Sejměte Cartera

Get Carter

Zastavte Cartera

Krimi / Thriller / Akční / Drama

USA, 2000, 98 min

Sly je tu sice cool v drsnej ulohe, ktora mu sadla a v ktorej ho vidim najradsej a okrem toho si tu zahrali aj dalsi skveli herci ako Michael Caine a Mickey Rourke, ale cely ten film je akysi nemastny, neslany, aj tie nahanacky na autach nemali taky smrnc, ako by to dokazal natocit Michael Bay, vidiet ze reziser Stephen T. Kay nemal ziadne bohate skusenosti s akcnymi filmami, takze skoda tohto filmu, mal na viac, ale zase nie je na zahodenie. Na jedno pozretie sa kludne oplati... 29.04.2010 _______ Sylvester Stallone - (Jack Carter) +++ Miranda Richardson - (Gloria) +++ Rachael Leigh Cook - (Doreen) +++ Mickey Rourke - (Cyrus Paice) +++ Michael Caine - (Cliff Brumby) +++ Alan Cumming - (Jeremy Kinnear) +++ John C. McGinley - (Con McCarty) +++ Hudba: Tyler Bates +++(29.4.2010)

• Matty

Když budu chtít vidět drama založené na dialozích, pak tedy rozhodně ne se Slyem v hlavní roli. 45% Zajímavé komentáře: JohnnyD, Candyman(5.6.2005)

No co napsat.. čekal jsem rozhodně více akce a hlášek. Dostal jsem polovinku ztoho co jsem čekal. Příběh není špatný, jako napínavý, řeší se co a jak, Stallone pátrá po pravdě ve stylu (8mm s Cagem) de facto to Stallone celý zachranuje v hustým kvádru a bouchačkou chce zjistit kdo se postaral o smrt jeho bratra. Sem tam prohodí pár vtipných hlášek kopne do golfovýho míčku a prohlásí ,,já jsem Tiger Woods" nebo ,,hezký jako pochcaný sníh". Rourke taky předvedl sví ale byl tam prostě málokrát. Film nemá žádné přestřelky, jen pár bitek a asi dvě honičky..zbytek pátrání a kecání. Čekal jsem prostě víc no.. ale hudba byla parádní to palec nahoru.(19.11.2013)

Kdo by čekal zběsilý akční nářez, bude zklamán, ale kdo má rád sofistikovanější akční filmy, bude potěšen. Sylvester Stallone kápl na dobrého režiséra Stephena T.Kaye a spolu stvořili film, za který se nemusí vůbec stydět. Ale od Stallona chce každý tvrdou řežbu na každém milimetru filmového pásu, přílišné filosofování u něho sedne málokomu. Je to ve Stalloneho filmografii trochu neobvyklý počin, který jednou za čas může být přínosný a dá se tolerovat i rostoucí nuda.(20.2.2009)

Drsňák Stallone mstí smrt svého bratra v akční kriminálce. Film má tah na branku, pobaví, ale neoslní. Trailer: http://www.csfd.cz/film/16098-sejmete-cartera/videa/(6.10.2010)

• - Autorem hlavního hudebního motivu "Get Carter Theme" je anglický hudební skladatel Roy Frederick Budd, který 7. srpna 1993 tragicky zemřel ve věku 46 let z důvodu silného krvácení do mozku. (Conspi)

• - Tímto snímkem pomohl Sylvester Stalloney Mickeymu Rourkovi vrátit se zpět do filmového průmyslu. (Chris Masters)

• - Mercer Pacific Hotel, ve kterém je Jack (Sylvester Stallone) ubytován, je ve skutečnosti Fairmont Vancouver Hotel. (O´Neill)