poster

Kubula a Kuba Kubikula (TV seriál)

Animovaný / Pohádka

Československo, 1986, 7x8 min

Režie:

Zdeněk Smetana

Předloha:

Vladislav Vančura (kniha)

Hrají:

Petr Haničinec
(další profese)
 • Richie666
  ***

  Vždycky jsem měl radši knížku; co si pamatuju, tak animace v televizním provedení se mně moc nelíbila.(2.4.2007)

 • Gemini
  ****

  Nejdrsnější z drsňáků v českých Večerníčcích je zkrátka Barbucha. Navíc si nevybavuju jiný Večerníček, který by jel po nějaké centrální příběhové lajně...(24.9.2006)

 • berg.12
  ***

  Knížku jsem měl moc rád, i díky úžasným ilustracím. A to je hlavní důvod, proč mi tenhle večerníček nepřirostl moc k srdci. Ani ten dabing za moc nestál, hlavně ten uhuhlaný a vůbec ne strašidelný Barbucha. Ad. Gemini - třeba "Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni" nebo "Malá čarodějnice".(31.10.2006)

 • salahadin
  ****

  Barbucha rulez! Když si jen vzpomenu, jak jsem se kdysi dávno ještě jako pleistocénní děcko bál, když se ozvalo: "Bar, bar, bar."(14.9.2006)

 • Campbell
  ****

  Nevíce mi na tomhle seriálu vadila poslední epizoda, ted už ani nevím proč. KAždopádně jsem si seriál celkem užil, sice je pravda že jsem na něj zapoměl a než jsem si to ted pustil jsem si nevzpoměl na nic, ale kniha mě bavila kdysi více než tenhle seriál.(21.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace