Dopisy v krajkách (TV film)

Erotický / Historický

Česko, 2000, 39 min

Příjemně lechtivé vyprávění nejen o několika kozatých, ale i o Krausovi bez ptáka ..(30.9.2013)

Cha chá, Němec, Brousek nebo Konvalinková v prasárně podobnýho ražení - tomu říkám legrace. A Ďasková v hlavní roli nemá chybu - její postava má opravdu POSTAVU s velkým P.(14.7.2007)

Každoročně se na Silvestra opakující "klasika" v níž na radu manželky sežere Jan Kraus vlastního ptáka.(9.4.2010)

• WANDRWALL

Prý erotika. Žena s koníkem, to už je asi jen pro náročné ženy.(12.8.2010)

Film jsem si pustil náhodou na Silvestra, byl z něho značně rozpačitý a moje hodnocení se zastavilo jen na 1*. Ale slíbil jsem si, že ho někdy zkouknu znovu a tak se konečně stalo. Je to docela velká zvrhlost a ujetost i na mě, ale filmu kromě odvahy a originality musím dát plusové body i za humor, kterému jsem při prvním zhlédnutí nemohl přijít na chuť. Scéna s koněm mi příjde nadále dost nechutná, ale už ji nevidím v tak moc černém světle. Hodnocení zvyšuju na 3*, ten film má něco do sebe. "Venku jsou rebélie, pane. Všechny dopisy z Versailles cenzurují vojáci."(26.3.2008)