Ledová planeta

Smrtonosná epidémia

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Lucembursko / Itálie / Velká Británie, 2004, 93 min

• SeBig

Čekal jsem nějaké podhodnocené béčko, jenom že tohle není béčko, tohle je hovadina. Průběh filmu nudný, Dolph mi přišel nesympatický, herecké obsazení příšerné a jinak film celkově pěkná kravina. SPOILER: A když už na konci se vrátil časem aby zachránil jednu osobu, proč nezachránil rovnou celou posádku? KONEC SPOILERU. Vážně kravinka..:-))(7.10.2010)

• LiVentura

Skoro umírající Lundgren, skutečně zajímavý kousek jedné velké filmové nešikovnosti. Avšak hvězdu dávám za ne tak nejhorší nápad a ne tolik špatnou kameru.(1.5.2009)

• Rakosnicek77

Důkaz toho, kam až může hvězda filmů 80 let padnout, ve snaze udržet se stůj co stůj v povědomí diváka. Díky tomuto počinu, alespoň to moje povědomí celkem kleslo. Prostě doba Punishera a Temného anděla je nenávratně pryč a nemít jistou účast ve Stallonově Postradatelných, tak je tento Švédský obr dávno za horizontem mého zájmu!(2.12.2014)

• Fingon

Můj otec má zvláštní vkus: kromě sovětských válečných filmů systematicky skupuje to nejhorší, co se dá v přílohách novin najít. Nebýt toho, tenhle "skvost" bych naštěstí nikdy neviděl. Nicméně jsem se přesvědčil o jednom: Dolph Lungren je tak špatný, jak si ho pamatuji.(1.8.2008)

• Ruut

Ultralevná vykrádačka čehokoliv. Dolph Lundgreen s papundeklovou krosnou na zádech která značí jako že je z budoucnosti je k smíchu. Ale jinak svaly má stále z ocely a respekt si dovede sjednat. Takže komu stačí ke štestí primitivní céčko kde se pořád něco hýbe a sem tam někdo dostane správně přes d*žku, ten zas tak sklamaný nebude. Retrograde je určitě lepší než to co produkuje v poslední době Seagal.(2.11.2006)

• - Lundgrenov honorár bol 1 000 000 dolárov. [Zdroj: IMDb] (m.a.t.o.)

• - Natočeno za pouhých 18 dní, editováno ve dvou a půl týdnech a smícháno v 1 den. (Elwanelyn)