Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku (TV film)

Marple: The Moving Finger

Slečna Marpleová: Niet dymu bez ohňa

Agatha Christie: Slečna Marpleová - Niet dymu bez ohňa

Krimi / Drama

Velká Británie, 2006, 93 min

Nerozumiem tomu. Narozdiel od takej Sittafordskej zahady, ktora bola imho uplne mimo, sa toto spracovanie az na par malickosti drzi kniznej predlohy skoro uplne. Potesilo ma to, kedze je to jedna z mojich oblubenych knih.(5.5.2007)

Zdařilé zpracování pěkné knihy. Technika použitá u automobilové jízdy sice nepůsobí dobře, ale to je na celém filmu jediná taková věc.(30.10.2009)

Zatím nejlepší Slečna Marplová co jsem viděl. Marplovou ve filmech nemám zrovna nejradši a tady je docela v pozadí, hlavním vyšetřujícím je spíš Jerry, takže možná proto se mi to tak líbilo. Děj je taky hodně dobrej, prostředí malé vesničky pro Agathu typický, prostě super film. 90%(30.10.2009)

• (mOnkey)

A máme tu dalšího vraha. K poznávacím znamením patří: neurvalost, absolutní neúcta ke starším, trudomyslnost, neuváženost a, což značně komplikovalo vyšetřování, nevýraznost a hanebná nestydatost. Jeho jméno zní FILM!(29.10.2009)

Díky, že jsi mě vytáhl z té trouby:).(11.5.2013)