Ledová planeta
-
Retrograde
-
Retrograde
-
Smrtonosná epidémia
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
USA / Lucembursko / Itálie / Velká Británie, 2004, 93 min
Režie:
Christopher KulikowskiPlakáty
Obsah
-
V nedaleké budoucnosti se odvážný tým několika mužů a žen, vedený Johnem Fosterem, vydává na nebezpečnou cestu do minulosti. Chtějí totiž zabránit objevení meteoritů, které obsahují smrtelnou mimozemskou bakterii, jež přivedla lidstvo témeř na pokraj vymření. Kdyby ale tušili, jaké hrůzné věci bude mít za následek jejich cestování časem, na svou cestu by se pravděpodobně nikdy nevydali... (oficiální text distributora)
- komentáře
- zajímavosti
- ext. recenze
- galerie
- videa
- v bazaru
- ve filmotéce
- diskuze
Komentáře uživatelů k filmu (75)
-
msroubek
odpad!Dolph Lundgren má méně špatné filmy a hodně špatné filmy, ale tohle je přecejen trochu moc. K Retrograde (překladu Ledová planeta nerozumím ale budiž) jsem se dostal prostřednictvím přílohy k časopisu. Ten, kdo za to může se buď - přehmátl nebo - si z čtenářů udělal srandu a nebo - je uplný idiot a přijde mu to jako dobrý film. Bohužel jsou tyto filmy s dabingem. Retrograde je od samého začátku do úplného konce přehlídka nepochopitelných momentů (nekomentuji to, že příběh vlastně skončil tam kde začal a ta celá paráda byla naprosto zbytečná). Příběhu chybí jakákoliv logika - scénář psala pravděpodobně scénáristova sekretářka. Zvukaři asi ještě nezačali studovat školu. Kameraman asi držel kameru v ruce poprvé. A režisér (Christopher Kulikowski) se buď natáčení nezúčastnil a nebo postrádá všechnu soudnost. Dále nesmyslné repliky ("Zničte tu metlu" nebo dvojník Morgana Freemana: "K čertu, v komoře je binec....a tady to neni lepší"). A nakonec, do toho všeho Lundgren s dlouhýma vlasama hlásí "Bolesti vydržím". Sám sebe se ptám, jak jsem toto mohl vidět asi 10x....možná jsem se snažil najít nějaký skrytý význam, hlubší myšlenku....nenašel jsem.(28.7.2009)
-
SKA
odpad!bohužel nedávali nic jinýho, tak sem byl nucen na to koukat a byl sem zděšen co se dělá za filmy, prostě hrůza(9.5.2010)
-
Wacoslav1
odpad!S prehledem nejhorsi Lundgrenuv film nevim co to melo bejt scifi? akcarna? nebo parodie na to? nebo parodie na parodii? to asi nejspis jak rekl Dolph ty nemas budoucnost a ja pevne doufam ze takovyhle shitky taky ne(1.11.2011)
-
gu-staff
Co na to napsat? Jsem sice fanouškem žánru, ale tohle byla opravdu hovadina. Takže dám 1* jen proto, že to přece jenom bylo o malinko míň zoufalý než Bojiště Země, nebo Žoldák:Legie zkázy....(14.9.2008)
-
mesneyi
odpad!Lahůdka v podobe komiksového spracovania včetne všetkej tej gýčovitosti, na akú sme zvyknutí hlavne z tvorby z 90tych rokov. Najlepší na celom filme bol Dolph Lundgren od pása po kľúčnu kosť, čo je dokonca aj akčný film málo.(14.9.2008)
-
Gizzmo
odpad!Přišel jsem, viděl jsem a vypnul jsem....Vážně mi není jasné proč se utrácí peníze za takové filmové skvosty. Na filmu není absolutně nic co by stálo za pochvalu a pan Lundgren tomu ještě nasadil korunu.(4.12.2008)
-
Honziik17
Celkem dost podprůměrný kousek. Dolph Lundgren v hlavní roli taky moc nějak neoslnil. Dvě hvězdy jsou až dost(27.10.2009)
-
KKOALA
Jako Sci-Fi fanoušek jsem zklamán...(24.12.2010)
-
Lucky74
odpad!Studentský film??? :D(14.9.2008)
-
miwal
odpad!Jediné, co se dá na filmu (a to i jako béčkovému) pochválit, je solidní obal. Bohužel filmu chybí akce, hlášky, sex, krev, alespoň průměrní herci. Scény na sebe skoro nenavazují, výbuchy jsou téměř jak namalované pastelkami 5ti letého dítěte. Prostě tenhle film nemá nic, co by měl mít "hezky špatný" B film. Navíc Lundgrenův obličej na mě působí už trochu rozpadajícím se dojmem - hrůza. Nejtrapnějšími scénami jsou zřejmě sestřelení vrtulníku, souboj Lundgrena s nakaženým černochem, který měl být asi podobný Morganu Freemanovi, nebo co a nalezení zraněného Lundgrena na začátku příběhu... Lundgren se viditelné pohne a řekne "eeh" nebo něco takového. Můž na to řekne "Můj bože je mrtvý?" Kdyby to nebylo alespoň tak utahané a nudné...ach jo.(15.9.2008)
-
biergof
odpad!Tak tohle ste přehnali! Dobrej nápad dopadl jak epizoda ze Stargate, ty amatérský záběry, Dolph po trojité lobotomii a kastraci bez umrtvení, hrůza!(18.11.2008)
-
Sciner
Ale co občas jsem se dost zasmál.(10.5.2009)
-
Jrk
odpad!Ac mam herce Dolpha Lungrena rad, tak tento snimek byl fakt priserny. Behem filmu jsem nekolikrate chtel film vypnout. Priserne herecke vykony, mizerna hudba a i kdyz puvodne meli naslapnuto na zajimavy pribeh tak to co z nej udelali vc. sladakoveho konce bylo teda opravdu odstrasujici! Pokud mate hodinu a pul co delat neztracejte tuto hodinu zivota koukanim na tento film!(19.9.2008)
-
miko105
odpad!Ťažko je v tomto filme niečo hodnotiť. Bojové scény mi pripomínali bitku senilov v domove dôchodcov a to nehovorím o vizuálnych efektoch. Tie by som aj doma na kompe lepšie spravil. :D A ak som si myslel, že aspoň dej bude za niečo stáť, tak som sa prepočítal a mal som veľké problémy to dopozerať.(2.5.2009)
-
Todd_Hewitt
No já nevim, mě se to docela líbilo. Jasně, dějově to byla pěkná pitomost, to samý s herci. Jedinej Dolph Lundgren tam byl normální. Ale akčně to bylo nabitý a ty efekty? Na rok 2004 dobrý. Podívejte se třeba na Neverland, to je rok 2011 a vypadá to, jako by to bylo 100 let za opicema...(26.5.2012)
Hodnocení uživatelů
- kOCOURodpad!
- Blizzardodpad!
- Djkomaodpad!
- Malarkeyodpad!
- verbalodpad!
- AngelAngieodpad!
- TheMakerodpad!
- Chupacabreodpad!
- DaviD3141odpad!
-
Brouk
Fanklub filmu
Premiéry
| Na DVD od: | 23.05.2005 SPI Film |
|---|---|
| Na levném DVD od: | 01.08.2008 Blesk |
| Na levném DVD od: | 18.08.2010 Blesk |