• Tosim
  ***

  Už mám dost těch chlapíků, kteří kličkují mezi střelami ze všech možných zbraní a na všech možných dopravních (i nedopravních) prostředcích. Tohle chápu u Bonda, ale ten je o něčem jiném a má jistý STYL. Tady to nefunguje a v kontextu jedné scény působí Dieselova věta MÁLEM JSME TAM ZAŘVALI! hodně vtipně. Film zobrazuje Čechy lacině a nebýt posledních pár minut (hlavně prostřihy na nic netušící město mě zaujaly), šel bych s hodnocením ještě níž...(21.7.2003)

 • EdaS
  ***

  Nevím, co kdo při pohledu na plakát a ukázky čekal, ale já chtěl vidět nenáročný popcornový biják, kde se bude hodně střílet, bude to efektně natočené, proložené hláškami a šikovnými obnaženými babami. Já jsem úplně spokojen! České reálie a z nich vyplývající legrace je jako třešnička na povedeném dortu. Mňam. P.S. Po jedenácti letech je to spíš guilt než pleasure. Nevadí mi, že je to tupé a Asia Argento už není můj typ, ale to, že se to vleče víc než dvě hodiny a režie je přinejlepší průměrná, to už p(r)ominout nemůžu.(31.12.2002)

 • movie
  ***

  Jedním slovem: blbost! Více slovy: blbost, respektive nechutné akční béčko, které stojí za shlédnutí jen kvůli tomu, že se odehrává v Praze - a možná ještě kvůli Vašutovi a hlášce: "Jak to jde?" "Stojí to za hovno a zima jak v prdeli!"(3.12.2002)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Po natáčení se Vin Diesel s pár lidmi ze štábu odebrali do ne právě levného pražského baru a na jejich účtě se objevily i položky za rozbité stoly a židle. (balone)

 • - Hlavní stanoviště Anarchy 99 je ve skutečnosti státní zámek Vranov nad Dyjí. Ten ale filmaři umístili do hornaté oblasti na sever Prahy, nachází se však na jihu Moravy. Z Prahy je ve filmu vidět Staroměstké náměstí, Týnský chrám, interiér i exteriér Francouzské restaurace v Obecním domě, opuštěný pivovar, ze kterého tvůrci udělali velitelství Policie ČR, schodiště na Malé Straně, které Xander (Vin Diesel) sjíždí na stříbrném podnose, velká část Vltavy a Karlův most. Pasáž, kdy na letiště přilétá Gibbons (Samuel L. Jackson), se točila v Praze na letišti Malá Ruzyně, odkud běžně startují menší letadla. Část, ve které se hraje skladba "Feuer Frei" od skupiny Rammstein, která zazní na začátku filmu, se natáčela v krušnohorské katedrále Sv. Václava ve Výsluní na Chomutovsku. (HappySmile)

 • - Tetování na Xanderových (Vin Diesel) pažích se v průběhu filmu mění. (KucC)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace