Mladý výtvarník (Tom Hulce) se musí v Los Angeles ponořit do skličujícího světa nočních klubů, protože jeho bývalá přítelkyně (Virginia Madsen) byla nalezena mrtvá a podezření z vraždy padá na něho. (oficiální text distributora)

majo25

Všetky tie pokusy o neonoir ako by boli na jedno koleno. Ale najcharakteristickejší ich rys je, že postrádajú akékoľvek napätie, mysteriózna poloha je vždy krkolomne zauzlená a rozuzlenie je nezaujímavé a nevieryhodné. Slamdance je toho typickým príkladom. Bolo mi jedno, čo sa stane s postavami, nedokázal som si s nimi utvoriť bližší vzťah. Nepridalo tomu ani vleklejšie tempo či nejapná atmosféra. A už keď bola obsadená zvodná Madsenová, patrilo by sa ju aspoň vyzliecť, nech už z tej femme fatale my chlapi aspoň niečo máme. ()

rivah

Virtuózně natočený film, který zabaví, ale svým chabým obsahem nenasytí. /Obsah a recenze viz TimeOut/ (50%) ()

Dale

Hulce je skoro tak skvelý ako v Amadeovi, no Wangov klubový štýl spôsobuje, že sa dej vlečie ako sopel po rukáve, nepomáhajú ani flashbacky a koniec tiež nijako nenadchne. Keby to natočil taký Fincher, mohla by to byť výborná temná krimi. ()