Dračí život Bruce Lee

Dračí život Bruce Lee

Dračí život Bruca Leeho

Akční / Drama / Životopisný

USA, 1993, 107 min

Mimořadně zdařilej životopisnej film . Jason hraje Bruce velice dobře . Jelikoš znám včechny Leeho filmy tak jsem toto nemohl vynechat . Dobry scvénář , akční scény a přiběhová linka .Pan Lee by byl určitě spokojen jako ja . Sice se tam nacházi i pár slapších momentů, ale i tak je to skvělej film .(1.2.2012)

Viděl jsem to, když mi bylo asi tak 10 možná 11 let, takže vzpomínky jsou dosti zkreslené, ale pamatuju si tu fantastickou atmosféru. Hlavně v těch scénách s těmi rytíři bo co to bylo.......To sem se jako i místy celkem bál.(1.6.2008)

Poměrně slušný akční snímek s povedenými bojovými scénami. Jen mi to připadalo nereálné na to, že by mělo jít o životopis této legendy. PS: Neviděl jsem žádný film s Brucem Lee:)(27.2.2007)

Bruce Lee byl nejlepší bojovník na světě. Posunul akční film na úplně jinou rovinu. Velmi povedený životopisný snímek, který se snaží působit realisticky.(10.12.2008)

Mě to dost nadchlo. Jason Scott Lee hraje Bruce hodně dobře, v akčních scénách je sice vidět, že nemá jeho energii a tu nespoutanou sílu, ale mimicky ho fakt zvládá a dokonce i "kňučí" jak Bruce. Pro fanoušky Bruce to bude asi hodně nostalgická podívaná. Podle mě nejlepší film Roba Cohena.(23.1.2007)