poster

Bitva v Ardenách

 • USA

  Battle of the Bulge

Válečný

USA, 1965, 167 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wladi.mir

  k(7.7.2011)

 • paascha
  ****

  Nejvtipnější na tom všem je vexlák Kojak, mluvící hlasem Moulina:-))(8.5.2012)

 • LiVentura
  *****

  Opravdu velkofilm, výprava, kostýmy, výbava vojsk, skvělé obsazení, prostě vše sedí a zapadá. Dobře koukatelný snímek.(1.10.2011)

 • misterz
  ****

  Ešte šťastie, že Spojenci mali toho H. Fondu s pár chlapíkmi, ktorí sa dostali v správny čas na správne miesto. Ide tu síce o takú klasickú a obohranú americkú hrdinskosť postavenú na pár jednotlivcoch, ale aj tak ma to ešte stále baví. Možno to je tým, že je tu zachovaná primeraná miera patriotizmu a hlavne mi dejová linka dávala zmysel, čiže veľká spokojnosť. 75/100(10.4.2016)

 • Djkoma
  ****

  Film plný hvězd, které nezklamali a opět dokázali, jak jsou postavy pro válečný film důležité. I přes celkem velký počet postav a dvě příběhové linie se divák dobře orientuje a sleduje především Henryho Fondu, jak se snaží najít německé Tygry. V době vidění, v mých cca 10 letech, šlo o úžasný zážitek nejen díky hudbě a zvukům, které od zbraní až po samotné tanky jsou neuvěřitelně reálné, ale také v pocitech z příběhu, který zaujme v každé vteřině a do závěru vás nepustí. Několik nezapomenutelných okamžiků včetně zpěvu německými vojáky nebo přeletu v mlze nad schovanými německými tanky je opravdu jedinečných a po mnoha letech si an ně vzpomínám stejně jako na sympatickou postavu Tellyho Savalas.(22.8.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace