Mrs. Doubtfire - Táta v sukni

Mrs. Doubtfire - Otec v sukni

Mrs. Doubtfire

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1993, 120 min

::::::::::::::::::::::::::::: Nezapomenutelná komedie, na kterou se mohu dívat pořád znovu a znovu. Scéna v restauraci nemá chybu. Silně doporučuji !! ,-) ::::::::::::::::::::::::::::::::(29.12.2008)

Soundtrack Howard Shore: 1. Mrs. Doubtfire [2:58] ,2. Divorce [2:56] ,3. My Name is Elsa Immelman [2:55] ,4. Meeting Mrs. Doubtfire [2:14] ,5. Tea Time with Mrs. Sellner [3:58] ,6. Dinner is Served [2:18] ,7. Daniel and the Kids [2:29] ,8. Cable Cars [4:56] ,9. Bridges Restaurant [6:13] ,10. The Show's Over [3:26] ,11. The Kids Need You [3:21] ,12. Figaro/Papa's Got a Brand New Bag [3:23](7.5.2011)

Robin Williams v jedné ze svých nejlepších rolí dokazuje, že právem patří mezi nejlepší komiky. Výchovný, ale zároveň vtipný scénář dělají spolu s Williamsem z téhle pohodové komedie klasku.(21.9.2002)

Příjemné, pohodové, inteligentní!(11.7.2006)

Bezvadná oddychová komedie, ostatně koho by nezaujal chlap ve středním věku, který se převlíká za dobrotivou starou hospodyni?(11.1.2006)

• - Ve skutečném životě se Robin Williams rozvedl se svou manželkou, aby si vzal chůvu svých dětí. (Kulmon)

• - Režisér vybral pro natáčení filmu rodinný dům s číslem popisným 2640 na ulici Steiner Street v San Franciscu na západě USA. (EMMY)

• - Viktor Preiss, který zde propůjčil hlas Robinu Williamsovi, za výkon získal Cenu Františka Filipovského. (funhouse)