poster

Dopisy v krajkách (TV film)

Erotický / Historický

Česko, 2000, 39 min

 • rikitiki
  ****

  Na české poměry neuvěřitelně lechtivé. "To byste nevěřila, jak pár tahů perem potěší."(25.2.2012)

 • WANDRWALL
  **

  Prý erotika. Žena s koníkem, to už je asi jen pro náročné ženy.(12.8.2010)

 • Oktavianus
  ****

  Tak jsem se těšil na scénu, kde si to Ďásková rozdává s koněm, a místo toho jsem se dočkal jenom záběru na Krause, jak při pohledu na to zavírá oči. Fakt zase příště dám na zdejší moralisty. Jinak je to zábavná historka o pár menších úchylkách, což je paradoxně této povídce na škodu - kdyby to bylo míněno vážně, perverzity by se pomalu stupňovaly až dekadentnímu finále a byla by to lahůdka, ale jelikož je celá ta historka vlastně míněna jako zfilmovaný vtip, dost jí ubližuje neschopnost gradace a opakující se motivy, které ale nejsou natolik zábavné, aby nezačaly unavovat. Škoda, s tímhle obsazením bych si dokázal představit zfilmovaného markýze de Sade par excellence. O chlup až dva (vy víte jaké) víc podivností a perverzit - a mohl vzniknout intelektuálský kult. Takhle je to "pouze" stylizovaná a třeskutě zábavná lehce erotická povídka.(4.11.2013)

 • NinadeL
  *****

  Málem mi vypadly oči ;)(29.4.2010)

 • Crocuta
  ****

  Cha chá, Němec, Brousek nebo Konvalinková v prasárně podobnýho ražení - tomu říkám legrace. A Ďasková v hlavní roli nemá chybu - její postava má opravdu POSTAVU s velkým P.(14.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace