Dva v tom

Nine Months

Dvaja v tom

Komedie / Romantický

USA, 1995, 100 min

Milujte se a množte se! Příjemná rodinná komedie, ničím nepřekvapí ani neurazí. Čistě náhodou to je už třetí film v poměrně krátké době s Robinem Williamsem a pořád překvapuje. Toho pána začínám, jakožto herce, hodně obdivovat.(14.1.2012)

Jliane nemusím, takže jsem měl tím asi hodně zastřenej pohled na film, ale Hugh byl dobrej. A Robin Williams je podle mě ten nejlepší gynekolog v Americe. K ději bych jen měl pár maličkostí, jako třeba odstranění chudáka kocoura, protože to malý by mohlo mít třeba náhodou alergii. Beru, že by mohlo mít alergii, ale kvůli tomu přece nenechám utratit zvíře, který mi důvěřuje a nečeká ode mě nic zlýho. Proč? Protože mít zvíře je ještě větší povinnost, než mít dítě. Dítě za pár let vyroste a vypadne z domu, ale o zvíře se musíte starat až do jeho smrti, jako kdyby to bylo malý dítě (mluvím o psech, kočkách a podobných). A když si nějaký zvíře vezmete, berete zároveň s ním zodpovědnost, že se o něj postaráte do jeho smrti a zajistíte mu klidné dožití a ne nějakou odpornou vraždu, jako se to nejspíš stalo tady. Tak by si holt ten malej musel dávat valetol a stříkat antialergeny místo deodorantu, no. Takže všechny ty hvězdičky jsou jen pro Robina Williamse.(27.12.2005)

• Violeta

Hugh, Hugh Grant! Po stodevadesátýpátý a pokaždý stejně!(25.12.2007)

Stále stejný, nudný Grant s ještě nudnější Moore v docela pěkném filmu.(25.5.2014)

Příjemná oddychovka na večer, která vůbec nezklamala. Vtipné, svižné a krásné. Film na který se do budoucna s velkou chutí rád podívám. Lepší průměr.(20.8.2013)

• - Natáčení probíhalo v americkém městě Pittsburg ve státě Kalifornia. Natáčelo se i v tamní nemocnici Los Medanos. (Terva)

• - Ve filmu si malou roli zahrály i tři děti režiséra Columbuse, a to Eleanor, která ztvárnila Baletka, Brendan, jenž ztvárnil chlapce na pláži, a Violet, která se objevila jako dítě v obchodě s hračkami. (Terva)

• - Samuel (Hugh Grant) má náušnice, které se na párty během několika záběrů ztrácí a zase oběvují. (Terva)