Dopisy v krajkách (TV film)

Erotický / Historický

Česko, 2000, 39 min

"Všechny dopisy cenzurují vojáci."(21.1.2014)

Každoročně se na Silvestra opakující "klasika" v níž na radu manželky sežere Jan Kraus vlastního ptáka.(9.4.2010)

,,Čím víc hrála netýkavku, tím hůř ji ďábel pálil v zadku!" Opravdu rozkošná povídka tolik připomínající Dekameron. A je tu toho spousta! Dekadentní šlechta, obžerství, stripteas, voyerství, zoofilie, klystýr, kaviár, s/m s pěkným bičováním....prostě rozverný život šlechty s vtipnými poznámkami a pěkným dopisem. Trochu nechápu pobouřené komentáře zneuctěných diváků. Proč se na to proboha dívali! Nojo, porno odsoudí kde kdo, ale rád se podívá každý, že? A největší puritáni ho samozřejmě sjíždějí tajně od rána do večera. Ale tohle není porno, je to příjemné, lechtivé, rozverné, jiskřící....(2.11.2013)

• WANDRWALL

Prý erotika. Žena s koníkem, to už je asi jen pro náročné ženy.(12.8.2010)

Film jsem si pustil náhodou na Silvestra, byl z něho značně rozpačitý a moje hodnocení se zastavilo jen na 1*. Ale slíbil jsem si, že ho někdy zkouknu znovu a tak se konečně stalo. Je to docela velká zvrhlost a ujetost i na mě, ale filmu kromě odvahy a originality musím dát plusové body i za humor, kterému jsem při prvním zhlédnutí nemohl přijít na chuť. Scéna s koněm mi příjde nadále dost nechutná, ale už ji nevidím v tak moc černém světle. Hodnocení zvyšuju na 3*, ten film má něco do sebe. "Venku jsou rebélie, pane. Všechny dopisy z Versailles cenzurují vojáci."(26.3.2008)