poster

Dračí srdce

 • USA

  Dragonheart

 • Slovensko

  Dračie srdce

Dobrodružný / Fantasy / Drama / Akční

USA, 1996, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  *****

  Krásny, jednoduchý rozprávkový príbeh na sobotné popoludnie pri kávičke a vianočnýh koláčikoch. Background v podaní Slovenskej prírody a Spišského hradu, kedy som objavoval miesta, ktoré som pretrajdal s batohom na chrbte milo poteší. Chválim aj prijemný Edelmanov soundtrack. Jeden z filmov, na ktorý mám slabosť.(27.5.2004)

 • Galadriel
  ****

  Slušné fantasy s velmi pěkně udělaným drakem a průměrným příběhem. Ale neurazí, pobaví, občas rozesměje, ... prostě povedená pohádka.(26.1.2004)

 • BadoXXII
  ****

  Ja som posledný drak!!! Jednoznačne najlepší film s dračou tematikou a najlepší film Roba Cohena. Sympatický drak a efekty sú ešte stále veľmi vydarené (v roku 1996 boli perfektné). Natáčané je to mimochodom na Slovensku. Spišský hrad (na začiatku) a Tomášovský výhľad (scéna, keď dostane drak meno) som už mal možnosť vidieť na živo. 80%(30.6.2007)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Randy Edelman: 1. The World Of The heart-Main Title ,2. To The Stars ,3. Wonders Of An Ancient Glory ,4. Einon ,5. The Last Dragon Slayer ,6. Bowen's Ride ,7. Mexican Standoff ,8. Draco ,9. A Refreshing Swim ,10. Re-Baptism ,11. Bowen's Decoy ,12. Kyle, The Wheat Boy ,13. The Connection ,14. Flight To Avalon ,15. Finale ,(9.5.2011)

 • flanker.27
  **

  Přes veškerou snahu se mi do tohohle filmu nepovedlo dostat. Příběh samotný není špatný, ale způsob jakým je vyprávěn, se mi moc nelíbil. Kromě záporáka postavy nic moc, míra klišé větší než malá, milostný motiv aby se neřeklo, typicky schématické dobytí hradu (přesně víte, jak budou scény likvidace nepřátel následovat), akční scény hodně slabé (většinu rozpočtu asi zabrala digitální podoba Seana Conneryho). Zbytek za mě řekl Tron. Netrpěl jsem, ale vím, že znovu už to nikdy vidět nemusím.(16.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace