poster

Sejměte Cartera

 • USA

  Get Carter

 • Slovensko

  Zastavte Cartera

Krimi / Thriller / Akční / Drama

USA, 2000, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ***

  Sejměte Cartera by mohl být ukázkový příklad rozdílů mezi americkými a britskými filmy, popřípadě mezi filmy točenými před 40 lety a dnes. Ve srovnání se skvělým originálem je tento remake dost slabý. Chybí mu jakákoliv myšlenka i atmosféra, celou dobu jen sledujeme jednoho nasraného chlapa, co tluče do lidí, jak se mu zachce, a občas se přitom od někoho z nich něco dozví (nebo taky ne, ale čert to vem). Z mého pohledu to celé zachraňuje hlavně Stallone, který je ukázkově drsný (ačkoliv nic jiného na plátně nepředvede), MIchael Caine i Mickey Rourke, kteří sice hrají jen tak na půl plynu, ale hrají, hudba, která pěkně oživila návykový motiv z původního Cartera... a to je všechno. Proč se tvůrci rozhodli pro úplně jiný (!) konec oproti originálu, to mi zůstává záhadou. Až se jednou dostanu ke knižní předloze, určitě bude končit "britsky", vím to... no nic. Carterovo skóre: Dvě a půl hvězdy.(4.4.2010)

 • WANDRWALL
  ***

  Kde se jen vzalo v chlapíkovi náhle tolik síly a citu, že jde pomstít bratra, ba co víc, že pracuje s variantami jeho smrti tak důsledně a tak složitě? Do chvíle úmrtí bratra to byl obyčejný parchant, ale náhle jaká změna.. Musel ho mít velice rád. Jiné ne, ale bráchu moc! A tak bylo jasné, že najde i co hledá. Pravdu, která nevrže.(24.9.2010)

 • Gilmour93
  *

  „Zlomím ti všechny kostičky v těle..“ Revenge snímek vlekoucí se jako týden před výplatou, kde hlavní hrdina jezdí pořád tam a zpět v autě, taxíku, či golfovém vozítku, vlezle se vyptává, občas někoho zbije, nebo je naopak zbit Homeboyem Rourkem a tváří se přitom tak nějak pořád stejně.. Ta ochablost mimických svalů.., botulotoxin je svinstvo, viď Slyi..?(7.7.2009)

 • Shit
  ***

  Stallone je v tomto filmu nepremozitelnej mlatic, zadna bomba to neni, ale pobavi(1.2.2005)

 • CheGuevara
  ****

  Stalloneho pokus o noirovou kriminálku se zdařil nad všechna očekávání. Škoda, že v podobné škatulce se nezdržel déle.(13.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace