Seriál byl dobrý až tak do poloviny, pak začali tvůrci doslova ždímat příběh z ničeho. Přitom předloha je tak neskutečně nosná, že v tom vidím vyloženě zahozenou šanci. S tím rozpočtem, který na to Poláci očividně měli, by se dali dělat mnohem větší divy i v rámci televizní produkce. Geralt Michala Zebrowskeho je výborný, démonický aprostě přesně takový, jakého jsem si ho při čtení Sapkowského představovala. Zbytek hereckého obsazení je průměrný, exteriéry jsou pěkné, hudba výborná (kromě instrumentálek vydatně podporovaných sborovým zpěvem je soundtrack prostřídaný s Marigoldovými písněmi v polštině - nečekaně dobře se ten jazyk poslouchá), ale výsledek prostě nevypadá tak, jak bychom čekali od takového středoevropského fantasy kultu. Lidem, kteří Zaklínače nečetli navíc seriál podle mě neřekne vůbec nic.(22.8.2007)

• flanker.27

Budiž předem řečeno, že Sapkowskiho ságu o Zaklínači až na prvních pár povídek nemám rád. Ciri je nejotravnější literární postava, s jakou jsem se setkal, kromě toho přesně zapadá do škatule, kterou paroduje Pratchett v Lehkém fantastičnu ("sen zájemců o speciální druh sexuálních magazínů"). Ovšem filmová (a seriálová) verze si z předlohy moc nebere, takže se dá docela dobře hodnotit samostatně. Což na druhou stranu neznamená, že je lepší. Ba naopak. Na jednu stranu bych mohl ocenit užívání spíš reálnýho prostředí než kulis a počítačových efektů, jenže celková úroveň působí spíš poloamatérsky. Děj je velmi chabej a vůbec, ale vůbec mi nesedí šerm inspirující se v asijskejch stylech. Jen ztráta času.(20.4.2011)

ále...furt lepší než to co v televizích jinak dávaj. A ke všemu fantasy seriálu je asi jako prstů na 1 ruce...takže díky aspoň za to málo:)(25.7.2008)

• playboxguest

Jsem fanynkou herní série a ta je dech beroucí a vůbec mi obrátila naruby několik měsíců života, seriál jsem ale vydržela jen do šestého dílu a dál už nemůžu, protože se obávám, že bych zapomněla dýchat čistě z nudy. Až se budu chtít zase muchlovat s Geraltem, počkám si raději na třetí hru. 40%(13.8.2013)

Dobře se mi na tento polský seriál dívalo, i když na jeden díl jsem koukala třeba až za dva týdny. Gerald byl hercem Michalem Zebrovskim zahrán skvěle i ostatní postavy jsem si oblíbila. Není to sto procent, ale je to slušně zpracovaný seriál bez nějakého kliše a podobných věcí, co jinak preferuji...(4.3.2016)