Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  XXX jako variace na Bonda? Myslim že ne, sice spousta akce, hromady vychytávek, některý docela zajímavý, třeba ty brejle sou dobrý, ale celkově až trošku moc přeplácaný. Vin Diesel ma strašně moc keců a miliony hlášek, ale jen málokdy to vyzní dobře a ta jeho přechytralost docela leze na nervy. Ale to o co tu jde nejvíc je pořádná akce a ta je kvalitní, sice opět občas přehnaná, ale zábavná, svižná a se skvělou údernou hudbou a ještě k tomu sem byl potěšen začátkem, kdy tam je kapela Rammstein naživo. Taky potěší česká stopa ve filmu v podání například Jákla, kterej se teda moc nepředved a nebo Vašuta, kterej tam byl zase jen na skok. Jinak si ale myslim, že tenhle film svůj účel pobavit akcí splní, ale nic víc v tom neni(3.11.2006)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $70 million tržby celosvetovo : $277,448,382(21.12.2006)

 • Douglas
  **

  Namachrovaná nuda, která Bondovi nesahá ani po zaschlou krev protivníků na podrážkách. Chcípni, Diesele.(2.8.2004)

 • Flipper
  *

  "Nulová kontaminácia, opakujem nulová kontaminácia" buaah ano nulová hlavne keď išlo o superzbraň, ktorá by dokázala zničiť Washington! Ešte že na Vltave je dvojmetrová voda a všetka kontaminácia je v dupě. To bol asi najväčší útok logike. Potom nasleduje teplocitlivá raketa (na zostreľovanie motorov, ktorá urobí salto aj pri obyčajnej cigarete), tácka ako skateboard (úžas), alebo debila Rusa, ktorý 2 roky vie, že si na prsiach chová sueprtajnú agentku. S odstupom času (2011) už nasiera aj digitálna lavína, alebo Sk dabing. Nikdy viac.(8.5.2011)

 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::: Správná akční jízda po boku skvělého Vina Diesela ! Co více si přát ? Nic. Mě to stačí. PS.: Samozřejmě si nezapomeňte vypnout mozek . . . :::::::::::::::(20.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace