Potíže s Arizonou

Scénografie:

Jane Musky

Kostýmy:

Richard Hornung

Sympatický film, který za maskou bláznivé komedie skrývá slušný přesah, což nikdy není na škodu. Především je to ale o humoru, který se vydařil prakticky na jedničku.(23.2.2013)

Tento film, jako by ani nebyl od Coenů. Určitě se jedná o dobrou ulítlou komedii, ale není zde vidět nic z toho, na co jsme od Coenů zvyklí. Je zde jednoducjý děj, dobré herecké obsazení a spousta povedených gagů.(22.8.2005)

Rozpočet $6miliónovTržby USA $22,847,564Tržby Celosvetovo $29,180,280(5.2.2010)

[7/10] (Circle /// Barevný /// Produkce: Ethan Coen /// Scénář: Ethan Coen, Joel Coen /// Kamera: Barry Sonnenfeld /// Hudba: Carter Burwell) [1001 FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE](19.12.2011)

Poměrně průměrný film bez dobré zápletky. Cage je v roli spolehlivý a jeho crazy kreace je tím co v paměti zůstane, ale ostatní je dost natočeno na hraně parodie. A to mně přišlo až přehnané. Když to nebylo podloženo dobrými nápady začalo se do filmu přihazovat ze všech stran něco co by udrželo diváckou pozornost. Jenže až tak super režii to nemá, aby se hrálo jen na efektní scény. Pár z nich je opravdu dobrých, ale mě ten zvolený styl prostě neseděl. Pokus o něco, co je ve výsledku prázdné, ale občas i po "coenovsku" zábavné. 60%(26.1.2012)