Holky to chtěj taky 2

Baby to chcú tiež 2

Girls on Top 2

Komedie

Německo, 2004, 88 min

No jednička byla lepší tohle už je fakt kravina, ale já spíš hodnotím jak se zasměju než kdo to točil atd .(25.12.2005)

• bestlama

Zkuste natočit trojku a polámu vám nohy a odřežu klitoris ... Už tohle nikdy nemělo vzniknout ..(26.5.2009)

• Jimmi

No na komediu som sa smial dost malo.....teda vobec....jedna hviezda za to ze som to dopozeral do konca...a nezaspal...(13.6.2005)

Neuvěřitelná kravina, ale každopádně sem se u toho i zasmál. Dávám tomu tři hvězdičky. Je to sice taková puberťácká ujetá komedie, ale tak za jedno, maximálně dvě shlédnutí to opravdu stojí.(14.2.2008)

• adams89

Úspěch prvního dílu na sebe nenechal dlouho čekat a holky se nám zase vrátily. Na jedničku se s notnou dávkou rezervy dívat ještě dalo, oproti o úroveň horší dvojce. Problémy s orgasmem mají ty tři jakž takž za sebou, ale teď si ještě musí sehnat nějaké to bydlení. Tak slaboučký příběh by se hodil spíše do nějaké seriálové epizody než do filmu distribuovaného do kin, ale co naplat. Vtipu podle očekávání výrazně ubylo a dokonce i došlo k výměně jedné ze tří hlavních hereček. To byla však na filmu paradoxně jedna z mála pozitivních věcí, protože Jasmin Gerat v roli Lucy z nich jako jediná dokázala zaujmout. Komu se líbila jednička, dvojku ještě překousne. Kdo u prvního dílu trpěl, ať to tentokrát už raději nezkouší.30%(7.6.2007)