Rolničky, kam se podíváš

Jingle All the Way

Všade samé zvončeky

Jingle All the Way

Komedie / Rodinný

USA, 1996, 86 min (Director's cut: 94 min)

Má skvělou vánoční atmosféru-což je asi tak všechno...Nicméně jako vánoční snímek to ujde.(24.5.2002)

Arnold je strašný sympaťák a comicsový príbeh zaujímavý, len bohužiaľ nevyužitý. Sinbad je otravný a James Belushi má tu len malý štek. Jake Lloyd si podobne mizerný výkon zopakoval aj o tri roky v Skrytej hrozbe. Ale má to skvelé (trashové) finále.(26.12.2007)

Z pozice přirozeného odpůrce svátků klidu a pohody (čili nervů na pochodů) jsem vždy potěšen, když se uprostřed sváteční pohody dokáže někdo oprostit od duchovního rozměru vánoc a zábavně přitom trpí. Ano jsem cynik, nejsem na to nijak zvlášť hrdý, ale tento pokřivený pohled na svět činí můj život daleko zábavnější.(9.9.2011)

Není to sice žádná sláva, děj nestojí za moc, ale mě to pokaždé dokáže nějak zaujmout. Nevím čím to je, ale prostě Arnold je bourák a ten hloupoučký motiv filmu přece jenom dokáže slušně zabavit po celou dobu. 55%(27.12.2007)

Turboman!!!(18.4.2005)

• - Roli obřího Santy ztvárnil wrestler Paul Randall Wight Jr. známý jako The Big Show. (Mr.Dick)

• - Natáčení probíhalo ve městech Saint Paul, Bloomington, Edina a Minneapolis v americkém státě Minnesota. Vánoční průvod byl natočen v Universal Studios v Los Angeles. (Terva)

• - Turbo Man se barvou a oblekem nápadně podobá postavě DC komiks Flashovi. (Terva)