poster

BloodRayne

 • USA

  BloodRayne

 • Německo

  Bloodrayne

 • Slovensko

  BloodRayne: Smäd upírov

Akční / Horor / Fantasy

USA / Německo, 2005, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  *

  Jak mi byl Uwe po neškodném Alone in the Dark svojí snahou skoro i sympatický, po Bloodrayne si mírné soudy velmi rychle rozmyslím. Všechna kritika a nenávist je totiž tentokrát na místě. Z bojových scén bolí oči, kamerové oblety z dálky se neúspěšně snaží alespoň připomenout Pána Prstenů a herci jsou hrozní jeden jako druhý. Madsen vypadá, že nechápe, kde se to ocitl, Michelle Rodriguez nemá co hrát, Ben Kingsley jen předříkává repliky a Billy Zane si přišel asi jen vydělat na oběd. Se ctí tak zůstává jen Kristanna Loken, která sice hraje silně toporně, ale alespoň má na svědomí milostnou scénu s pořádným nábojem. Jak se z tohoto mohla stát několikadílná sága, nikdy nepochopím.(27.7.2006)

 • dr.horrible
  *

  Stiahol som to okamžite po dopozeraní House of the Dead a čakal som podobnú halucináciu.A tak ma Bloodrayne sklamala.Síce by som ju v podstate tiež ani nenazýval filmom a technická stránka a celkový vizuál sú ešte aspoň dve tri triedy za Xenou,ale nie je to až taký shit,aby to bola aj sranda.Madsen,Kingsley a tak hrajú hrozne,no furt nie do takej miery,aby som sa tomu smial a akokoľvek je to stupídne,zábava to neni ani obrátená.Rovnako ako HotD je Rayne niekde ďaleko za (respektíve pod) hranicou hodnotiteľnosti a tentokrát body za zábavnosť - alebo teda zábavnú stupídnosť - pridávať nebudem,dám ale aspoň po pól bode za gore a za erotickú scénu - absolútne zbytočnú (samozrejme nejde o tak silný zážitok ako Seven Seconds z Alone in the Dark),no uzrel som Kristanninu bradavku :D A vôbec; ja tam Uwemu tú nulu dávať nebudem. PS:Môj prvý komentár roku 2013.Som rád že hneď k tak hodnotnému filmu(4.1.2013)

 • HateBreeder
  **

  Uwe Boll by neměl točit filmy. I když dostal k ruce celkem solidní herce (Madsen, Kier, Kingsley, Loken, Chaplin) tak si s nimi nevěděl rady a zase to úplně podělal. Film to mohl byt zajímavý, protože příběh, odehrávající se v počítačové předloze patří rozhodně k těm lepším námětům, ale Boll se ani nedržel dějové linie, která je ve hře. Dobrý režisér by se klidně mohl od děje odvrátit a natočit skvělý film jen lehce inspirovaný předlohou, ale pro takového zkurveného amatéra, jakým je Uwe Boll je už tak hodně težké držet se předlohy a ne pouštět se do vlastního příběhu. Takže žádní nacisti se ve filmu neobjeví. Nic. Prostě jen chabá změť záběrů, která vzdáleně připomíná film, pár dobrých herců v nezáviděníhodném postavení a krasná Kristanna Loken jako upírka Rayne, která byla zatraceně sexy! Dávam dvě hvězdičky protože mi je líto herců a pošlapané pověsti skvělé PC hry.(7.8.2006)

 • D.Moore
  **

  Tak... Hmm... Odpad to není, ale špatný film, to už ano. Asi nejvíce mě zamrzel odklon od příběhu PC hry - čekal jsem, že uvidím Rayne ve zpomalených záběrech porcující těla wehrmachťáků, ale bohužel. Pan Boll se rozhodl jinak a pokusil se (což byla ovšem snaha, kterou je třeba ocenit) příběh ozvláštnit klasickým motivem pomsty a podívat se na upírčiny začátky. To, že se mu pokus nepodařil, je už věc jiná. Alespoň že film obsadil tolika známými tvářemi (jak to dělá, že je ukecá?) a Bloodrayne tedy láká na typově přesnou Kristannu Loken v hlavní roli a slizkého Kingsleyho, sympatického Madsena a megaúchylného Meat Loafa či Kiera v rolích vedlejších. Za hereckou sestavu dávám jednu hvězdu, půl druhé za několik zábavných scén, a za neuvěřitelný fakt, že jsem tenhle film dokoukal a nezdál se mi tak nesnesitelně nablblý, jako většině zdejších znalců, je zaokrouhluji nahoru.(22.11.2010)

 • Yardak
  *

  Moje první setkání s německým mistrem Bollem:)). Ano, přiznávám, je to anti-režisér, i když jak čtu, tak natočil horší věci ještě...no pane jo. Člověk by si řekl, že film zachrání alespoň někteří herci, ale právě naopak - Ben Kingsley odehrál celý film s jednou tváří, asi ho to fakt bavilo; Madsen tu není též moc výrazný a na Lokenu se alespoň hezky dívá. Hudba nijaká, scénář děs a radši už nekomentovat. Díky tomu že nám Kristanna ukázala svá krásná prsa, tak dávám jednu hvězdu, 22 % opravdu sedí!:o))(25.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace