Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ****

  „Prišli sme vás pobaviť na žiadosť princeznej.“ – „Rozmačkať!“ ŽIVOT CHROBÁKA je ďalšia výborná pixarovčina, hoci mňa si nikdy nezískala tak, ako TOY STORY 2. Možno pre to, že je v nej predsa len už príliš veľký dôraz kladený na detského diváka (ale bavila ma o čosi viac, ako konkurenčný a predsa len zasa až príliš dospelý MRAVEC Z). Napriek tomu je výsledkom nadpriemerná animovaná zábava s krásnou vizuálnou stránkou, z ktorej dýcha láska štúdia Pixar k nádherne vykresleným jednotlivým postavám a desiatkam originálnych nápadov (návšteva hrdzavej konzervy, pardon luxusného baru). Nečakaná a pôvabná variácia na SEDEM SAMURAJOV a SIEDMYCH STATOČNÝCH, podporená vynikajúcimi dialógmi, vydarenými vtipmi zo sveta hmyzu („Nepozeraj do toho svetla.“; „Mám 24 hodín života, nestrávim ich tu.“)... a s tou detskosťou to nie je najhoršie (dvojica psychopatických maďarských dvojičiek, so svojou bisexualitou sa zmierujúca lienka).(31.12.2008)

 • mandes
  *****

  rozpočet : $120 million tržby celosvetovo : $363,398,565(12.1.2007)

 • Webb
  ***

  Průměrný film od Pixaru. Tento je o záchraně mravenčí kolonie před nájezdnými kobylkami putujicími za potravou.(16.12.2008)

 • Stegr
  ****

  80%(6.6.2007)

 • Legas
  *****

  Našemu hrdinovi sice chybí jeden pár nožiček, ale když potom proniknete do pestrobarevného světa hmyzu hlouběji, zjistíte, že jde o veselou taškařici a nikoliv reálný pohled do světa hmyzu. Vivat Pixar!(12.4.2003)

 • - Ve filmu Toy Story 2: Příběh hraček (1999) lze zpozorovat několik odkazů právě na tento snímek. Ve scéně, kdy hračky prochází křovím, je možné na větvi vidět housenku Heimlicha, v Andyho pokoji visí i kalendář "Život brouka" a v Alově dílně jsou k vidění hračky s tématem filmu. (karlik4801)

 • - Původní trailer filmu byl zhotoven z animací, které se ve filmu neobjevily, a byly tak speciálně vytvořeny právě pro tento trailer. Pro Pixar se takto zhotovené upoutávky staly typické. (D3VIL)

 • - Ve filmu se objevuje obytný přívěs a vedle něj vůz Pizza Planet, stejně jako později ve snímku Příšerko s.r.o. (2001). Vůz Pizza Planet se pak objevil i v dalším pixarovském filmu Toy Story: Příběh hraček (1995). (DexMASTER094)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace