Andrew - člen naší rodiny

Andrew, člen našej rodiny

Muž tisícročia

Sci-Fi / Drama / Romantický / Rodinný

USA / Německo, 1999, 132 min

Nádherný film, který na mě udělal velký dojem ! Nechápu nízke hodnocení. Člověk by se měl nad tímto filmem více zamyslet, pak by možná viděl i něco jiného, než jenom, jak nektěří říkají, to "klišé" a "sentimentalitu" !!!!(19.1.2009)

Veľmi silný zážitok a pôžitok... Rodinné sci-fi, ktoré svojou "jednoduchosťou/ zložitosťou" vytvára príjemnú atmosféru. Pôsobi síce sladko a milo, avšak nevidím v tom problem... netreba komentovať je potreba vidieť 7/10(16.11.2008)

• Rogue

Možná jsem jen neměla den na přeslazené romantické filmy, možná mě jen naštvalo prznění Asimovovy skvělé knihy. Možná mi jen vadil přitroublý výraz Robinna Williamse, nebo jsem prostě jen čekala něco víc. Každopádně mě tenhle film hodně zklamal, a to i přez to, že jsem počítala s tím, že to Columbus zvorá.(6.10.2003)

Průměrné sci-fi drama, které rozhodně neurazí, ale na druhou stranu ani ničím nepřekvapí.(15.10.2007)

Skoč! .... Ne! Skoč z okna!! .... Nezapomenutelná věta z tohodle celkem spíš romantického než sci-fi filmu :)(20.5.2009)