Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  No podľa mňa najlepší animák, ktorý sa hravo vyrovná aj zlobrovi a PRÍŠERKÁM. Fantasticky napínavý akčný dej skvelo (!!!) doplňa dokonalý slovenský dabing. Len neviem či to nebolo viac pre nás "velkých", ako pre deti. Teda ten záporák mi nahnal strach...(18.4.2005)

 • Legas
  *****

  Našemu hrdinovi sice chybí jeden pár nožiček, ale když potom proniknete do pestrobarevného světa hmyzu hlouběji, zjistíte, že jde o veselou taškařici a nikoliv reálný pohled do světa hmyzu. Vivat Pixar!(12.4.2003)

 • Chrustyn
  ***

  Absolutně nejslabší Pixarovka, což znamená "jen" dobrý film. Zábava opravdu jen pro nejmenší..(27.10.2007)

 • Melies
  ****

  8 / 10 Ďalší Pixarovský animák a ďalšia trefa do čierneho! Možno nie tak výpravné, ako ich neskoršie snímky, a ani nie tak dobre animované, ale rozhodne hodné vašej pozornosti - trochu zamrzí prílišná orientácia na neskoršie ročníky, ktorej manifestáciou je celé to kolokvium cirkusových hercov, muzikantov a klaunov, no na druhej strane starší diváci nájdu v Živote chrobáka veľmi presnú a uštipačnú satiru dnešnej spoločnosti - odvážnejší by dokonca mohli hovoriť o akejsi parafráze na "nežnú revolúciu"... Tak či onak, je o čo stáť - verte mi.(7.1.2006)

 • kajda.l
  ****

  Jen lehce nadprůměrný animák. Ovšem brouky cirkusáky, to si vážně nechám líbit, pač mně osobně si tahle různorodá tlupa všemožných příšerek z hmyzí říše získala. Nojo, opět jednou jsem potěšil své infantilní já. Je to sice určené spíš té nejmladší generaci, pro dospělé občas nepříjemně táhlé a nepříliš vtipné, ale minimálně za "blešáka" to stojí. 3,5* se zaokrouhlením nahoru.(15.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace