poster

Milujte svého zabijáka

 • USA

  Confessions of a Dangerous Mind

 • Německo

  Geständnisse - Confessions of a Dangerous Mind

 • Slovensko

  Milujte svojho zabijaka

Krimi / Thriller / Drama / Komedie / Životopisný

USA / Kanada / Německo, 2002, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  ***

  Mám rád dobrý "biftek". Zvlášť rád si ho dám v restauraci, kterou mi doporučí moji známí se stejným zažívacím traktem. Tenhle "biftek" měl všechny náležitosti včetně přílohy a nádherné oblohy, ale ... přestože vypadal skvěle, vařil ho skvělý kuchař a přinesl mi ho zručný číšník, nebylo to "ono". Je to prostě tak - někdy vám nesedne ani velká lahůdka :)(30.10.2003)

 • Superpero
  ****

  George Clooney se teda předvedl, takové režijní vychytávky se jen tak nevidí a celý film je opravdu zábavně podán + skvělé herecké obsazení (cameo Pitta a Damona jako třešnička na dortu). Ovšem všemu s přehledem kraluje Sam Rockwell, který se pro tuto roli fakt narodil. Dále potěší Rutger Hauer v roli zabijáka co rád škrtí běžkaře (vyfoť mě) a jmenuje se Keeler. Julia Roberts je opravdová femme fatale a Drew Barrymore, kterou po Charlieho Andílcích nenávidím se mi tu opravdu líbila. Opravdu tenhle film je bezva a jestli vás můj komentář nepřesvědčil tak si pusťte scénku jak jakejsi vedoucí televize nebo kdo vysvětluje soutěžícím v pořadu Rande, že nemají mluvit sprostě.(10.9.2005)

 • Dudek
  odpad!

  Překvapivě nudný film podle scénáře Charlieho Kaufmana, který si tentokrát vybral fiktivního tvůrce televizních show, který přes noc zabíjí lidi pro CIA, neboť vyhovuje profilu. George Clooney umí jako režisér slušně překvapit, hlavně ke konci filmu jsou jeho retro záběry opravdu velice dobré, ale ze začátku je film neuvěřitelná nuda, dokonce jsem měl jednu chvíli i strach, že jej nezvládnu dokoukat. Vydržel jsem to, ale jen díky tomu, že čím blíže byl konec, tím měl film větši spád. Je mi docela líto, že co se scénáře týče, Kaufman tentokrát opravdu zklamal, tupé dialogy, nesympatický hrdina, nezajímavý příběh a hlavně předvídatelný konec. Všichni kdo mě znáte, tak víte, jak moc mám rád, když už od začátku snímku vím, kdo je zrádce, a to se mi stalo právě i Milujte svého zabijáka. Jediný moment, kdy jsem nečekal, jak to dopadne, byl ten konečný úsek, kdy se náš hrdina konečně dovtípí, kdo stojí za úkladnými likvidacemi ostatních agentů. Pokud bych měl vybrat nejlepší postavu, pak je to rozhodně role George Clooneyho, který hrál opravdu skvěle... Pokud sečtu všechna pro a proti, vychází mi, že musím ohodnotit dvěma silnými hvězdičkami. A abych se přiznal, je mi to líto...(8.2.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $16,007,718Tržby Celosvetovo $33,013,805/65%/(28.4.2006)

 • Djkoma
  ****

  Film plný paradoxů a neuvěřitelného humoru. Sam Rockwell okazuje svou třídu. Jeho televizní král a agent v jednom jsou opravdu velmi pohlcující osobou, která vás nenechá ani minutu na pochybách, že sledujete one man show. Postavy v ostatních rolích jsou přesně vystižení a takový George Clooney jako agentova spojka je jako James Bond v důchodu. Poprvé se mi snad líbilo jak zahrála Julia Roberts. Film je nabitý opravdu velkými hvězdami a nikdo se nesnaží přebít hlavní postavu, ale veze se v jeho stínu celým filmem. George Clooney nakročil k lepším zítřkům opravdu povedeným filmem a jako režisér stále roste a uvidíme, kam se dostane. Český překlad názvu nestojí za komentář, ale jen za úsměv. Doufám, že se nedostaneme k názvům jako Milujte svého Jediho apod. :)(12.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace