poster

Holky to chtěj taky 2

 • Německo

  Mädchen, Mädchen 2 - Loft oder Liebe

 • slovenský

  Baby to chcú tiež 2

 • anglický

  Girls on Top 2

Komedie

Německo, 2004, 88 min

 • nash.
  *

  Tak jako první Holky překvapily příjemně, překvapily druhé Holky spíš nepříjemně. Kouzlo i humor se vytratily, zůstala jen bezradně působící nuda a marná snaha najít a zopakovat to, co jednou fungovalo. Jedno z mála plus je myslím rozhodnutí vydat se k poklidnější vztahové oddechovce než ke snaze nahnat body trapnou vulgárností. ale to na dobrý film nestačí.(16.7.2012)

 • Aluska88
  ***

  Jeden z případů, kdy se opět plně neztotožňuji se zdejším většinovým příšerným hodnocením a podobně laděnými komentáři. Film se mi líbil, a to rozhodně nejsem žádná infantilní puberťačka se zájmem v typově podobných filmech. Toto pokračování je obsahově méně výraznější, slabší a i docela poklidnější. Ne tolik komediální a nezávazné jako úvodní díl. Více dospělejší. Děj stále obsahuje množství vtipných scén, občas i s (lehce) trapným zafoukáním, ale celkově vyzní poněkud rozvážněji. Německé komedie jsou kapitolou samy o sobě. Většina z nich, co se takto titulují, jsou dementní, trapné a všelicos ostatní, jen ne slušnou a příjemnou zábavou. Očekávala jsem, že Holky to chtěj taky 2, budou strašným, vulgárním a nesledovatelným odpadem. Dostalo se mi nečekaného překvapení. Pravda, děj není sice nijak převratný, a scénář už vůbec ne, ale průběh filmu je víceméně bez jakýchkoliv vulgarit či nechutností. Myslím, že jen kvůli slabšímu ději, ho házet až na úplné dno, je zbytečné. Tam mají u mně své pevné umístění Kluci to taky chtěj. Což si myslím, že oproti tomuto hnusu, jsou Mädchen, Mädchen 2, lehce stravitelné. Celkově by si zasloužily přece jen o trochu více, než být ocejchovány černou barvou.(27.8.2010)

 • Jimmi
  *

  No na komediu som sa smial dost malo.....teda vobec....jedna hviezda za to ze som to dopozeral do konca...a nezaspal...(13.6.2005)

 • jajinka
  *

  S prvníma "holkama" to už má jen málo co společného... Celý film je převážně honba za solidním bytem... pár úsměvných momentů a to je vše...(27.3.2005)

 • Hrabka
  *

  Jednička se ještě dala, ale toto už je hrozná sračka. Ubohé scény, žádný děj a samotné dialogy jsou totálně marné. Ještě že tam je ta sympatická Karoline Herfurth. 15%(25.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace