poster

Holky to chtěj taky 2

 • Německo

  Mädchen, Mädchen 2 - Loft oder Liebe

 • slovenský

  Baby to chcú tiež 2

 • anglický

  Girls on Top 2

Komedie

Německo, 2004, 88 min

 • Wormboy
  odpad!

  Nuda nuda nuda....proste nuda...humor takmer nulovy a este nieco som predsa len zabudol...je to hrozna NUDA!!!(24.4.2005)

 • Aluska88
  ***

  Jeden z případů, kdy se opět plně neztotožňuji se zdejším většinovým příšerným hodnocením a podobně laděnými komentáři. Film se mi líbil, a to rozhodně nejsem žádná infantilní puberťačka se zájmem v typově podobných filmech. Toto pokračování je obsahově méně výraznější, slabší a i docela poklidnější. Ne tolik komediální a nezávazné jako úvodní díl. Více dospělejší. Děj stále obsahuje množství vtipných scén, občas i s (lehce) trapným zafoukáním, ale celkově vyzní poněkud rozvážněji. Německé komedie jsou kapitolou samy o sobě. Většina z nich, co se takto titulují, jsou dementní, trapné a všelicos ostatní, jen ne slušnou a příjemnou zábavou. Očekávala jsem, že Holky to chtěj taky 2, budou strašným, vulgárním a nesledovatelným odpadem. Dostalo se mi nečekaného překvapení. Pravda, děj není sice nijak převratný, a scénář už vůbec ne, ale průběh filmu je víceméně bez jakýchkoliv vulgarit či nechutností. Myslím, že jen kvůli slabšímu ději, ho házet až na úplné dno, je zbytečné. Tam mají u mně své pevné umístění Kluci to taky chtěj. Což si myslím, že oproti tomuto hnusu, jsou Mädchen, Mädchen 2, lehce stravitelné. Celkově by si zasloužily přece jen o trochu více, než být ocejchovány černou barvou.(27.8.2010)

 • heyda
  *

  Vo ničom. Ale Diana Amft má své kouzlo.(18.5.2009)

 • Tuxedo
  **

  Slabší než jednička, a taky mnohem méně vtipnější, což znamená skoro vůbec. Pár scén potěší, ale to je tak všechno.(25.2.2005)

 • gilmore_girl
  ***

  At si kdo chce co chce rika, mne se tohle v ramci zanru libi. Je to usmevna oddychovka prosta vsech oplzlosti, ktere hyzdi vetsinu teenagerovskych komedii. Diana Amft se podstatne zlepsila, svou nesikovnosti je vazne roztomila a nektere jeji obliceje jsou k popukani. O dalsi zabavu se postara slecna "Aoj" ("loupy ans") a soused, co ma rad svazovani. Romanticka rovina taky neutrpi zadnou vetsi ztratu, misto zpivajiciho Nicka tady mame Sebastiana hrajiciho Beethovena. Je to jeden z mala nemeckych filmu tohoto razeni, na ktery se kouknu rada.(26.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace