• woody

To české přepadové komando na Vranově(jen 20 km vzdálený od Prahy) a český generál Vašut se svým Yes and No mě hodně pobavily.Se zbytkem je to horší.Diesel mi tam neseděl,ta xXxgirl byla toporná až běda a záporák byl s těmi svými extempore k politování.Akce nadupaná ale až na jednu scénu nezáživná.Ale Prahu v hlavním centru dění bych v Hollywoodských trhácích moh vidět furt.(26.7.2003)

Při akci je Cohen dost dobrý, když se neběhá, neskáče neboo nestřílí, je to mnohem horší. Hodně zachraňuje Diesel a nechtěná vtipnost českých lokací. Těžce rozporuplný biják.(24.10.2002)

"Máš v ruce bazuku, tak přestaň myslet jako polda a vzpomeň si, jak se hraje Playstation!" Málokterá hláška vystihuje podstatu celého filmu tak jako tahle. Nový Bond z toho přeci jen nebude (po superpropadácké Nové dimenzi), ale statut fajn akce, která si na nic nehraje a nebezpečnou rychlostí uhání vpřed „tripl x-ku“ nikdo neuzme. 65% Zajímavé komentáře: k0C0UR, Lateef, Radko, Turiec, snake, Merggie, ZkuKol(30.5.2005)

• Morien

"Byla to malá cena za to, že jsem mohl nakopat zadky nepřátelům naší země." Jo jo, jak jde o to bránit vlajku s hvězdami a pruhy, tak i drsoňi měknou a kladou něžně hrubé pracky na srdce. A položme si zásadní otázku, není náhodou ponorka na solární pohon oxymoron alias vtipný nesmysl?(9.8.2007)

Řízný heavymetal, nesmrtelný hrdina, tuny vystřílených nábojů, monumentální exploze, spousta zbraní a hi-tech hračiček, zkrátka další akčňárna...přesně podle našeho gusta. Tahle one-man show má prostě všechno... Pro českého diváka je snímek navíc hodnotný ve směru znalosti místních reálií a pár českých herců. Ale nikdo mi proboha nenamluví, že je to z Rakouska do Prahy půl hodiny autem a že se vesničtí balíci ani trošku nevzruší když vedle nich exploduje přívěs plný brambor :)(8.8.2002)