BloodRayne

BloodRayne: Smäd upírov

Akční / Horor / Fantasy

USA / Německo, 2005, 95 min

• Darth Sidious

Taková docela úsměvná blbost, ale za Kristanu Loken a Michelle Rodriguez, dám o hvězdu navíc:-)(27.11.2010)

• Superpero

Nejhorší Uwe!!!!!!! Tadyto nejde ani brát s nadhledem to je prostě nonstop utrpení. Loken tam je strašný koště, Kingsley to odehraje s jednim výrazem a vsedě. A Madsen tam pro jistotu jen chodí. Bitky jsou neuvěřiteně nepřehledný no prostě hrůza. Po shlédnutí "Bloodrayne" si uvědomíte že například "Alone in the Dark," "Rudá Sonja" nebo "Elektra" nebyly zas tak špatné filmy.(29.5.2006)

• petero

Boll si zaslúži len jednu poklonu. A to, že dokáže do svojich filmov naverbovať zaujímavých hercov. Ako to dokázal zrejme ostane ďalším divom sveta a či ho za to v budúcnosti budú preklínať že im zničil kariéru je už ich problém. Boll sa svojimi adaptáciami hier zaradil medzi kráľov zlých filmov (adaptáciou Dungeon Siedge sa z toho chce vymaniť) a hlavne stal sa svetoznámym režisérom (aspoň v našich končinách určite). House of the Dead je fandovské blbnutie, Alone in the Dark je film ktorý nedéva žiadny zmysel. Ale Bolla to nezastaví. Do Bloodrayne najal doteraz svoju najskvelejšiu hereckú zostavu (no ani to nepomohlo) a to sa mu podarilo aj pre Dungeon Siedge. Bloodrayne má konečne dej. Síce nie bohvieaký ale má. Herci sú však ... to ani nie je možné ale sú strašný. Niektorý sú tu len pre srandu králikov – Udo Kier, Billy Zane. Ďalší čo predvádzajú je hrôza. Michael Mardsen je zúfalosť sama o sebe a meč čo drží zbytočne v ruke mu len zavadzia. Predstaviteľ Kagana hlavného nepriateľa Bloodrayne je dedko pomaly neschopný pohybu. To sa máme akože tešiť na finále? Michelle Rodriguez hrá znova drsnú ženu ale to je asi tak všetko a o ostatku sa netreba zmieňovať. Prekvapivo a našťastie najlepšie to zahrala bývalá modelka Kristanna Loken ktorej úloha sekla možno ešte viac ako T-X. Dej je posúvaný tým štýlom že herci vpochodujú do záberu a vysypú zo seba pár viet – niekde som to už videl, žeby vo filme Eda Wooda?! Bloodrayne si z hry okrem hlavnej predstaviteľky priniesla len svoje meče a pár bojových otočiek, vysávací skok na protivníka, čo to krvy a dozvedeli sme sa niečo z jej minulosti v ktorej sa táto adaptácia odohráva. Unrated verzia obsahuje veľkú porciu striekajúcej krvi.(3.2.2006)

• BadoXXII

Vidieť sa oplatí len erotickú pasáž Kristanny Loken. Telo má krásne.(13.3.2008)

• HellFire

Hodně jsem se zasmál, líbila se mi jedna scénerie a prsa Kristanny Loken.(24.11.2008)

• Kristanna Loken