Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Jeden z tech slabsich pixarovskejch animaku, coz je taky trochu dany tim, ze ve stejnym roce vzniknul Mravenec Z a ten se mi libi vic. Coz ale neznamena, ze by tohle byl nejakej prusvih, to urcite ne. Sice nenabizi buhvijak originalni namet a dneska uz animace pusobi trochu jednoduchym dojmem, ale narozdil od novejsich pixarovek se nesnazi nijak vyrazne poucovat a je to spis proste zabava, kolikrat navic prijemne akcni a s povedenou hudbou a zvukama. Proste takova nenarocna a zabavna animovana blbost.(13.1.2010)

 • Webb
  ***

  Průměrný film od Pixaru. Tento je o záchraně mravenčí kolonie před nájezdnými kobylkami putujicími za potravou.(16.12.2008)

 • Tuxedo
  *****

  Podle mnohých slabší pixarovka, ale pro mě osobně jde o dětskou kultovku.(9.4.2007)

 • Beckett51
  *****

  Když jsem byl prcek, tenhle film jsem si pouštěl pořád dokola a dokola. 85%(20.2.2011)

 • k212
  ****

  Po stránce technické jde jistě o velmi nadprůměrný film, ale myslím si, že AntZ měl více "ducha", ať je to tím, že to bylo inspirováno Woody Allenem a jeho neurózami všeho druhu, nebo jen tím, že to bylo přece jen více pro dospělé, než Žiivot brouka - u toho se dokonce nenudí ani děti (což u AntZeta určitě ano).(3.4.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace