Sejměte Cartera

Get Carter

Zastavte Cartera

Krimi / Thriller / Akční / Drama

USA, 2000, 98 min

Kde se jen vzalo v chlapíkovi náhle tolik síly a citu, že jde pomstít bratra, ba co víc, že pracuje s variantami jeho smrti tak důsledně a tak složitě? Do chvíle úmrtí bratra to byl obyčejný parchant, ale náhle jaká změna.. Musel ho mít velice rád. Jiné ne, ale bráchu moc! A tak bylo jasné, že najde i co hledá. Pravdu, která nevrže.(24.9.2010)

Sly jako nezastavitelný buldozer, který jde za svým cílem přímo a nic a nikdo ho nedokážec zastavit. Pomáhají mu v tom drsné hlášky, ještě drsnější výraz a hlavně tedy scénář. Není to sice žádný nezapomenutelný hit, ale rozhodně to není špatný film, u kterého by se člověk nudil. A to přesto, že Sly nejde z akce do akce, ale taky toho hodně namluví a neváhá se vytasit i nějakým tím životním moudrem.(4.6.2011)

• petero

V ROCKYm to Stalloneho mentorovanie som žral, tu to nejak nesadlo. Scenár je slabý, neviem čo ho k natočeniu toho filmu viedlo a Stephen T. Kay teda ako akčný režisér zlyhal na plnej čiare. Je síce pekné, že sem tam pustí nejaký zaujímavý song, ale to, že kamerou uhne tam kde to najmenej čakávam (údery) alebo preskočí scénu (let z okna na zem), to mu už neodpustím.(23.7.2009)

• mzss1

Kriminální thriller, kterému chyběla atmosféra. Akce tu byla málo a nebyla nějak výrazná. Postavy mě nebavily moc, hudba nic extra. Příběh obyčejnej, konec a závěrečné rozuzlení filmu už byl lepší. Ani Stallone mě tu moc nezaujal. Proto hodnotím jen 40% = **(12.10.2012)

Takovej střed v Stallonově filmech, jak po herecké tak i dějové stránce, nic víc ani míň. Prostě další Sly, který je sám proti všem a nakope každýmu prdel. Dobrá hudba a výborná automobilová honička. 50 %(6.2.2010)