Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

Superpero odpad!

Njn když jsem viděl "Herkulese v New Yorku," řikal jsem si jak se mohl Arnold po takový sračce prosadit jenže u Staloneho je to možná ještě větší zázrak. Když zrovna s někym nešuká, tak skáče přes ploty a běhá po paletách a prolejzačkách jak malý děcko. Tenhle film je fakt děs běs. Nejvypjatější scéna je, když Slye jeho holka kousne do čuráka a von jí za to hypersroluje a jako přídavek i vomrdá. "Italian Stallion" by ale neprošel ani jako péčko, z jednoho prostýho důvodu. Žádný pěkný ženský se nekonaj a všude se to hemží bobrama. A už vůbec nechápu tu "tancovačku" po finálním grupáči, asi tady měl někdo "umělecké sklony." Ale zase všechna čest Sylvesterovi, že i s takovým začátkem se prodral až na vrchol. ()

TheMaker

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Stallone je tvrďák !!! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ()

tron

„Milujem, ako hladká moje bradavky.“ No dočerta, Sylvester, veď toto je hrdinský čin vôbec dopozerať! Skôr experimentátorské blbnutie, než plnohodnotné porno. Na erotiku je to príliš odvážne, na poriadne porno slabučké a vlastne ani neviem, či sa jedná o „regulárne“ porno, pretože hoci uvidíte ženské i mužské pohlavné orgány v rôznom štádiu vzrušenia, zo samotných kopulačných scén vlastne vôbec nie je zrejmé, či ide o skutočný sex, alebo len o predstieranie sexu. Napriek tomu je snímka hodná pozretia už z princípu kvôli Sylvestrovi, ktorého mám po tomto otrasnom filmovom zážitku ešte radšej. ()

monolog odpad!

A odpad to je i když to beru jen jako prachobyčejný péčko, protože tak stupidní jsem snad ještě neviděl (ne že bych jich zase viděl až tak moc). Sly musel bejt hodně zoufalej, když do toho šel za pouhých 200 dolarů. Ovšem měl jedno velký štěstí, a to, že se dřív porna točily úplně jinak, než dnes. Třeba nájezd na detail ani nic jinýho tu vidět není. Hádám že by se to dalo zařadit spíš do soft porna. A taky se tu pokoušeli o něco, čemu pravděpodobně říkali umění, protože jinak nechápu, proč by Sly běhal ve sněhu a poskakoval jak kůzle a společně s pěti dalšíma lidma tančil dokolečka dokola apod. Celým filmem zní strašlivá hudba, taková šťastná rychlá a pořád dokola opakující jeden motiv. ()

Asia_Power

Tak jsem byla zvědavá jakýho má ten slavný Rocky šuldu a on se tam krčil takovej malej Frodo Pytlík...mno což, svým způsobem je to fajn, protože Rocky se tímto stává novým idolem našich asijských klučinů, kteří zde mají živej důkaz, že kariéra se dá udělat i s malým ptákem, kterým se náš národ tolik pyšní. Nyní pár slov k filmu...Strašná kokotina. Tak to by bylo oněch pár slov a nyní na závěr mohu porovnat mrdání Rockyho a indiána Billyho z Predátora. Chvilka napětí...Billy vítězí minimálně o žaluda a Predátor měl kliku, že na něj vytáhl jen mačetu. Jinak by byl doslova v prdeli... ()

Kulmon odpad!

Hnus všech hnusů. Film neobstojí jako komedie ani jako eroťák. Maximálně horor pro zvrhlíky. ... Za sebe říkám: Zabij bobra, zachráníš strom! Ale Sly má můj obdiv, že se z těchle sraček dostal na vrchol. ()

dobytek odpad!

To jsem jednou tak trochu pod vlivem alkoholu na čsfd našel profil nějakýho péčka se Stallonem a podezřele nízkym hodnocenim. V tý náladě jsem se rozhod, že takovou blbost musim taky vidět, takže jsem započal se stahovánim (filmu, né kalhot). Další den jsem teda byl na vážkách, jestli to mam nechat stáhnout celý nebo zrušit, ale jelikož se přes noc stačil stáhnout skoro celej film, tak jsem si řikal, že už to nechám. Několik týdnů jsem pak tento skvost nechával bez povšimnutí, až jsem se jednoho dne rozhodnul, že se na to podívám. Jelikož jsem čekal fakt masakr, tak jsem si připravil zásobu lahváčů, abych se moh posilňovat alkoholem. Nejdřív mě trochu zarazilo, že film je s německym dabingem. Ale v péčku se stejně moc nemluví, takže to nevadí. Jenže to, co následovalo potom, to už bylo jen pro silný povahy. Stallone se válí ve sněhu, Stallone přelejzá plot, Stallone přeskakuje lavičky, bobr, další bobr, MEGA BOBR... No fakt dost děsivej zážitek. Abych pravdu řek, tak jsem to občas musel trochu posunout dál, protože hrozilo, že to na mně zanechá trvalý následky. Kdybych věděl, co to bude za hrůzu, tak bych se na to určitě nekoukal. Jestli teda chcete za každou cenu vidět Ramba v péčku, tak jen na vlastní nebezpečí. ()

Dragoni

Každý herec nějak začal a Sly v Soft Pornu za 200 $, které za film dostal. "Ale skoky přes lavičku má zmáknutý na jedničku." 30 % ()

Faustka

Tak tohle je to přísně střežený tajemství....hm, hm, hm... erotika a kde? Kromě Sylvestra tam nebyl žádnej pořádnej chlap... no, voni tam byli vlastně jenom dva ;-) cha, cha..., ale za to Slyovo nádherně vypracovaný tělo a snahu pojmout to i po tý pohybový stránce (skoky přes překážky měl bravurně zvládnutý)... i božskej Rocky nějak začínal... dávám dvě roztoužený kůzlata. :-) ()

Xmilden odpad!

