• Enšpígl
  ***

  V novinách jsem často četl srovnávání s humorným filmem z roku 1982,ale ti co to srovnávají nejsou žádní machři a sněženky na to neutrhnou. Prostě jiný tip humoru v jiný době,pro jiné publikum / né věkově/ ale účel u mě splnil,smál jsem se. Být mladší jistě bych se smál více,ale co už.(14.7.2006)

 • Boss321
  ****

  Žadný klenot naší kinematografie to není, ale jednou za čas se u toho pobavíte docela slušně.....(16.12.2007)

 • Hal_Moore
  **

  První český pokus o teenage komedii jaksi nevyšel. Režie nic moc, hudební složka se mi nechce ani probírat (stále dokola ty samé písničky... ještě k tomu oposlouchané z rádií), kamera taky za moc nestojí, herecké výkony jsou... (teda nejsou). Erotické scény toho moc neukážou (to má být teenage komedie?????), po celou dobu se zasmějete tak třikrát, čtyřikrát. Jedna hvězdička za Lucku Vondráčkovou a druhá za snahu natočit něco nového.(17.7.2005)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve scéně, kdy hlavní hrdinové opravují babysense, je možné několikrát zahlédnout mikrofon štábu. (Gerron)

 • - Lucka Vondráčková trénovala snowboarding na Svatém Petru, aby nemusela být ve filmu zastupována dablerém. (HappySmile)

 • - Při scéně, kdy spolu hlavní hrdinové jedou na hory autobusem, je možné z venku vidtě, že je okolo sníh. Záběry z interiéru autobusu tomu však nenasvědčují. (Pepy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace