Potíže s Arizonou

Ethan Coen, Joel Coen

Ethan Coen

Kostýmy:

Richard Hornung

Tentokrát nebude vykřikování o tom jak to Coeni vymákli a jaká to byla děsná sranda. I když byly tam kvalitní momenty, to jo, obzvlášť silné vypravěčské, a potom to setkávání hlavních hrdinů při focení, ale jinak je to opravdu tak na všednodenní dopoledne, když jste nemocní nebo tak něco...(2.6.2005)

Vtipné dialógy, zábavné scény a výborne zahrané postavy a postavičky. Nicolas Cage s fúzami a čírom vytvoril ksichtové kreácie, ktoré sa nedajú prejsť s kamennou tvárou. Som jediný komu silne pripomínal nikdy nevideného otca Howarda Wolowitza? Život mu nadelil malú ženušku, ktorá mu krásne zmravňuje život a názory. Ich spoločná túžba po dieťati vytvorila sled ťažko zabudnuteľných momentov. Na piedestál by som umiestnil nákup plienok. S každým ďalším pozretím stúpa kvalita zážitku. Vzácna to vlastnosť.(15.9.2009)

Výtečná (a docela crazy) komedie bratří Coenů. Nenáročné, výborně natočené, zábavné.(18.1.2007)

Připadal jsem si jako spolujezdec v bláznivé rallye napříč zábavním parkem, rychlá jízda plná atrakcí a šílených eskapád , já se bavil a smál a to mám jen o 1 dítě míň než Nathan Arizona:)(14.10.2011)

Víš proč musej nejmíň tři Poláci zašroubovat žárovku? Ne. Protože jsou uplně blbí!!! Přijde jednou polskej kovboj do hospody a v ruce drží obří hovno a povidá "Podívejte do čeho jsem málem šlápnul!!!"(14.1.2007)

• Nicolas Cage