A sakra, to zase jednou byla nářezovka. Neskutečně jsem se bavil, úžasný film odehrávající se ve velkém tempu, které nedává hrdinům, natož divákovi, jediný okamžik, při němž by si mohl vydechnout. Jedna parádní scéna střídá druhou a Rob Cohen opět dokazuje, že akční filmy prosě umí. Skvělé herecké výkony, náderné pražské lokace a skvělý hudební doprovod naprosto bezchybně podkreslující náladu v jednotlivých scénách. Prostě a jednoduše řečeno jsem se zase jednou perfektně bavil, aniž bych myslel na přepnutí kanálu, či vypnutí televizoru.(21.10.2006)

• Tom Hardy

Dal bych dva a půl, ale nejde to. Asi už koukám na filmy moc dlouho, ale něco už prostě tolerovat nedokážu. Přežil bych skok motorkou skrz ostnáče, skluz na jídelním tácku a možná i to, že jsme prezentováni, jako úplný paka (viz konvoj s bramborama). Ale akrobacie s výstřelem na motorce a závěrečná lavina mě bohužel donutily k mohutnému výbuchu smíchu a to už se neodpouští...(30.10.2002)

Rozpočet $70miliónovTržby USA $142,109,382Tržby Celosvetovo $277,448,382/45%/(19.5.2005)

• Djkoma

Děkuji, ale nechci další mozkový výplach.(19.6.2004)

"Čemu mám asi rozumět, jsem agent teprv tejden." Mám rád nedobrovolné agenty se slabostí pro adrenalin a plnou pusou suchých hlášek, takže Xander Cage měl velkou šanci mě pobavit. Navíc na sobě měl hrozně směšný kožich a přesto se mu to úplně nezdařilo. Škoda. Thriller je to zkrátka slabý, ale z úhlu akční komedie to zase tak špatně nevypadá. Přesto by měl XXX vědět, že v autě, na motorce, na snowboardu, na padáku i při kočkování s agentkami jsem o dost lepší než on, ale odmítám ho ztrapňovat při konfrontaci. V uzlování páteře soupeři je zatím o několik X lepší(29.12.2016)

• - Na dveřích agentury můžeme vidět mapu světa, na které však chybí Nový Zéland.. (KucC)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 75. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Xanderovo auto je Pontiac GTO z roku 1967. Původně byl zelený. (Bauer)