Holky to chtěj taky 2

Girls on Top 2

Komedie

Německo, 2004, 88 min

• Slarque

Hlavní hrdinka se celou dobu chová jako pitomá kráva a v podstatě z toho nevychází žádná humorná situace. Trochu to zachraňují alespoň obě kámošky, ale i tak jsem se dost nudil (jednička se mi líbila).(9.12.2005)

Dvě hvězdy za dvě věci. Za bulimickou Francouzsku a za pěknou přírodu na konci filmu. a po čtyřech letech přidávám třetí za Sebastiama(29.11.2008)

• rikitiki

Veledílo to není, ale pár vtipů se vydařilo. Některé i tragikomické, třeba, když si dívka myslí, že je paní domu, vítá tak hosty, aby ji v závěru večírku usadila do správných mezí pravá snoubenka. Pak je to až smutné. ___ Slušné herecké výkony.(18.5.2016)

• Djkoma

Je to blbost, ale Karoline Herfurth je moc hezká :). Němci by se měli přestat opičit po amerických teenager-trapných komediích a vymyslet vlastní zábavný způsob jak rozesmát lidi i starší 15 let.(15.12.2006)

• pufina

Stále stejná kombinace, ale tentokrát procenta trapnosti stoupají.. Pokud jste zrovna na vrcholu puberty, tak se Vám to určitě bude líbit..(19.11.2010)