• slovenský

Al Capone

Krimi / Drama

USA, 1975, 97 min

• Martin741

Tento film stoji za kudol hnoja, co mi vtaky nakydaju za domom na kolnu na drevo. A ze filmove spracovanie zivota Al Caponeho ...... LOL 5 %(18.4.2013)

Slabší priemer, ale pozerateľné. Bolo by vhodné to natočiť teraz o 38 rokov.(25.6.2013)

Drsná hříčka brutality a "reálnosti".(29.7.2008)

Režisér ukončuje záběry a začíná nové kdy chce. Příběh jako z potrhané knihy bez náznaku překrytí chybějících částí, kamera je na malinový keř a v hlavní roli Ben Gazzara si myslel že se točí parodie. /// Pořád ale nepamatuji si kde by ukazovali Caponeho příběh už od r. 1918. Kvalitou sice pod ropné naleziště, ale je na co se koukat. A když jsem u toho, herečka Susan Blakely se tedy ukázala. Takhle odvážnou nahotu (a že tohle nechali ve filmu), i když jen na tu se-kundu - jsem snad za moji třicetiletou ,,kariéru,, při filmech ne-erotických neviděl. 3/5(15.6.2014)

• 2Pac

nie prilis podarena adaptacia popularneho nametu.Herci stoja za fajku hnoja.nicim nezaujimave.Na filme ma zaujala akurat pritomnost Stalloneho...jedna z jeho prvyh vacsich roli...ked nepocitam to porno co tocil ;-)(16.3.2004)