Rychle a zběsile

Rýchlo a zbesilo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2001, 106 min

• D.Moore

Hloupost plná aut zohavených tuningem, příšerné nehudby a děsných neherců. Doopravdy se mi líbila jen téměř-závěrečná scéna s kamionem a ten krásný černý Dodge Charger. Děj komentovat nebudu.(15.2.2013)

brm brm brm brm brm brm brm brm brm brm brm brm brm brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmmmmmmmmmmmm(25.11.2007)

Příběh je velice podobný (skoro bych řekl vykradený) filmu BOD ZLOMU, akorát surfovací prkna nahradila rychlá auta. Ale co. Má to spád, děj se svižně žene dopředu a slaboduchý děj není na škodu. Auta, kterých si tu člověk užije dosyta, sice moc nemusím, ale rozhodně jsem se nenudil.(8.5.2003)

Jeden den a v něm dvakrát spojení herce Vina Diesela a režiséra Roba Cohena, které k mé převeliké spokojenosti v obou případech dopadlo dokonale. Rychle a zběsile je perfektní, na snímek podobného ražení disponuje poměrně kvalitním scénářem a hlavně skvělým příběhem (!), což je skoro ojedinělá záležitost. Nejzajímavějším faktem je, jak zcela správně podotknuli na filmwebu, že tenhle snímek není o autech, ale spíše o lidech a jejich vztahu k nim. Mimo vozidel tu také máme partičku lidí, která jakoby vypadla z módních katalogů, skvělé hlášky a hlavně situace, které do života opravdu patří. Prostě a jednoduše Rychle a zběsile je snímek o životě drsňáků podaný úžasným způsobem, který musí oslovit snad každého 'ˇběžného diváka''. [TOP 19/15 55%](21.10.2006)

Tisíce krásnejch mladejch holek, rychlý nablejskaný káry, namakaný drsňáci a spousta pěkné akce = vynikající odpočinkový letní film.(16.6.2002)