Harry Potter a Tajemná komnata

• Německo

Harry Potter und die Kammer des Schreckens

Harry Potter a Tajomná komnata

Fantasy / Mysteriózní / Dobrodružný / Rodinný

Velká Británie / USA / Německo, 2002, 161 min (SE: 174 min)

Tak ako bol kamen mudrcov sklamanim, tajomna komnata prijemnym prekvapenim. Daniel radcliffe uz je prirodzenejsi a dokonca mi nevadila ani ta dlzka. A par krat som sa zasmiala, najma Ron je Bozsky :D Ak to bude mat stupajucu tendenciu, tak neviem neviem...Hviezd by malo byt desat :D(7.8.2007)

K dokonalosti chybí tvůrcům jen odpoutat se trošku od předlohy a nemilosrdně film zkrátit na maximálně dvě hodiny. Rozhodně registruji pokrok v trikové stránce, takže dvojka je asi o něco lepší než Kámen mudrců. K. Branagh je lahůdkový.(14.12.2002)

4 by boli za film . Tá 1 + je za Jasona Isaacsa ako Lucia Malfoya - tak si predstavujem záporáka ako sa patrí. Škoda len že ho je tam tak málo.(15.1.2004)

To stejné, co díl první, s mírně povedenějšími triky. 80% Zajímavé komentáře: Marigold, ScreamJay, Turiec, PALINO(11.1.2006)

Bohužel narozdíl od prvního dílu mi v tomto pokračování chybí určitá lehkost vyprávění a film je na rodinný příliš dlouhý a rovleklý ( a to nejen díky stopáži).(26.3.2003)