poster

Nesnesitelná krutost

 • USA

  Intolerable Cruelty

 • Slovensko

  Neznesiteľná krutosť

Komedie / Romantický / Krimi

USA, 2003, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Právnické kličky ještě nikdy nebyly tak šarmantní, nápadité a v neposlední řadě vtipné. 70%(19.9.2009)

 • golfista
  ****

  Příjemný film, který bych já osobně mezi romantické komedie nezařadil (té romantiky tam opravdu moc není :) Coenové si vybrali pro ně nepříliš typické téma, chvílemi sklouzli k průměru tohoto žánru, ale celkově lze určitě doporučit ! Hodnocení nad čtvrtou hvězdičkou definitivně upevnil "sípavý" gag, který mě totálně odrovnal :))(31.5.2004)

 • genetique
  ***

  Romantickí Coeni? To akoby ste prasaťu dali naspievať štátnu hymnu. Aj keď tento sa zaraďuje k tým normálnejším, myslím, že od kvality to malo dosť ďaleko. Herci boli síce nadpríjemní, no oni komediálnu stránku nezachránia. Scenár aj keď bol trefný a originálny, bol bohapusto nevyužitý. Škoda. 55%.(26.11.2006)

 • sepp
  *****

  Tohle ze nejsou typicti Coeni? Tohle ze je slaba komedie s prumernymi dialogy, bez vtipu a napadu? Od zacatku az do konce to cele naramne slape, porad se na platne neco deje a typicke coenovske zabery, drobne vtipky, komicka gesta a vety tvori typicky genialni mix, na ktery jsme u nich zvykli. Pro me jedna z nejlepsich romantickych komedii vsech dob.(5.9.2004)

 • sportovec
  ****

  I dnes je možné natočit vcelku dobře odvedenou a místy i nápaditou konverzační komedii, která sice ponělud konvenčně, leč počestně krouží kolem skutečných citů a opravdového života. Fakt, že hrdinové přitom semtam přešlápnou do ne zcela počestného mravna, se v této konstelaci stává druhotným. Sympatickým lidem, jakými v tomto filmu jsou Zeta-Jonesová a Clooney, to rádi věříme. A to přesto - nebo právě proto - že v této romantizující komedii oni i my - jejich diváci a oddaní ctitelé - předem víme, že za hranice ustáleného standardu se podíváme jen tu a tam a naopak poměrně často klopýtneme o sice výjimečné, ale ne zase zcela raritní momenty pod takto vymezenou úrovní.(20.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace