Už kvůli těm českým poldům s raketometem se tohle musí vidět.(1.4.2004)

• Radyo

V půlce filmu jsem asi na 5 minut usnul, ale když jsem se po probuzení vracel filmem nazpět tam, kde jsem ještě bděl, zjistil jsem, že jsem vlastně o nic nepřišel a všechno probíhá podle mého očekávání. Jinak řečeno, s Bondem se tohleto nedá a ani by se to s ním nemělo srovnávat. Bond je totiž vedle "tripla X" filmové umění (i když jím ve skutečnosti ani náhodou není). Sorry Vine Diesele, ale vedle agenta 007 vypadáš spíše jako 000, než jako XXX.(4.2.2003)

Tohle prostě je akční film roku a basta! Alespoň pro mě to bylo překvapení roku, protože jsem čekal další béčkovou oddechovku a ne takovejhle nářez. Dokonce i úvodní a závěrečné titulky jsou super. Akce střídá akci, adrenalin teče proudem (alespoň to hlavní hrdina tvrdí), auta jsou rychlá, zbraně a ženy krásné, k tomu hraje skvělá hudba, paroduje se tu James Bond, a ještě navrch se objeví Danny Trejo. Prostě super, teda pokud vypnete mozek...Vranovský zámek sice stojí na skále, ale ne pod velehorami a rozhodně to odtud do Prahy nestihnete za půl hoďky :). Pokud máte rádi Rammsteiny, užijete si úvodní scénu filmu v extázi, a pokud je rádi nemáte, těch pár minut v pohodě přežijete. Jinak se kromě jiných hvězd na hudbě podílel i geniální Orbital.(31.1.2003)

• AngelAngie

Ta scéna, jak Asia tančí u zábradlí .. hmmmmm ..(31.5.2008)

Jedním slovem: blbost! Více slovy: blbost, respektive nechutné akční béčko, které stojí za shlédnutí jen kvůli tomu, že se odehrává v Praze - a možná ještě kvůli Vašutovi a hlášce: "Jak to jde?" "Stojí to za hovno a zima jak v prdeli!"(3.12.2002)