Dva v tom

Nine Months

Dvaja v tom

Komedie / Romantický

USA, 1995, 100 min

Stále stejný, nudný Grant s ještě nudnější Moore v docela pěkném filmu.(25.5.2014)

Příjemná oddychovka na večer, která vůbec nezklamala. Vtipné, svižné a krásné. Film na který se do budoucna s velkou chutí rád podívám. Lepší průměr.(20.8.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $69,684,532Tržby Celosvetovo $138,510,230/65%/(13.1.2006)

Velice povedená komedie s dobrými herci a neuvěřitelně vtipným koncem.(15.6.2007)

::::::::::::::::::::::::::::::::: Tenhle film mám moc rád a řadím ho k nejlepším ve kterých hraje Hugh Grant. Skvěle zahraný film, přenádherná Julianne Moore a vtipní Hugh Grant, Tom Arnold a Robin Williams !! Skvělý film pro maminky a tatínky, kteří právě zjistily, že jsou v tom ! :-) Super scény v obchodě - když mlátí "dinosaura" a scéna v porodnici - na ty se určitě podívejte, u těchle scén jsem se smál až jsem se málem po ..... ,-) Taktéž potešily fota herců na konci filmu, když byly ještě miminka ! Super film !!! :::::::::::::::::::::::::::::::::(5.4.2009)