poster

Rychle a zběsile

 • USA

  Fast and the Furious, The

 • Německo

  Fast & Furious

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2001, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  **

  Hloupost plná aut zohavených tuningem, příšerné nehudby a děsných neherců. Doopravdy se mi líbila jen téměř-závěrečná scéna s kamionem a ten krásný černý Dodge Charger. Děj komentovat nebudu.(15.2.2013)

 • TheMaker
  *****

  brm brm brm brm brm brm brm brm brm brm brm brm brm brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmmmmmmmmmmmm(25.11.2007)

 • Lima
  ***

  Příběh je velice podobný (skoro bych řekl vykradený) filmu BOD ZLOMU, akorát surfovací prkna nahradila rychlá auta. Ale co. Má to spád, děj se svižně žene dopředu a slaboduchý děj není na škodu. Auta, kterých si tu člověk užije dosyta, sice moc nemusím, ale rozhodně jsem se nenudil.(8.5.2003)

 • Dudek
  ****

  Jeden den a v něm dvakrát spojení herce Vina Diesela a režiséra Roba Cohena, které k mé převeliké spokojenosti v obou případech dopadlo dokonale. Rychle a zběsile je perfektní, na snímek podobného ražení disponuje poměrně kvalitním scénářem a hlavně skvělým příběhem (!), což je skoro ojedinělá záležitost. Nejzajímavějším faktem je, jak zcela správně podotknuli na filmwebu, že tenhle snímek není o autech, ale spíše o lidech a jejich vztahu k nim. Mimo vozidel tu také máme partičku lidí, která jakoby vypadla z módních katalogů, skvělé hlášky a hlavně situace, které do života opravdu patří. Prostě a jednoduše Rychle a zběsile je snímek o životě drsňáků podaný úžasným způsobem, který musí oslovit snad každého 'ˇběžného diváka''. [TOP 19/15 55%](21.10.2006)

 • Cival
  ****

  Tisíce krásnejch mladejch holek, rychlý nablejskaný káry, namakaný drsňáci a spousta pěkné akce = vynikající odpočinkový letní film.(16.6.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace