Mrs. Doubtfire - Táta v sukni

Mrs. Doubtfire - Otec v sukni

Otec v sukni

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1993, 120 min

To je klasika, kterou dost lidí vidělo nesčetněkrát, včetně mě. Parádní podívaná, která stojí za to.(24.11.2012)

Tenhle film jsem viděl už několikrát a pokaždé je to s ním horší a horší. Je to sice milá pohádka - komedie s několika nápady a pohodovou atmosférou, ale Columbus prostě svým filmům nedokáže dát duši. Nemá ji ani Táta v sukni. Je to "jen" pěkný film.(11.12.2009)

Soundtrack Howard Shore: 1. Mrs. Doubtfire [2:58] ,2. Divorce [2:56] ,3. My Name is Elsa Immelman [2:55] ,4. Meeting Mrs. Doubtfire [2:14] ,5. Tea Time with Mrs. Sellner [3:58] ,6. Dinner is Served [2:18] ,7. Daniel and the Kids [2:29] ,8. Cable Cars [4:56] ,9. Bridges Restaurant [6:13] ,10. The Show's Over [3:26] ,11. The Kids Need You [3:21] ,12. Figaro/Papa's Got a Brand New Bag [3:23](7.5.2011)

Příjemné, pohodové, inteligentní!(11.7.2006)

Velmi zdařilá komedie s celkem originálním motivem. Hodně dobře natočené, vymyšlené i zahrané. 75%(23.12.2007)