Rychle a zběsile

Rýchlo a zbesilo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2001, 106 min

• Radyo

Vyloženě tenhle film neodsuzuju, ale celý příběh mi prostě přijde tak jednoduchoučký (neodvažuji se říci slaboduchý, protože by mě skalní příznivci tohoto filmu mohli ukamenovat), že by se snad ani příběhem neměl nazývat. Za největší plus celého filmu považuju jednoznačně ty úžasné auta, které se celým dějem neustále míhají sem a tam. Bohužel jak známo, auta jsou obvykle mizerní herci a samy o sobě nedokážou vyzdvihnout úroveň filmu někam výše. Takže je to za 2 hvězdičky.(13.11.2002)

Paul Walker a Vin Diesel? ... V tom něco musí být ... Taky, že bylo ... auta, ženy, rivalství, přátelství, zklamání, láska, sex ...hra na hrdiny ... Tohle vše vám film nabídne :)(20.5.2009)

• mysicka

Takhle neuveritelne blbej film jsem dlouho nevidela..(15.12.2003)

Špičková automobilová podívaná. Je jasné, že tento film není nějak moc o scénáři nebo o hereckých výkonech, ale hlavně o pořádně našláplých kárách. Mě se to velmi líbilo, ale další pokračování už mě tolik nechytla, možná i proto, že už tam není Vin Diesel......(1.10.2007)

• sud

V době zpopularizování tohoto filmu jsem začal chodit na střední školu. Mezi spolužáky to byl naprostý kult, který dostal každého. Až na jednoho. Tím jsem byl já. "Rychle a zběsile" je film pouze a jen o autech. Auta mám rád, proto jsem se na něj dokázal dodívat. Jinak film pro mě nabízí pouze pár obyčejných buchet, namachrovaných frajírků a mnou neoblíbeného Vina Diesla. Tyhle moderní kulty s příchutí testosteronu, co se snaží být hrozně cool a teenage mě vůbec neoslovují.(1.12.2007)