Odmaskovaný Rambo loví bobry aneb erotický film s herci, kteří mají veliké problémy s erekcí a tak se po sobě neustále jen válejí a jak je vidět z jejich spokojených výrazů, hodně je to baví. ()

Divočák odpad!

Tak podobnou hyperkravinu už jsem dlouho neviděl. Nevím teda, co to mělo jako být, ale péčko rozhodně ne. Stallone si totiž za celou dobu pořádně nezasune a furt se jenom prohlíží v zrcadle, válí ve sněhu a nebo má depku, že jedné holce ukradnul taxíka. O "erotiku" se tak stará spíše dívčí osazenstvo. Stallonova holka celou dobu běhá polonahá po baráku a vzdychá, jaká je to lahoda, když to do ní Slye strká. Pravá hrůza ale teprve začíná, když začne tancovat. Režisér má totiž očividně úchylku pro bobry, protože tolik detailních záběrů na třesoucí se rozbujelé ochlupení jsem ještě neviděl (a ne, že bych o to snad stál). V jednom okamžiku se nejspíš omylem vrhne na parket i Slye, díky bohu ale oblečený, protože jen samotné jeho taneční kreace jsou utrpení i pro otřepané jedince. Když už ve filmu konečně dojde na nějakou akci, všichni se po sobě jen tak válí a žádná se nekoná. Všechno je samozřejmě doplněno spoustou detailních záběrů na nejrůznější bobry ze všech možných úhlů a v jednu chvíli jste dokonce nuceni podstoupit útrpný pohled na Stallonovy chlupaté koule. Když už jsou všichni dosyta vyválení, začnou tancovat "Kolo, kolo mlýnský", což jsem teda vůbec nepobral. Naštěstí pak ale všichni spadnou na zem, Stallonova holka mu dá facku, uteče, následuje záběr na holou prdel a bobra a konec. ()

salahadin odpad!

Nene, nenechte se zmýlit, tohle není prequel k Rockymu...tohle je...jak to jen nazvat a nepobouřit slovník slušných slov? ()

Frajer42 odpad!

Jakožto Stallonův velký obdivovatel, jsem byl nucen podstoupit i tento velkofilm. Samozřejmě, že jsem již před zhlédnutím očekával monstrózní sračku, protože moc dobře vím, jak strašně zbytečným žánrem soft porno je. Pochopitelně to vím pouze z doslechu. Už úvodních 10 minut dost hlasitě našeptávalo, abych vzal nohy na ramena a utekl, dokud se to dá. Než Stallone předvedl, jaký je neuvěřitelný tvrďák, tak si zaběhal zasněženou krajinou v jakémsi medvědím kožichu, přeskákal 5 plotů, 10 laviček a nevynechal ani dětskou prolézačku. Průprava na Rockyho? Tiše jsem doufal, že až dojde na tu část pro dospělé, že to bude za něco stát. Nestálo! Příběh je od samého počátku lobotomická záležitost, takže jsem ho projel s patřičným zrychlením, které odpovídalo jeho kvalitám. Bohužel se do filmu dostala celá plejáda zrůdiček, takže nakonec nestál ani ten Sylvesterův kovboj. Chvílemi si člověk připadá, že zabloudil v zoo do bobřího výběhu. 60 minut vzájemného plazení se po sobě bych nepřál nikomu ani vidět, natož pak zažít. Chudák Sylvester, kam až se člověk musí snížit pro 200 dolarů. Tento pokus o film je mnohem horší, než už tak dost děsivá pověst, která ho předchází. Fuj, fuj, fuj. Už nikdy se nepodívám na Stalloneho tak, jako jsem se na něj díval dosud. ()

Fingon

Pro bobříky mám slabost, pro Stalloneho a SM, byť v podobě výprasku páskem, už méně. Byl jsem ovšem příjemně překvapen, že jsem v pornofilmu konečně objevil mazlení... Bohužel film je poněkud mdlý, a to i přes použití zajímavých nápadů (dvě milující se lesbičky a Sly jakoby hladí jejich odraz v zrcadle, plech...). Některé aktérky působí dost znuděně, jedna dokonce pronese "Říkals, že to bude umělecký film!" ()

packa odpad!

Přátelé, tohle je něco tak příšernýho, že i nejproslulejší pecky Eda Wooda vypadají jako oscarový hity. Při sledování Plan 9 from Outer Space jsem se královsky bavil, tady ne. Zdejší plénum má naprostou pravdu, toto je jeden z nejhorších snímků, co kdy byl natočen. Promiň Sly ()

hrona

Tak k tomuto duchaplnému zážitku, smyslných okamžiků, nádherných tanečních scén a detailním záběrů na divočinu nemám slov, na to se opravdu nedá dívat, alespň ne v kuse. Ani nevim z jakého důvodu, ale jednu hvězdu asi dát musím, pro Slye, že se od takového zvěrstva dokázal odrazit. ()