Rychle a zběsile

The Fast and the Furious

Rýchlo a zbesilo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2001, 106 min

rozpočet : $38 million tržby celosvetovo : $207,283,925(22.12.2006)

Vruuuum! Tak tento film mizí v závratnou rychlostí u mě v zapomnění. To jsem si radši mohl koupit Auto-tunnig a měl bych to aspoň napořád. Takhle jsem si koupil jen lístek, a co jsem z toho měl? Pár pěkných slečen, pěkné auta, plešatého frajera a plno dementních herců. Stupidní od začátku až dokonce. Nebýt Diesela a jeho charisma, tak fakt nevím. Tento film jede na Dieslový motor.(24.4.2005)

• D.Moore

Hloupost plná aut zohavených tuningem, příšerné nehudby a děsných neherců. Doopravdy se mi líbila jen téměř-závěrečná scéna s kamionem a ten krásný černý Dodge Charger. Děj komentovat nebudu.(15.2.2013)

Pokud nehledáte inteligentní příběh, ale fakt cool nabušenou adrenalinovou jízdu, jste na správné adrese. Aneb jak praví Vin Diesel na konci titulků : "Můj život je vlastně docela jednoduchej, čtyři kola a pach benzínu." (Teda nějak takhle to asi bylo, doslovně si repliky bohužel nepamatuji).(31.10.2004)

Kdybych měl spočítat koliktár jsem tohle viděl, asi by mi ruce nestačily. Fakt nadupaná akce, která zabaví!(8.7.2006)