Rolničky, kam se podíváš

Jingle All the Way

Všade samé zvončeky

Komedie / Rodinný

USA, 1996, 86 min (Director's cut: 94 min)

Má skvělou vánoční atmosféru-což je asi tak všechno...Nicméně jako vánoční snímek to ujde.(24.5.2002)

Ano, Arniemu sa rozhodne hodia role Terminatorov, ale ani toto zrovna nieje na odpad!.Je to komédia pre deti s Arnoldom, ktorý nevie hrať rodinné filmy, ale ja som sa pri tom nenudil, tak ako to vyzerá tu na csfd.Je to hovadina to ano, ale nie zas taká aby som to hodnotil pod 50%.Priznávam sa, že záver bol trošku (dosť) pritiahnutý za vlasy, ale v slovenskom dabingu a cez vianočné sviatky je to fajn :-) 60% - 3*(18.1.2011)

rozpočet : $60 million tržby celosvetovo : $129,832,389(9.1.2007)

• MM_Ramone

Takže hollywoodsky producenti prehovorili aj akčného veterána Arnolda Schwarzeneggera, aby sa objavil v komerčnej vianočnej komédii. Zahral si úlohu večne prácou zaneprázneného biznismena, ktorý vôbec nie je schopný plniť sľuby, ktoré ľahkomyslene dáva svojmu malému synovi. Keď mu zabudne pod stromček kúpiť vytúženú hračku, superhrdinu Turbo-mana, tak to už zašlo priďaleko. Za každú cenu musí na poslednú chvíľu zohnať tento úzkoprofilový tovar. Na to je už ale neskoro. Všetko zachráni náhoda, keď ho navlieknu do plnefunkčného kostímu a sám sa stane Turbomanom na mestskej prehliadke. Tak i jeho mladý potomok pochopí, že najväčším hrdinom je jeho otec. V záplave rodinných vianočných komédií radím tento snímok skôr ku tomu slabšiemu. **(24.12.2008)

je to tak debilní až je to vtipný(19.12.2011)