Na dostřel

V tesnej blízkosti

Na dostrel

Akční / Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1993, 105 min

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +Bruce Willis, Dennis Farina, dabing, dobrá akce, napětí, obstojná hudba -jen mírně nadprůměrně, takový scénář už tu byl a v lepším podání/// Jo, nakonec to šlo. Nebýt tam Bruce Willis a Sarah Jessica Parker (mezi nimiž to docela dobře jiskřilo) tak je to podprůměrný film, který by asi nestál zapozornost. Ovšem s tímto obsazením (i ve vedlejších rolích) je to docela zajímavé. Příběh tu už tisíckrát byl, takže nic nového nečekejte a přestože je to Willisův slabší kousek, tak určitě by ste ho neměli vynechat./// Celkem 66%/// PS: Dal jsem mu dokonce přednost před Komandem .-) Podruhé viděno 21.3.2011 aniž bych si uvědomil, že jsem to viděl vlastně docela nedávno, podruhé se mi na to koukalo ještě lépe.(5.7.2008)

• sepp

Nezvladnuty snimek, ovsem s patrnou vychazejici hvezdou B.Willise.(7.9.2003)

Rozporuplný film. Proč rozporuplný? Protože nevyvážený a nedostatečně propojený. Pan režisér totiž nějak nezvládl vážnější a gradující chvíle filmu a zaměřil se jen na ty akční - ale ty zase stojí za to. Kdyby takto vedl celý film, dívali bychom se na opravdu kvalitní snímek.(25.12.2010)

Vůbec jsem netušil kdo by mohl být vrah.Naprůměrný thriller.(27.2.2005)

Poldové musí držet spolu, rodina musí držet spolu, ale bývalý elitní detektiv (nyní říční polda) Tom Hardy už začíná tušit, že tato pravidla nemusí platit v každém případě.(6.12.2008)