Dva v tom

Nine Months

Dvaja v tom

Komedie / Romantický

USA, 1995, 100 min

Uvítal bych více komediální složky, myslím že Hugh Grant by na to měl. Julianne Moore mám rád, ale tady byla spíše na vedlejší koleji. Dost mě pobavil Robin Williams se svým imigrantským porodníkem. :)(3.1.2011)

Nenáročná komedie, která splňuje základní pravidlo tohoto žánru - pobavit diváka. Jen ten všudypřítomný sentiment, Chrisi, udělej s tím už něco!(25.5.2002)

Zase film víceméně o dětičkách! Chvíli romantická, chvíli bláznivá komedie ...ještě štěstí, že v ní hraje aspoň Hugh Grant! :)(5.1.2004)

• JohnnyD

Aj majster Columbus sa občas utne. Škoda, že odvtedy len utína, utína a utína...(24.6.2012)

Samuelův život je téměř perfektní. Scénář : Chris Columbus. Kamera : Donald McAlpine(23.5.2011)

• - Režisér Chris Columbus si ve filmu zahrál jednoho z hostů na svatbě, který políbí nevěstu. (Terva)

• - V příběhu je několik odkazů na různé filmy, například na filmy Psycho (1960) nebo Kmotr (1972). (Terva)

• - Natáčení probíhalo v americkém městě Pittsburg ve státě Kalifornia. Natáčelo se i v tamní nemocnici Los Medanos. (Terva)