poster

Sejměte Cartera

 • USA

  Get Carter

 • Slovensko

  Zastavte Cartera

Krimi / Thriller / Akční / Drama

USA, 2000, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ***

  Tento titul je remake rovnomenného anglického filmu z roku 1971. Ten som nevidel, takže nemám možnosť ich porovnávať. Verziu z roku 2000 natočil režisér Stephen Kay a do hlavnej úlohy obsadil Sylvestra Stalloneho. Jeho herecká kariera bola v tom čase v kríze. Objavoval sa v podriemerných snímkoch. V tomto filme stvárnil postavu Jacka Cartera. Je to sympatický drsňák, ktorý musí objasniť a pomstiť smrť svojho brata. Nie je to žiaden dychberúci krimi thriller, ale Stallonemu to s briadkou a v bielej košeli, kravate, drahom obleku a s tmavými slnečnými okuliarmi celkom pristane. ***(26.2.2016)

 • Gilmour93
  *

  „Zlomím ti všechny kostičky v těle..“ Revenge snímek vlekoucí se jako týden před výplatou, kde hlavní hrdina jezdí pořád tam a zpět v autě, taxíku, či golfovém vozítku, vlezle se vyptává, občas někoho zbije, nebo je naopak zbit Homeboyem Rourkem a tváří se přitom tak nějak pořád stejně.. Ta ochablost mimických svalů.., botulotoxin je svinstvo, viď Slyi..?(7.7.2009)

 • kingik
  ***

  Kdo by čekal zběsilý akční nářez, bude zklamán, ale kdo má rád sofistikovanější akční filmy, bude potěšen. Sylvester Stallone kápl na dobrého režiséra Stephena T.Kaye a spolu stvořili film, za který se nemusí vůbec stydět. Ale od Stallona chce každý tvrdou řežbu na každém milimetru filmového pásu, přílišné filosofování u něho sedne málokomu. Je to ve Stalloneho filmografii trochu neobvyklý počin, který jednou za čas může být přínosný a dá se tolerovat i rostoucí nuda.(20.2.2009)

 • Happens
  ****

  To hodnocení na tak kultovní film mi přijde velice drsné. Postava nepřemožitelného Stalloneho je věrohodná, přesná, kvalitní; film opřený o takovýto předpoklad musí mít dobré základy a přihozením detektivního příběhu vzniká pěkný thriller.(5.2.2011)

 • JohnnyD
  ***

  Obyčajná prefiltrovaná kriminálka/thriller, ktorú nad vodou drží ultradrsný Sly. Takéto veci chodia väčšinou rovno na video. Čo na tom, že to má modernú kameru, tempo a hudbu. Videl som mnoho béčiek na videu, ktoré boli na tom vizuálne lepšie. Sly asi zabudol na to, čo v osemdesiatych rokoch, zlatej ére akčných filmov, robilo filmy dobrými...(30.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace