Nesnesitelná krutost

Intolerable Cruelty

Neznesiteľná krutosť

Komedie / Romantický / Krimi

USA, 2003, 100 min

Sex jako nástroj k nevěře, důvod k vydírání, důvod k rozvodu. Sex důvod k práci pro soukromého detektiva a hlavně pro právníka..…. Ďábelsky svůdná C.Zeta-Jones a mazaný právník G.Clooney, pro kterého slůvko nemožné je jen další výzvou. Pravda, černýho humoru mohlo být víc, ale zase to má příjemný romantický nádech. Tak trochu jiná romantická komedie….PŘÍBĚH ***** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ ***(4.3.2009)

Mně to nepřišlo ani moc romantické, ani moc vtipné. A nejzajímavější postava je asi opravdu Sípák Joe.(4.8.2004)

Soundtrack Carter Burwell: 1. Boxer ,2. Intolerable Mambo ,3. Suspicious Minds ,4. Hanky Panky Choo Choo ,5. Don't Cry Out Loud ,6. Feels So Good ,7. You Fascinate Me ,8. April Come She Will ,9. Heather 2 Honeymoon ,10. If I Only Knew ,11. Love Is Good ,12. Non, Je Ne Regrette Rien ,13. No More Working ,14. Fully Exposed ,15. Glory of Love ,16. The Boxer ,(16.5.2011)

Příjemný film, který bych já osobně mezi romantické komedie nezařadil (té romantiky tam opravdu moc není :) Coenové si vybrali pro ně nepříliš typické téma, chvílemi sklouzli k průměru tohoto žánru, ale celkově lze určitě doporučit ! Hodnocení nad čtvrtou hvězdičkou definitivně upevnil "sípavý" gag, který mě totálně odrovnal :))(31.5.2004)

Rozpočet $60miliónovTržby USA $35,327,628Tržby Celosvetovo $120,217,409/60%/(13.7.2006)