Další srdcovka od Pixaru. Sedm statečných brouků - Sekora by byl v sedmém nebi. Jako já.(6.9.2009)

Nadpriemerný animák vhodný pre deti aj dospelých.(10.4.2007)

Lasseter je animovaný Boh! Tu síce chýba väčšia pointa, viac citovosti a hlavne vtipná stránka je ako stvorená pre deti, nie pre starších, ako v ostatných jeho filmoch. Napriek tomu skvelý filmík s množstvom prekvapujúcich nápadov a príjemnými hláškami. 75%.(20.8.2006)

Pro mě to bylo tedy velké překvapení. Poslední dobou totiž novým animákům nevěřím. Všechno to začíná být na jedno brdo, příliš děj neposunujících humorných hlášek, příliš nul, ze kterých se stanou hrdinové, příliš vysoké rozpočty nahrnuté známým hlasům, které se stejně v cizím překladu nijak neprojeví, propracované prostředí na úkor nepříliš dobrého příběhu. I zde je několik (skoro všechny) těchto nešvarů, ale příběh dynamicky odsýpá a tak se na to podívat dá a ejhle, ono to i pobaví. O to jde především, ale stejně mi tu něco chybělo. Možná propracovaný scénář. Tohle je jen obyčejné vzepření se utiskovatelům. Kolikrát jsme to viděli, a ti sečtělí, kolikrát o tom četli. V každým druhým šestákovým románu z divokýho západu se o tom píše. V každým druhým fantasy příběhu. A mnohdy mnohem líp než tady, protože co si budeme namlouvat, ani ten přechvalovanej Pixar si se scénářem nedělá žádnou velkou hlavu. Hlavně kupa hlášek, dostatečně velká možnost se vyřádit v propracování vzhledu a různých serepetičkách a tlupa zlu se vzpírajících nehrdinů. Každopádně, kam se všechny tyhle počítačový animace hrabou na dokonalýho Disneyho vypiplanýho Pinocchia.(15.5.2007)

Parádní Pixarovka. Jako malý jsem si to rád pouštěl. Nakonec dají kobylkám co proto. "Chutná to jako lejno. Ukaž, dej mi kousnout. Je to lejno a dobrý." :D(17.2.2013)