Dračí život Bruce Lee

Dračí život Bruce Lee

Dračí život Bruca Leeho

Akční / Drama / Životopisný

USA, 1993, 107 min

Můj první hodnocený film, ach ta nostalgie :´) Od té doby jsem registrovaný na čsfd a sháním filmy s Brucem Lee =)(9.12.2007)

• Crawler-D

Scénář se zabývá těmi největšími blbinami v Leeově životě a herci skutečně hrají jak o život.(17.12.2007)

Povedeny zivotopisny film se snazi pusobit co nejvice realisticky - diky herci J. S. Lee se mu to i vcelku dari ovsem zbytecne zjednodusovani kvalitu filmu trosku srazi.(7.8.2002)

Biografická památečka na génia pohybu a těla.(1.9.2009)

Pěknej dokumenární filmt o životě Bruce Leeho, akorát mi v některých momentech přišlo, že si tvůrci ten jeho život trošku přikrášlili nebo něco dovymyslel. Nicméně i tak byl jeho život docela zajímavej a za zfilmování určitě stál. Hlavní herec Jason Scott Lee je Bruci Leemu fakt docela hodně podobnej a skoro stejně rychlej a to filmu dodává víc na realističnosti. Ale nemůžu se zbavit dojmu, že přes to všechno, že to je o životě Bruce Leeho to vypadalo jako lacinný béčko(24.1.2007)