poster

Rolničky, kam se podíváš

 • USA

  Jingle All the Way

 • Slovensko

  Všade samé zvončeky

 • Velká Británie

  Jingle All the Way

Komedie / Rodinný

USA, 1996, 86 min (Director's cut: 94 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *

  Sračičky kam se podíváš. Do tohohle se Arnie neměl nechat navézt, ale tak všichni jsme chybující...15%(17.6.2016)

 • Rex Mundi
  **

  Prepínam telku, idú tzv. "Rolničky"... hovorím si: "toto už fakt videli všetci, iba ja nie". Tak ho nechám pustený, hoci nie od úplného začiatku, ale veď vo vianočnej komédii ma to nezabije a zápletku už dávno poznám. No... kým asi do dvoch tretín bola štandardná infantilná situačka s typickým Arnoldom aj americko-grcnými morálnymi ponaučeniami, tak sa dalo. Myslela som, že v podobnom duchu budú gagy pokračovať. Keď vybuchla listová bombička (sorry, spoiler?;-), ešte som len pokrčila obočie. Keď v kostýme TurboMana začal vystreľovať počítačom animované disky, podozrievavo som prižmúrila oko... s tým filmom sa niečo dialo... Nechápavý výraz tváre ma naplno zasiahol, keď Arnie začal lietať. A lietal, a lietal a neprestával... Potom urobil zopár superhrdinských trikov, ktoré boli smiešne v negatívnom zmysle a ako dospelý divák bez ľubovoľného dieťaťa v okolí som sa cítila až trápne. To "komiksové" finále to celé poslalo do žumpy. Hmm, ale predpokladám, že cieľovú skupinu detí to v roku 1996 a ešte pár rokov potom bavilo.(2.5.2013)

 • Matty
  ***

  Jeden ze zdařilejších Arnieho pokusů propašovat kus svého rakouského "šarmu" do komediálního žánru. Když se dokážete povznést nad některé hlouposti a stejně jako já jste odjakživa chtěli vidět Barbara Conana, kterak mlátí Santu Clause... období vánoc je k tomu naprosto ideální. 60% Zajímavé komentáře: monolog, castor, Kochanski(15.7.2007)

 • Rominator
  ***

  Zajímavost: Ve filmu pronese Howard Langston (Arnold Schwarzenegger) větu "I'll be back with the doll later". Jedná se o narážku na frázi "I'll be back" ze snímku Terminátor (1984).(17.4.2011)

 • ClintEastwood
  *****

  Tento snímek je nesmírně zábavný a dobře poživatelný pro malé i velké diváky, prostě pro celou rodinu. Střídá skvělý humor, akci a trošičku si i zamoralizuje (což mi zde ale vůbec nevadí). Arnie opět válí a chrlí jednu hlášku za druhou a v závěru, když se pak film zvrtne až někam ke sci-fi, si jenom lebedím blahem. Povedený, vánoční pamlsek. P.S. Kdo z vás vydrží u obrazovky až do samotného konce závěrečných titulků, bude odměněn ještě jedním povedeným vtípkem od vánočního stromečku.(8.10.2013)

 • - Ve filmu pronese Howard Langston (Arnold Schwarzenegger) větu "I'll be back with the doll later". Jedná se o narážku na frázi "I'll be back" ze snímku Terminátor (1984). (Rominator)

 • - Roli obřího Santy ztvárnil wrestler Paul Randall Wight Jr. známý jako The Big Show. (Mr.Dick)

 • - Joe Pesci měl hrát postavu Myrona, ale byl považován za příliš malého vedle Arnolda Schwarzeneggera. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace