Rolničky, kam se podíváš

Jingle All the Way

Všade samé zvončeky

Jingle All the Way

Komedie / Rodinný

USA, 1996, 86 min (Director's cut: 94 min)

Má skvělou vánoční atmosféru-což je asi tak všechno...Nicméně jako vánoční snímek to ujde.(24.5.2002)

Arnold se sice zas až tak hodně do komedií nehodí, ale tady mi seděl výborně. Ona celá ta bláznivá honba za Turbomanem byla bezvadná show.(3.1.2012)

• Nathalie

Jingle bells, Arnold rulez, guilty all the way.(21.12.2009)

Ja som sa celkom bavil, bol druhý sviatok vianočný, sánky rozflákané, tak som doobeda čučal na telku a na Arnieho a jeho ďaši komediálny trapas. Ešte, že to trochu zachánil dabing. Nutno ale povedať, že vianočnú atmosféru to malo a to bol cieľ, lebo som sa veľmi nenudil a pár krát aj zasmial. Všetko skončilo tak ... no veď nebudem spoilerovať !(29.5.2005)

Já nevim, prostě tahle komedie má skvělou vánoční atmosféru, slušně hrajícího Arnieho, ještě lepšího Sinbada, je vtipná, svižná no prostě pohodová. O vánovích to miluji obzvlášt.(23.11.2005)

• - Turbo Man se barvou a oblekem nápadně podobá postavě DC komiks Flashovi. (Terva)

• - Joe Pesci měl hrát postavu Myrona, ale byl považován za příliš malého vedle Arnolda Schwarzeneggera. (Terva)

• - I tentokrát se natáčení zúčastnil Arnoldův kamarád a častý spolupracovník Sven-Ole Thorsen. V závěrečných titulcích je však uveden pouze jako kaskadér. (Rominator)