Ledová planeta

Smrtonosná epidémia

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Lucembursko / Itálie / Velká Británie, 2004, 93 min

• Shakers

Tento film som ani nezačal pozerať a už ma to hneď odradilo.Keď som videl Trailer tak ešte v poho ale ako som si pretáčal nejaké pasáže tak to je konečná. 5% -Odpad!(29.6.2010)

• blackrain

Dlouho jsem váhala, jestli mám dát alespoň jednu hvězdičku. Na konec dávám odpadky. Nemůžu jinak. Tohle se prostě nepovedlo. Souhlasím s Malarkeyem. Ten totiž vše podstatné řekl za mě. Nemám, co bych dodala.(12.3.2009)

• mzss1

|23%| Jeden z mála filmů s mojím oblíbencem Dolphem Lundgrenem, který mi unikal. Slabé hodnocení n CSFD se tentokrát shoduje se mnou. Není tomu ale tak pokaždé. Vždy hodnotím podle sebe. Třeba takový Jill Rips se mi dost líbil, a to byl velmi slabě hodnocen. Nicméně, tohle bylo hodně slabé. Ani nevím zda-li mám shledávat nějakou logickou chybu. Pro mě to bylo nudné, akční scény amatérsky natočené, postavy hráli děsně včetně Dolpha, který se zde snad ani vůbec nesnažil. Ani mu ta role nesedla. Daniels se také vůbec nepředvede. Relativně krátká stopáž a já se nudil a počítal jednotlivé minuty. Furt se tu něco dělo, určitý nápad to mělo, tak nebudu odpadovat, ale to je asi tak vše.(7.5.2016)

• SeBig

Čekal jsem nějaké podhodnocené béčko, jenom že tohle není béčko, tohle je hovadina. Průběh filmu nudný, Dolph mi přišel nesympatický, herecké obsazení příšerné a jinak film celkově pěkná kravina. SPOILER: A když už na konci se vrátil časem aby zachránil jednu osobu, proč nezachránil rovnou celou posádku? KONEC SPOILERU. Vážně kravinka..:-))(7.10.2010)

• TheMaker

Jo jo, točí se i špatné filmy ...(18.5.2009)

• - Natočeno za pouhých 18 dní, editováno ve dvou a půl týdnech a smícháno v 1 den. (Elwanelyn)

• - Lundgrenov honorár bol 1 000 000 dolárov. [Zdroj: IMDb] (m.a.t.o.)