Holky to chtěj taky 2

Baby to chcú tiež 2

Girls on Top 2

Komedie

Německo, 2004, 88 min

Neuvěřitelná kravina, ale každopádně sem se u toho i zasmál. Dávám tomu tři hvězdičky. Je to sice taková puberťácká ujetá komedie, ale tak za jedno, maximálně dvě shlédnutí to opravdu stojí.(14.2.2008)

• nash.

Tak jako první Holky překvapily příjemně, překvapily druhé Holky spíš nepříjemně. Kouzlo i humor se vytratily, zůstala jen bezradně působící nuda a marná snaha najít a zopakovat to, co jednou fungovalo. Jedno z mála plus je myslím rozhodnutí vydat se k poklidnější vztahové oddechovce než ke snaze nahnat body trapnou vulgárností. ale to na dobrý film nestačí.(16.7.2012)

• FilmFan24

...tak jim to těm holkám, proboha, už nandejte, ať nás pořád neotravují!(29.9.2008)

• Jimmi

No na komediu som sa smial dost malo.....teda vobec....jedna hviezda za to ze som to dopozeral do konca...a nezaspal...(13.6.2005)

• Hrabka

Jednička se ještě dala, ale toto už je hrozná sračka. Ubohé scény, žádný děj a samotné dialogy jsou totálně marné. Ještě že tam je ta sympatická Karoline Herfurth. 15%(25.12.2007)