Dva v tom

Nine Months

Dvaja v tom

Komedie / Romantický

USA, 1995, 100 min

Uvítal bych více komediální složky, myslím že Hugh Grant by na to měl. Julianne Moore mám rád, ale tady byla spíše na vedlejší koleji. Dost mě pobavil Robin Williams se svým imigrantským porodníkem. :)(3.1.2011)

Jliane nemusím, takže jsem měl tím asi hodně zastřenej pohled na film, ale Hugh byl dobrej. A Robin Williams je podle mě ten nejlepší gynekolog v Americe. K ději bych jen měl pár maličkostí, jako třeba odstranění chudáka kocoura, protože to malý by mohlo mít třeba náhodou alergii. Beru, že by mohlo mít alergii, ale kvůli tomu přece nenechám utratit zvíře, který mi důvěřuje a nečeká ode mě nic zlýho. Proč? Protože mít zvíře je ještě větší povinnost, než mít dítě. Dítě za pár let vyroste a vypadne z domu, ale o zvíře se musíte starat až do jeho smrti, jako kdyby to bylo malý dítě (mluvím o psech, kočkách a podobných). A když si nějaký zvíře vezmete, berete zároveň s ním zodpovědnost, že se o něj postaráte do jeho smrti a zajistíte mu klidné dožití a ne nějakou odpornou vraždu, jako se to nejspíš stalo tady. Tak by si holt ten malej musel dávat valetol a stříkat antialergeny místo deodorantu, no. Takže všechny ty hvězdičky jsou jen pro Robina Williamse.(27.12.2005)

Příjemná oddychovka na večer, která vůbec nezklamala. Vtipné, svižné a krásné. Film na který se do budoucna s velkou chutí rád podívám. Lepší průměr.(20.8.2013)

Nenáročná komedie pro nenáročné diváky. Nejlepší je tam páreček v podání Toma Arnolda a Joan Cusack.(19.3.2006)

Hlavně díky zásluze Toma Arnolda a Hugha Granta jsem se řehtal v podstatě v jednom kole. Že komedii natáčel tvůrce prvních Harry Potterů, mne teď docela překvapilo.(29.5.2009)