• gouryella

Bohužel jen jedno velké zklamání!!!!!!! Tento film mě nedokázal zaujmout naprosto ničím, jediným pozitivem jen snad pouze Veronika Freimanová.(17.11.2004)

Snowboarďáci jsou podle mě povedená a vtipná komedie pro teenegary. V CŘ je trumfl snad už jen Gympl. Navíc zde byl "objeven" Jirka Mádl, což je pro českou scénu velké plus (pokud tedy zrovna netvoří debilní Stahovák), a Vojta Kotek, který je taky docela nadaný...Pavla Tomicová opět září a diváci pukají smíchy!(31.10.2010)

• Djkoma

Už odzačátku je vidět lehká snaha o amerčinost. Od začátku dokonce je to shluk trapasů a chvílemi vtipných dialogů. Bohuižel těch vtipných je jen pár. Některé scény, které přijdu pubertákovi okolo 15nácti velmi vtipné, jsou naprosto nudné, ohrané a trapné. Herci jsou mladí, ale nezajímavý. Vojtěch Kotek se snaží navázat na své Štěstí z pojištovny a na svou tvářičku láká všechny dívky. 2* jsou za občasné usměvavé scény, které však tento film nemohou zachránit.(27.11.2004)

Je ot patřičně plytké, samoúčelné a frikulínovité, leč až mě udivilo, že mě to celkem bavilo. Scénář se slušně trefil do hovorové češtiny a neologismů, Janák dokázal film v rámci možností moderně slepit, hlavní herečtí představitelé zase dost uvolněně zahráli a souboj s matadory stříbrného plátna zvládají se štítem. Kvalitní je i převážně Chyškův soundtrack no a samozřejmě pánská část ocení jisté prasečinkami zavánějící scénky, v nichž se lze pokochat jemnou estetikou těla Barbory Seidlové a Martiny Klírové... Zdá se vám to pubertální? No fajn, tak proto ty tři hvězdičky.(1.1.2006)

• AngelAngie

Za Martinu Klírovou...(20.5.2008)