. Ale i tak se člověk pobaví (a sem tam si i posteskne, protože má pocit, že Kocourkov existuje.. ). Miroslav Donutil jako Nácek zde jednoznačně převyšuje ostatní herecké kolegy. Tohle je přesně role pro něj.(30.8.2013)

 • paascha
  **

  Z tématu se s touto sestavou dalo vytřískat o tisíc procent víc, toto je promarněná šance(28.12.2010)

 • Jeand´Boa
  ****

  Příběhy Kocourovský budou nadčasovou kritikou i bez tohoto příjemného zpracování s krásným projevem českých herců...ale buďme za toto zpracování rádi...(28.12.2010)

 • LiVentura
  ****

  Televizní představení plné milé hlouposti a přetvářky, která z něj dělá paralelu života a reality.(16.2.2010)

 • - Majitel továrny na semtele (Mojmír Maděrič) si ponechal na pravé ruce pod krajkovým rukávem košile pánské kombinované hodinky - ručičkové s digitální datumovkou, ačkoliv jako konšel používá cibule na řetízku v kapsičce vesty. (Kirman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace