poster

Rychle a zběsile

 • USA

  Fast and the Furious, The

 • Německo

  Fast & Furious

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2001, 106 min

 • MM_Ramone
  **

  Pre ľudí, čo sa venujú tuningu to musí byť Oskarový snímok. Ja túto vášeň s nimi nezdieľam. Svojho Forda si nechám takého aký je. No musím uznať, že autá v tomto filme sú skutočne vymakané. Výborne sú spracované aj scény, kedy sú tieto stroje v akcii. Motory hučia, pneumatiky pištia, divák cíti tú rýchlosť... Tieto momenty sú veľmi dobre natočené. Ale inak to bola pre mňa len strata času. Nesympatický Van Diesel, gambatá Michelle Rodriguez a ďaľšia horda slabých hercov všetkých etník. Do toho znie poväčšinou rapová hudba, ktorú z duše neznášam. Druhý krát si to už isto nepozriem. **(1.2.2009)

 • Tyler
  ***

  Tak tohle je průměr průměrů...Tenhle film je tak cool, až je to místy trapné a nepříjemné. Auta jsou parádní, to co se s nimi předvádí už tolik ne, příběh je samozřejmě jednoduchý jako facka, aby se v něm nikdo neztratil a režie opravdu svižná...Herci, až na čestnou výjimku Vina Diesela, odhodili herecké umění u vizážistů a soustředili se především na to, aby před kamerou vypadali drsně, in a prostě dobře. Musí se ale nechat, že jim to docela jde...(22.6.2005)

 • Dudek
  ****

  Jeden den a v něm dvakrát spojení herce Vina Diesela a režiséra Roba Cohena, které k mé převeliké spokojenosti v obou případech dopadlo dokonale. Rychle a zběsile je perfektní, na snímek podobného ražení disponuje poměrně kvalitním scénářem a hlavně skvělým příběhem (!), což je skoro ojedinělá záležitost. Nejzajímavějším faktem je, jak zcela správně podotknuli na filmwebu, že tenhle snímek není o autech, ale spíše o lidech a jejich vztahu k nim. Mimo vozidel tu také máme partičku lidí, která jakoby vypadla z módních katalogů, skvělé hlášky a hlavně situace, které do života opravdu patří. Prostě a jednoduše Rychle a zběsile je snímek o životě drsňáků podaný úžasným způsobem, který musí oslovit snad každého 'ˇběžného diváka''. [TOP 19/15 55%](21.10.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve scéně, kdy Hondy gangu, který přepadával nákladní vozidla, dojíždějí nákladní auto, je možné vidět, že pod návěs by se vejít nemohly. Přesto pod ním poté projedou. (Kroup4)

 • - Matt Schulze a Paul Walker rvačku před obchodem sice pečlivě nacvičili, ale když přišlo na věc, nevypadala příliš dobře. Proto je výsledná podoba ve filmu čistou improvizací. (hippyman)

 • - Během pouštních válek Letty (Michelle Rodriguez) v jednom ze záběrů sedí ve sportovním sedadle, avšak v dalším je její sedadlo sériové. Před začátkem závodu se situace ještě několikrát změní. (Kroup4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace