• brit84

Do teď jsem to nikdy neviděl celý a měl jsem pocit, že se na to dá docela slušně koukat. Včerejšek mě ale vyvedl ze zažitého omylu. Trapný scénky a vtipy, kterých je film plnej, začnou lézt krkem hned, jak se v ději zopakují podruhé. Tedy hned od začátku. Jako jediný pozitivum shledávám držky Mádla, protože je to jeho parketa a vlastně je mně jako herec docela sympatickej. Narozdíl od Kotka...(30.12.2011)

• woody

Jenom proto, že český film je sto let za opicema a Janák se zkušenostmi s maximálně tak s reklamním spotem na Sazku přijde s netradičním kamerovým cool lookem, mazanými hláškami a hustou On my Head, partou nehreců, přehrávajících hreců a roštěnkami, nevím proč bych měl dávat víc jak hvězdičku...A to to byl prosím původně tříhodinový seriál...Jako Prcičky se mi líbili, Stifflerovi jsem namakance věřil, Jimovi trapnost, ale tohle je nuda a vo ničem.Těm floutkům nevěřím ani hlášku a "Stříkéééj!" musel vymyslet chorý mozek, který jen ví jak táhnout na mediální branku...A nejlepší je, že to nyní budou samí panicové nanicové a -áci do omrzení...(14.12.2005)

Vůči tomuto filmu jsem měl před shlednutím určité předsudky. Když jsem se na něj ale podíval, tak mě velice bavil. Kotek & Mádl zde jsou poprve a naposled skutečně vtipní, legrační scénky také stojí za to. Tak proč se na to koukat tak profesorsky, na slušné 3 hvězdy to určitě má! :-)(8.10.2008)

• - Krátce po natáčení se chata Inka zbourala a na jejím místě vyrostl luxusní apartmánový dům. (jenik71)

• - Počítačová hra, kterou na začátku filmu hrají Randy (Vojtěch Kotek) a Jáchym (Jiří Mádl), se jmenuje „Alpine Surfer“. (slatkac)

• - Ve scéně, jak Jáchym (Jiří Mádl) telefonuje přes vodní hladinu, je možné vidět, že ve skutečnosti nevolá. (Pepy)