Nesnesitelná krutost

Intolerable Cruelty

Neznesiteľná krutosť

Komedie / Romantický / Krimi

USA, 2003, 100 min

Herecké obsazení je lahůdkové, scéna se Sípavým Joem geniální, ale celkově film příliš přesně zapadá do žánrové škatulky „hollywoodská romantická komedie". 65% Zajímavé komentáře: zputnik, tron, meave, Rex Mundi, H34D, svatto(21.4.2005)

Příjemný film, který bych já osobně mezi romantické komedie nezařadil (té romantiky tam opravdu moc není :) Coenové si vybrali pro ně nepříliš typické téma, chvílemi sklouzli k průměru tohoto žánru, ale celkově lze určitě doporučit ! Hodnocení nad čtvrtou hvězdičkou definitivně upevnil "sípavý" gag, který mě totálně odrovnal :))(31.5.2004)

Neurážlivá prestávočka od nenapodobiteľných náserov z nezabudnuteľných čias. Sínusoidne razenie afér na ktorom sa Cathrine, George, JOE aj Billy húpu ako na hojdačke a ich finesy ma aj napriek tomu držia v pozore takmer do samého konca. Nebyť toho neblahého zapadnutia do predpisovosti, mal som nutkanie zaradiť udusenú štvorku, takto len bezpečná trojka a dojazd na neutrál. Chlapi chytro na žhárstvo.(5.1.2011)

Nesnesitelná vychytralost je obsahem tohto filmu, která člověka velmi pobaví . Catherine a Georgeovi to opravdu v tomhle filmu spolu sedne především díky nim jsem se bavil.(7.7.2006)

Coenovic hravosť a neúprosný zmysel pre detajl ma dostáva každým ďalším filmom. 90%(16.4.2008)