Extreme Ghostbusters

Animovaný / Rodinný / Komedie
USA, 1997, 14 h 39 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Jim Latham

Tara Strong, Maurice LaMarche, Jason Marsden, Pat Musick, Alfonso Ribeiro, Rino Romano, Billy West, Cheri Caffaro, Charlie Adler, Sherman Howard, Eddie Albert (více)

Epizody(40)

Dr. Egon Spendler byl nucen rozpustit svou skupinu lovců duchů, a každý ze členů jde svou vlastní cestou. Jednoho dne se však opět oběvují duchové. Spendler se tak záhy rozhodne k přijetí nových členů svého týmu. Lov na duchy po celém New Yorku může opět začít. V týmu lovců je Kylie Griffin - expert na okultismus, Eduardo Rivera - cynik a lenoch, Garrett Miller - ochrnutá dívka na vozíku a Roland Jackson - specialista na zbraně. (Terva)

blondboss

Tento seriál je len akýmsi žmýkaním originálneho slávnejšieho seriálu a samozrejme samotných filmov. Mne osobne sa celý tento koncept krotiteľov duchov vôbec nepáči a akosi mi to neprišlo na chuť. Animačne je seriál slabý, čo je logické v tých rokoch, ale ani dejovo to veľmi nezaujme a točí sa v zásade stále okolo tej istej vaty so slabými vtipmi. Takže za mňa klasický podpriemer. 40 % ()

• Podle seriálu byly vytvořeny tři video hry pro konzole Game-Boy, a to "Extreme Ghostbusters" a "Extreme Ghostbusters: Kód ekto-1". Pro hrací stanice Play Station pak vznikla hra "Extreme Ghostbusters: The Ultimate Invasion". (Terva)