• honajz
  **

  Mám rád Igora Bareše, ale tady jsem mu nevěřil ani slovo. Zbytečně přitažené za vlasy, zbytečně chtěné, i když samozřejmě je sympatický pokus vyjnádřit se k problémům současnosti. Herecky nevyvážené, scenáristicky předvídatelné a nudné. A mimochodem, co to je za zlozvyk v českých filmech řešit problémy u stolu u večeře nebo oběda? U nás si jeden syn vezme jídlo k televizi, kde mu běží Simpsonovi, žena k počítači, a já se najím v poklusu při cestě do práce.(4.6.2012)

 • blackrain
  ****

  Velmi zajímavá studie o tom, co dokáže taková situace udělat se spořádanou rodinou, která si až do osudného dne žila celkem normálním a obyčejným životem bez velkých problémů. Pak se něco zlomilo a rodina se rozložila. Nechtěla bych nikdy zažít to, co prožívala ta rodina. Mohlo to být ještě trošku více vyhrocené. Prostor pro to tam byl.(4.6.2012)

 • Pepinec
  **

  Ani při té nejlepší vůli se k vám nemůžu přidat. Cožpak zpracování, to se u televizních filmů přeci jen krapet pouští, ale co ten scénář, prosím vás?! V něm se skákalo jako ve Velké pardubické, a když už se děj na chvilku uklidnil, přišlo z ničeho nic oraniště. Rozumím tomu, že pan Sovjak (autor onoho scénáře) nám chtěl dát nahlédnout do běžné rodiny a vykreslit situace, které se mohou stát každému. To nebylo zas tak těžké pochopit. Jenže to na mně působilo až moc prvoplánově, povrchně a hlavu s patou aby také jeden pohledal. Nehledě na to, že pan Bareš nezahrál nic, co by nesvedl ochotník z Horní Dolní. Na závěr zdravím autora oficiálního textu distributora a doporučuji mu přiložení studené hadry k čelu, pokud si vážně takhle představuje dobře fungující harmonickou rodinu.(3.6.2012)

 • veronikav
  ****

  Zajímavý pohled na věc,která se může (i v jiné podobě) stát komukoliv. Nějak jsem se nesetkala v reálu s takovou situací a dost mě to nutilo přemýšlet co by ? Kdyby? Jak bych se k tomu postavila a z které strany ? Oběť automaticky -ale nikdy mě nějak nenapadlo, že vlastně trpí i další nevinní -kteří jsou pro dost lidí vlastně vinni...(15.2.2009)

 • freddy
  ****

  Předem musím říci, že nepatřím k divákům, kteří každý nedělní večer zapínají ČT1 a čekají, jaký televizní film jim ČT naservíruje. A nemám ani příliš nové české filmy rád. Ale u tohoto snímku mě zaujal popis děje, a tak jsem to zkusil. A nebyl jsem zklamán. Film je sice na můj vkus až příliš psychologický, ale zároveň je i docela reálný. A byl jsem překvapen, jak zajímavé snímky také mohou vzniknout v české televizní produkci. Zatímco leckteré české blbosti jdou do kin, takovéhle nadprůměrné záležitosti jsou pouze jednou za čas vysílány v televizi. To mě mrzí. A já byl s tímto snímkem spokojen a dávám 4 hvězdičky...(21.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace