Kratičká pohádka v nádherných kulisách měla to štěstí, že si v ní zahráli velmi dobří herci.(24.1.2013)

Televizní pohádky podle Josefa Lady jsou, byly a vždycky budou nejlepší. Ladův humor je tak něvěřitelně milý a inteligentní; jen víc takových.(1.3.2004)

Pohádka o tak línem Honzovi, který prones hlášku typu " Tak mi toho draka přiveďte, já ho teda zapíchnu." je v pomyslném žebříčku českých Janů hodně vysoko.(21.3.2005)

Tak to je moje Best ofka jako vyšitá! Mírně pitomoučké, a vůbec to není na škodu (rozuměj koresponduje to plně s kulisami a hereckými výkony). - výkony??(3.2.2009)

Jako dítě mi přičšla tato pohádka poněkud nevýchovná. Proto jsem ji odsuzoval a odmítal se usmívat nad lenivostí, kterou Honza trpí a máma ho přitom ještě nechá. Později mi to už bylo jedno, protože lidi mají raději peníze než sebevýchovu a výchovu druhých.(10.2.2011)