Lovec jelenů

• slovenský

Lovec jeleňov

Drama / Válečný

USA / Velká Británie, 1978, 182 min

Na absolutní zážitek moc vleklé, ale jinak výborní herci a silný námět rozhodně mají co říct.(31.7.2010)

Hodně silné finále a vynikající Walken a De Niro. Toho Vietnamu tam není tolik, ale když už jsme tam stojí to za to. Cimino cílí na lidskou rovinu a vypráví především příběh tří kamarádů z nichž každý vyjde z války pozměněn. Úvod se trochu táhne, ale má to svůj smysl. Osobně mám radši jiné kousky z Vietnamu, ale Lovec jelenů rozhodně stojí za vidění.(4.7.2016)

Jeden z těch filmů, po jejichž shlédnutí je nejlepší na ně zapomenout. Při tom dalším budete stále stejně překvapeni, zhnuseni a rozčarováni a váš život bude pestrý a zábavný:-)))(22.10.2011)

Naprostá klasika. Je to už nějaký rok zpět, co jsem film viděla, ale co si moc dobře pamatuji je, že mě poměrně dost šokoval přechod děje .. rozvláčněný začátek, jakoby seznámení s postavami a poté krutosti a nástrahy války. Vynikající herecké výkony! Ruská ruleta je scéna, která si myslím, musí překvapovat pořád ..(31.10.2008)

rozpočet : $15 million tžby americké : $48,979,328(15.12.2006)