poster

Rambo III

 • USA

  Rambo III

 • slovenský

  Rambo III

Akční / Dobrodružný / Thriller / Válečný

USA, 1988, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  ***

  Filmy o Rambovi mají sice sestupnou kvalitu, ale i tak přesto "trojka" je docela dobrý akční film. A hlavně kult. Tentokrát se z filmu už (až na malé výjimky) vytratila realističnost a snímek zabíhá v klasickém stylu akčních filmů osmdesátých let. Dostatek akce a dobrých hlášek ("Odkud jsi? - "Z Ameriky." - "Jak dlouho se tam jde pěšky?" - "Asi dva roky.") dokazuje to, že se na to nechá pořád koukat i bez ohledu na nostalgii (i když ta taky dělá svoje).(17.11.2005)

 • Radek99
  odpad!

  Rambo ... prevít jeden ... a já mu kdysi ve čtrnácti fandil:-) (Blbost a stupidita, jak už to tak bývá, často hraničí s genialitou, stejně jako tenhle propagandistický škvár často nechtěně hraničí s mýtem - když kupříkladu prostoduchý hlavní hrdina sestřelí lukem a šípem plně vyzbrojený bitevní vrtulník, připomene to (asi nechtěně) antickou báji o Davidu a Goliášovi...)(22.6.2007)

 • tron
  ***

  „Dobrí chlapi sa ťažko hľadajú.“ Po "serióznom" origináli (80%) a hyper-komiksovej dvojke so scenárom Jamesa Camerona (80%), prichádza RAMBO III a s ním... nuda. Ak nerátame úvodnú bitku s domorodcom, pekne sparodovanú v ŽERAVÝCH VÝSTRELOCH 2, zostane minimum scén, ktoré by voňali nezabudnuteľnosťou (zrážka tanku s helikoptérou). Všetko je ladené skôr do šedej farby rutiny, stereotypu, nenápadnosti. Scenáre neboli v RAMBO-sérii nikdy prvoradé, ale tentokrát je to vážne slabé, vrátane nezaujímavej vyprahnutej výpravy (kam sa hrabe na lesy a džungľu?) a nudného sovietskeho nepriateľa (perfektne ovládajúceho angličtinu).(25.12.2004)

 • Tosim
  **

  Pohled na Afghánistán je prostě americký. Vem to čert. Důležitější je, že Rambo III oplývá mnohými akčními scénami, podle filmu o filmu také "snahou o realističnost", ale já to nevím, protože jsem prostě usínal.(9.5.2006)

 • Arx
  ***

  Důstojné pokračování o Johnu Rambovi, který se tentokrát vydává na záchrannou misi do Afghanistanu. To samé potřetí a už to trochu začíná nudit. I přesto je to ale správná oddechovka s Sly zase září.(30.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace