Sejměte Cartera

Get Carter

Zastavte Cartera

Krimi / Thriller / Akční / Drama

USA, 2000, 98 min

Nijak omračující krimi, které má ovšem dvě výrazné postavy. Uhlazeného Slye se slušivou bradkou(v tomhle nejsem za jedno s Doreen)... a počertech údernou pěstí. A Mickeyho s poměrně přijatelnou vizáží, tedy ještě před tím, než získal svou pozdější podobu alergika na včelí bodnutí. "Dobrý den jste členem klubu? …Jsem tu s panem Dolarem!"(20.8.2012)

Nenazval by som to béčkom, skôr je to len rutinný krimithriller na jedno pozretie. Avšak s vydarenou vizuálnou stránkou a ani Stallone nebol napokon taký ako som čakal. Priznám sa, že som nevedel, že je to remake a originál je vraj o dosť lepší. Pokúsim sa zohnať a potom porovnám.(17.8.2007)

• cheyene

Tváří se to jako opravdový, ponurý atmosférou nasycený thriller, ovšem celkově tento snímek působí špatným dojmem. Absolutně mě nezaujal. Pokud se někdy v budoucnu odhodlám tento filmík opět zhlédnout, tak třeba změním názor...(28.12.2006)

Kdo by čekal zběsilý akční nářez, bude zklamán, ale kdo má rád sofistikovanější akční filmy, bude potěšen. Sylvester Stallone kápl na dobrého režiséra Stephena T.Kaye a spolu stvořili film, za který se nemusí vůbec stydět. Ale od Stallona chce každý tvrdou řežbu na každém milimetru filmového pásu, přílišné filosofování u něho sedne málokomu. Je to ve Stalloneho filmografii trochu neobvyklý počin, který jednou za čas může být přínosný a dá se tolerovat i rostoucí nuda.(20.2.2009)

• Smok

Sly je drsný až moc, ale neni až tak moc akčný a to mi chýba. Intelektuálne postavy by mal prenechať iným a radšej točiť klasické akčné béčka. Tam je doma.(30.9.2008)

• - Hovořilo se i pokračování filmu. Z plánů nakonec sešlo. (Conspi)

• - Předlohou původního filmu byl román "Jack´s Return Home" Teda Lewise z roku 1969. (Terva)

• - Všimněte si předních světel Carterova automobilu, která po roztržce s Las Vegaskými pronásledovateli utrpěla vážná poškození a nefungují. Když ale Carter posléze opouští noční klub, jsou zase v pořádku a v plné síle. (Conspi)