• Philippa
  ****

  Moje babička říká: "Malý děti - malý starosti, velký děti - VELKÝ starosti." A tohle byla tedy pořádná nálož.....(20.4.2008)

 • gudaulin
  **

  Na Hodném chlapci se dá ocenit angažovaný námět, ale jinak se prakticky ve všem podstatném shodnu s komentářem uživatele honajze. Přesně tak. Je to chtěné, upachtěné, přehnané a v řadě detailů nedůvěryhodné. Ve vzácné shodě můžu říct, že jak herecké výkony, scénář, tak režijní pojetí stojí za dvě hvězdičky a nic nevybočuje z řady. Tohle se prostě nepovedlo, řada televizních filmů z 80. let by tenhle kousek spolehlivě převálcovala. Celkový dojem: 45 %.(30.4.2013)

 • Slarque
  ****

  Skvělé herecké výkony (nejen Igor Bareš), solidní režie a spousta scén, které vypadají jako ze života. Některé detaily ve scénáři ovšem ještě chtěly doladit a třeba scéna z tunelu už se mi zdála vyloženě přehnaná. Ale hlavní je, že se ještě točí kvalitní TV filmy ze současnosti.(29.2.2004)

 • Pepinec
  **

  Ani při té nejlepší vůli se k vám nemůžu přidat. Cožpak zpracování, to se u televizních filmů přeci jen krapet pouští, ale co ten scénář, prosím vás?! V něm se skákalo jako ve Velké pardubické, a když už se děj na chvilku uklidnil, přišlo z ničeho nic oraniště. Rozumím tomu, že pan Sovjak (autor onoho scénáře) nám chtěl dát nahlédnout do běžné rodiny a vykreslit situace, které se mohou stát každému. To nebylo zas tak těžké pochopit. Jenže to na mně působilo až moc prvoplánově, povrchně a hlavu s patou aby také jeden pohledal. Nehledě na to, že pan Bareš nezahrál nic, co by nesvedl ochotník z Horní Dolní. Na závěr zdravím autora oficiálního textu distributora a doporučuji mu přiložení studené hadry k čelu, pokud si vážně takhle představuje dobře fungující harmonickou rodinu.(3.6.2012)

 • veronikav
  ****

  Zajímavý pohled na věc,která se může (i v jiné podobě) stát komukoliv. Nějak jsem se nesetkala v reálu s takovou situací a dost mě to nutilo přemýšlet co by ? Kdyby? Jak bych se k tomu postavila a z které strany ? Oběť automaticky -ale nikdy mě nějak nenapadlo, že vlastně trpí i další nevinní -kteří jsou pro dost lidí vlastně vinni...(15.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace