Rolničky, kam se podíváš

Jingle All the Way

Všade samé zvončeky

Jingle All the Way

Komedie / Rodinný

USA, 1996, 86 min (Director's cut: 94 min)

• tron

„Ako dlho ste robili u pyrotechnikov?“ Nuž... Arnoldovi Schwarzeneggerovi to v komédiách vždy pristalo (POLICAJT ZO ŠKÔLKY, DVOJIČKY). Že v nich vždy dostal hlúpy scenár, je iná vec. V kúsku VŠADE SAMÉ ZVONČEKY bola nemalá šanca na to, že to dopadne lepšie a to už preto, že režíroval osobitý Brian Levant (FLINTSTONOVCI), od ktorého, niekedy v dobrom a niekedy v zlom, neviete čo čakať. Nakoniec v jednom nesklamal: podobnú vianočnú rodinnú komédiu veru len tak ľahko neuvidíte. K tomu krásna Rita Wilsonová (manželka Toma Hanksa) a niekoľko pekne drzých scén (so sobmi, predavačmi a ultra otravným susedom), ale to je asi tak všetko. Neprekáža, že snímka podáva "čaro Vianoc" trocha inak. Prekáža, že zhruba od polovice pôsobí scenár vyložene nezvládnuté, vrátane trápneho akčného "komiksového" finále.(2.11.2004)

• Nathalie

Jingle bells, Arnold rulez, guilty all the way.(21.12.2009)

Není to sice žádná sláva, děj nestojí za moc, ale mě to pokaždé dokáže nějak zaujmout. Nevím čím to je, ale prostě Arnold je bourák a ten hloupoučký motiv filmu přece jenom dokáže slušně zabavit po celou dobu. 55%(27.12.2007)

• Wacoslav1

Sračičky kam se podíváš. Do tohohle se Arnie neměl nechat navézt, ale tak všichni jsme chybující...15%(17.6.2016)

• Lima

Arnolde, než tohle, to radši ten Protiúder. Z tebe komik nebude, i kdyby si nechal transplantovat na obličej červenou bambuli a chodil jenom v šaškovským.(4.1.2003)

• - I tentokrát se natáčení zúčastnil Arnoldův kamarád a častý spolupracovník Sven-Ole Thorsen. V závěrečných titulcích je však uveden pouze jako kaskadér. (Rominator)

• - Howard Langston (Arnold Schwarzenegger) nosí ve filmu hodinky Casio AQ-600W. (Roland Sands)

• - Joe Pesci měl hrát postavu Myrona, ale byl považován za příliš malého vedle Arnolda Schwarzeneggera. (Terva)