Už dlouho jsem neviděl lepší film ze současnosti.(1.3.2004)

Film s velmi slušným potenciálem, který, ač nebyl využit v té největší míře, dokázal dané téma obsáhnout velmi kvalitně. Film staví především na výborném hereckém obsazení, jasně vede Igor Bareš a také Barbora Seidlová, ač na scéně nepobude příliš dlouho. Na české poměry rozhodně vydařený počin, který mě jen utvrdil v tom, že podobné malé, neznámé, zapadlé filmy v sobě mají mnohdy větší potenciál a kvality, než nějaké komerční hity měsíce.(15.6.2012)

Skvělé herecké výkony (nejen Igor Bareš), solidní režie a spousta scén, které vypadají jako ze života. Některé detaily ve scénáři ovšem ještě chtěly doladit a třeba scéna z tunelu už se mi zdála vyloženě přehnaná. Ale hlavní je, že se ještě točí kvalitní TV filmy ze současnosti.(29.2.2004)

• WANDRWALL

Bareš je herec, co byl objeven jen proto, že je zoufalý nedostatek dobrých herců, takže průměr klesl už tak dolů, že Bareš hraje a hraje, i když moc dobře ví, že to neumí. Za to si zaslouží uznání. A jak to neumí, tak rád holduje alkoholu a vydělává si na něj skoro poctivě.(29.3.2011)

Docela dobrý televizní film. Dost mi ale vadily řeči napravujícího se syna. To byla dost špatně zahraná role. Veronika Jeníková byla chvílemi také dost mimo mísu. Ale Igor Bareš hrál naprosto přesně a přesvědčivě.(24.6.2008)