Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

soviczka

Nooo... Nechápu, proč je v popisu napsáno, že to Stud má rád tvrdě. Nic tvrdého jsem neviděla. Na druhou stranu se nedivím, ta přehlídka bobrů mě bude ve snech strašit asi ještě hodně dlouho. A taky už chápu, proč si Slye v Tango a Cash dobírá Kurt Russell kvůli velikosti. Dávám jednu hvězdu za Slye, který se dokázal z takových hlubin vyhrabat až na vrchol. ()

Stíba odpad!

Můj život už nebude jako dřív. Lewis je ďábel a natočil dílo, které se absolutně vymyká jakémukoliv běžnému měřítku. Tohle soft-porno postrádá cokoliv, co bysme od filmu i pornofilmu mohli čekat. Žádný děj, zápletka, dialogy, hrozná kamera, pózy a nevkusné scény. Co mě ale celou dobu celkem udržovalo při pozornosti byla hudba, ta tomu dávala aspoň špetku :-) Po shlédnutí Italského hřebce je mi docela jasné jak na tom Slyi tenkrát musel být a těch 200 dolarů mu asi vážně přišlo extrémně vhod. Pro fanoušky akční legendy jako završení jeho filmografie povinnost :-) ()

DruidKarel odpad!

Co mám říct k tomuhle super filmu? Italský hřebec je ve skvělé formě... Běhá po dětským hřišti v zimě, skáče po lavičkách v parku a ještě se umí pěkně vyválet v prašanu... Je to něco mezi Salo aneb 100 dní Sodomy, muzikálem Hair a Žlutou ponorkou s Beatles. Ten Stallone to nezachrání, ani kdyby tam ty bobry holil, je to šit... Navíc je tam ještě černoška s afro na hlavě stejným jako mezi nohama, v tomhle si nezadá s žádnou běloškou z týhle špatný erotický shitkomedie... Jediný, co Slyovi v tomhle filmu závidím, tak to je jeho koženej kabát a ta super bekovka... Konec je ale úchvatnej - africkej tanec kolem keberce se zrcadlem půjčeným z Petřínský věže. Dlouho jsem se tak nepobavil... ODPAD to jistí a něco pro Slye: Jsi mistr, že jsi se z týhle sračky dokázal vyhrabat tam, kde jsi... Už jsi se dokázal úspěšně vrátit s Rockym Balboou i s Rambem, ale Italskýho hřebce nech u ledu... ()

tron

„Milujem, ako hladká moje bradavky.“ No dočerta, Sylvester, veď toto je hrdinský čin vôbec dopozerať! Skôr experimentátorské blbnutie, než plnohodnotné porno. Na erotiku je to príliš odvážne, na poriadne porno slabučké a vlastne ani neviem, či sa jedná o „regulárne“ porno, pretože hoci uvidíte ženské i mužské pohlavné orgány v rôznom štádiu vzrušenia, zo samotných kopulačných scén vlastne vôbec nie je zrejmé, či ide o skutočný sex, alebo len o predstieranie sexu. Napriek tomu je snímka hodná pozretia už z princípu kvôli Sylvestrovi, ktorého mám po tomto otrasnom filmovom zážitku ešte radšej. ()

hastafix odpad!

Nejsem si jistá co chtěl režisér tímto filmem říct, protože jako erotický film to nefungovalo a jako porno to nejspíš nefunguje už vůbec, vlastně to nefunguje celkově jako jakýkoli druh filmu. Neuvěřitelně nudné, nesmyslné o ničem...Možná by to mohlo přeci jen fungovat jako jakási pornoparodie, protože směšné to opravdu bylo, i když nejspíš ne cíleně ... ()

• Krom Sylvestera Stallona se všichni ostatní protagonisté objevili pouze v tomto snímku. (slatkac)
  • Film se natáčel v New Yorku v USA. (rafix)
  • V době svého vzniku se snímek ani nedostal do distribuce. Producenti ho uveřejnili až po úspěchu filmu Rocky. (lekr)