Sejměte Cartera

Get Carter

Zastavte Cartera

Krimi / Thriller / Akční / Drama

USA, 2000, 98 min

Kde se jen vzalo v chlapíkovi náhle tolik síly a citu, že jde pomstít bratra, ba co víc, že pracuje s variantami jeho smrti tak důsledně a tak složitě? Do chvíle úmrtí bratra to byl obyčejný parchant, ale náhle jaká změna.. Musel ho mít velice rád. Jiné ne, ale bráchu moc! A tak bylo jasné, že najde i co hledá. Pravdu, která nevrže.(24.9.2010)

• Boogeyman

Tady někde nastala skutečně kardinální chyba. Neviděl jsem původní film s Cainem v hlavní roli, ale docela by mě zajímal. Sejměte Cartera bych bez dlouhého váhání zařadil mezi nejhorší Stalloneho vážné (komedie jsou kapitola sama pro sebe) filmy. Jak by řekl klasik „Tady není nic!“. Bez děje, bez akce, bez napětí, pouze s hromadou nudných scén, kde někdo jde, sedí, stojí, kouká, rozhlíží se, rozmýšlí se, nebo s neúmyslně zkřiveným obličejem dává najevo silné vnitřní pohnutky. DVD jsem pořídil v Levných knihách za 29,- Kč a považuji to za zbytečně vyhozenou sumu, raději jsem si měl koupit prázdné dvd, při sledování obsahu bych možná zažil víc zábavy.(13.12.2006)

Sly je tu sice cool v drsnej ulohe, ktora mu sadla a v ktorej ho vidim najradsej a okrem toho si tu zahrali aj dalsi skveli herci ako Michael Caine a Mickey Rourke, ale cely ten film je akysi nemastny, neslany, aj tie nahanacky na autach nemali taky smrnc, ako by to dokazal natocit Michael Bay, vidiet ze reziser Stephen T. Kay nemal ziadne bohate skusenosti s akcnymi filmami, takze skoda tohto filmu, mal na viac, ale zase nie je na zahodenie. Na jedno pozretie sa kludne oplati... 29.04.2010 _______ Sylvester Stallone - (Jack Carter) +++ Miranda Richardson - (Gloria) +++ Rachael Leigh Cook - (Doreen) +++ Mickey Rourke - (Cyrus Paice) +++ Michael Caine - (Cliff Brumby) +++ Alan Cumming - (Jeremy Kinnear) +++ John C. McGinley - (Con McCarty) +++ Hudba: Tyler Bates +++(29.4.2010)

Průměrný akční film. Sylvester Stallone nikdy nevynikal hereckými kvalitami, ale charismatem, dokonalou postavou a kamennou tváří. Jak přichází do let, tyto jeho přednosti postupně ztrácí na intenzitě. Ale jinak tento film je dobré béčko s dobrou akcí. Nic víc, nic míň.(30.4.2006)

• ripo

Nudné, s ľahko predvídateľnýcm priebehom, avšak nie záverom. Jediné , čo je chvályhodné je kamera a strih - ale aj to len v niektorých častiach filmu.(20.6.2004)