Ledová planeta

Smrtonosná epidémia

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Lucembursko / Itálie / Velká Británie, 2004, 93 min

• Terva

Dvě hvězdy a dost. Jedna za Lungrena a druhá za cestování časem. Ale i tak koukám, že jsem jeden z mála s tak vysokým hodnocením.(5.2.2009)

• Rakosnicek77

Důkaz toho, kam až může hvězda filmů 80 let padnout, ve snaze udržet se stůj co stůj v povědomí diváka. Díky tomuto počinu, alespoň to moje povědomí celkem kleslo. Prostě doba Punishera a Temného anděla je nenávratně pryč a nemít jistou účast ve Stallonově Postradatelných, tak je tento Švédský obr dávno za horizontem mého zájmu!(2.12.2014)

• Tommassi3

"Vzít vaše peníze byla velká chyba !!"(9.10.2014)

• jonyyy

Ale já mám Dolphíka stejně pořád rád :-)(5.8.2008)

POZOR TENHLE KOMENTÁŘ MÁ HODNĚ SPOJLERŮ. Měl sem chut na nákou sračku protože sem měl nakoukáno dost NEsraček. Tak sem si koupil film Ledová planeta. Střich je zmatenější než u Seagalových filmů z poslední doby. Zvukaři? To sem se málem posral smíchy, místo toho, aby rvačky ozvučnili sem slyšel hudbu, která se sem vůbec nehodí. Pak sem se nasmál u scény kdy Lundgren sedí v kabině pilota naké vasmírné lodi a vypustí do vesmíru jednoho a půl zloducha. Ano říkám půl protože ten jeden se držel o dveře aby neviletěl a ktomu hrála ta strašná hudba no samozřejmě že mu pomohl jiný zloduch tak se z toho dostal. A navrch ještě nemusí Lundgren nosit na Antarktidě čepici, k čemu taky on přežije všechno ikdyž je večer -50 stupnů. Jo a abych nezapoměl padouši sestřelí helikoptéru která jak se rozletí tak ve vzduchu náhle zmizí. Tak dávám tři hvězdičky zato že sem se nasmál jak nikdy, takže to splnilo účel. Ale jinak na piču.(9.8.2008)

• - Lundgrenov honorár bol 1 000 000 dolárov. [Zdroj: IMDb] (m.a.t.o.)

• - Natočeno za pouhých 18 dní, editováno ve dvou a půl týdnech a smícháno v 1 den. (Elwanelyn)