Mrs. Doubtfire - Táta v sukni

Mrs. Doubtfire - Otec v sukni

Mrs. Doubtfire

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1993, 120 min

Nudné a natohované pasáže + vtípky ne zrovna dvakrát vhodné pro maldší členy rodiny kazí dojem z jinak povedené a dobře zrežírované převlékové komedie. Tootsie, třes se!(6.11.2007)

Jedna z nejlepsich komedialnich roli Robina Williamse, kterej tady fakt vali neskutecnym zpusobem. Dej sice neni kdovijak originalni a treba takovej Tootsie je o dost lepsi, ale presto jsem se kolikrat fakt dost nasmal a to uz jsem film videl po nekolikaty. Akorat skoda, ze ma dve hodiny, pak je to misty lehce natahovany.(21.12.2008)

"První den za ženskou a už se mi zapalujou prsa." Jsem člověk, který na všem naivně hledá něco pozitivního, takže mě prsatý Táta v sukni při infiltraci do vlastní rodiny celkem bavil svou zásadovostí, házením, kopáním i hudebním číslem s koštětem. Jenže se mě přitom pokoušel rozesmát tím, že se oblékl do ženských šatů, na čemž mi nepřipadá vůbec nic vtipného. Já je třeba nosím pořád a jsem přitom hrozně vážný a svůdný... ale to sem asi nepatří. Já jsem se prostě chtěl vyjádřit ve smyslu, že jsem Tátovi fandil, ale neměl jsem to lehké.(14.2.2017)

Rodinná komedie, která nemá chybu. Příjemné odpočinkové odpoledne. A ty MASKY klobouk dolů.(7.9.2011)

Slabší čtyři hvězdičky za výborného, sólujícího Williamse a naprosto přesnou Fieldsovou, spoustu skvělých gagů a jednu vynikající převlekovou scénu v restauraci (skotská je sviňa). Jinak je to celé hodně podivné, až slizké a dětské role mi připadli příšerně mdlé. Ale jak říkám, smál jsem se poměrně často a nahlas a to se cení. 70%(1.10.2006)

• - Když paní Doutfirová (Daniel) chystá anglický čaj pro paní Selnerovou, hledá v kuchyni něco co by si dal na obličej, protože jí maska vypadla z okna. Než vleze do lednice, kde uvidí dort, má paruku (ofinu) rozcuchanou přes obličej, ale jakmile po sekundě otevře lednici, ofinu má už v paruce přičesanou. (Aknah)

• - Nalíčení paní Doubtfire trvalo každý den 4,5 hodiny. (Kulmon)

• - Viktor Preiss, který zde propůjčil hlas Robinu Williamsovi, za výkon získal Cenu Františka Filipovského. (funhouse)