poster

Dračí srdce

 • USA

  Dragonheart

 • Slovensko

  Dračie srdce

Dobrodružný / Fantasy / Drama / Akční

USA, 1996, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ****

  Je to pořád svěží, zábavná a vtipná věc. Lehká odreagovačka, kde triky zestárly jen nepatrně a hlavní hrdinové jsou pořád nadčasově charizmatičtí. Film s jasným poselstvím. Trochu to kazí nízky rating, ale nedá se nic dělat. Už svého času legenda.(4.7.2014)

 • AngelAngie
  **

  Tohle je, co si dobře pamatuji, poměrně nudná záležitost ..(17.8.2008)

 • Hild
  *****

  Film mého dětství, vidět film poprvé teď, tak asi nedám plné hodnocení, jenže kdysi jsem z filmu byla hotová. Nádherná pohádka na kterou se kdykoliv podívám znovu. Pro mě se jedná o nejlepšího draka, co se kdy objevil ve filmu, navíc z filmu pochází jedna z nejkrásnějších filmových hudebních skladeb, kterou můžu slyšet pořád.(10.1.2011)

 • arachneuss
  *****

  Normálně bych udělil čtyři hvězdy, ale jsem zděšen, že jeden z mých nejoblíbenějších pohádkových příběhů má modré (?!) hodnocení. Na svou dobu naprosto krásný drak a Dennis Quaid také hrozně sympatický. Příběh je sice ohraný, ale díky Dracovi je až odporně poutavý. A hudba, ach ten hlavní motiv, to je slast pro uši! Kdyby tak Cohen zůstal u totohle a nepouštěl se do pitomostí typu xXx nebo Mumie 3. Edit - 14.9.2010: Konečně je hranice 71% překročena!(21.8.2007)

 • Mr.Apache
  ****

  Ač Dragonheart nepatří mezi fantasy filmy k absolutní špici (tam trůní Barbar Conan, Excalibur a Pán prstenů), rozhodně bych ho řadil mezi kvalitnější představitele žánru. Pořád je to dobrá první liga. Originální příběh, sympatický nečernobílý hrdina, povedený drak, pěkná rusovláska, a bojové scény, při nichž jsem se nemusel kroutit trapností. [Co se týče druhého dílu, jde takřka ve všech směrech o pravý opak poslední věty tohoto komentáře.](29.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace