Kubula a Kuba Kubikula (TV seriál)

Animovaný / Pohádka

Československo, 1986, 7x8 min

Zdeněk Smetana

Předloha:

Vladislav Vančura (kniha)

Petr Haničinec

Proč tu nikde nemůžu najít ani zmínku o předchůdci tohoto nepovedence? Původní seriál, na kterém jsem vyrostl, byl totiž stejný jako ilustrace v knížce, tedy od Millera a tudíž parádní. Nic proti Smetanovi, K&V a spousta dalších figur se mu moc povedla, ale tohle radši neměl dělat.(15.5.2007)

Knížka byla nuda (ale aspoň tim člověk zaplácl povinnou četbu u Vančury:D ), tohle je o hodně lepší!(22.1.2007)

Nikdy jsem neměl tento večerníček nějak rád. Asi Barbucha svůj účel plnil. / Viděné epizody *7.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 5/10 )(5.5.2012)

Barbucha rulez! Když si jen vzpomenu, jak jsem se kdysi dávno ještě jako pleistocénní děcko bál, když se ozvalo: "Bar, bar, bar."(14.9.2006)

Nejdrsnější z drsňáků v českých Večerníčcích je zkrátka Barbucha. Navíc si nevybavuju jiný Večerníček, který by jel po nějaké centrální příběhové lajně...(24.9.2006)