Rychle a zběsile

Rýchlo a zbesilo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2001, 106 min

• sepp

Spatny scenar + spatni herci = nulovy dej. Pro mnoho lidi presto kultovni film, podle ktereho si dokazi zaridit cely zivot. I takova je realita soucasneho sveta ovladaneho showbizem.(6.9.2003)

Tisíce krásnejch mladejch holek, rychlý nablejskaný káry, namakaný drsňáci a spousta pěkné akce = vynikající odpočinkový letní film.(16.6.2002)

Vruuuum! Tak tento film mizí v závratnou rychlostí u mě v zapomnění. To jsem si radši mohl koupit Auto-tunnig a měl bych to aspoň napořád. Takhle jsem si koupil jen lístek, a co jsem z toho měl? Pár pěkných slečen, pěkné auta, plešatého frajera a plno dementních herců. Stupidní od začátku až dokonce. Nebýt Diesela a jeho charisma, tak fakt nevím. Tento film jede na Dieslový motor.(24.4.2005)

• sud

V době zpopularizování tohoto filmu jsem začal chodit na střední školu. Mezi spolužáky to byl naprostý kult, který dostal každého. Až na jednoho. Tím jsem byl já. "Rychle a zběsile" je film pouze a jen o autech. Auta mám rád, proto jsem se na něj dokázal dodívat. Jinak film pro mě nabízí pouze pár obyčejných buchet, namachrovaných frajírků a mnou neoblíbeného Vina Diesla. Tyhle moderní kulty s příchutí testosteronu, co se snaží být hrozně cool a teenage mě vůbec neoslovují.(1.12.2007)

Paul Walker a Vin Diesel? ... V tom něco musí být ... Taky, že bylo ... auta, ženy, rivalství, přátelství, zklamání, láska, sex ...hra na hrdiny ... Tohle vše vám film nabídne :)(20.5.2009)