Novinára, ktorý mal aférku s dcérou amerického prezidenta, pošlú do Maďarska. Tam ho pokúše vlkolak. Po príchode späť do Washingtonu začne pracovať ako asistent prezidenta. No čoskoro sa tam začnú objavovať prvé mŕtvoly... (matriosa)

Campbell

Bohužel ne tak dobré jak jsem čekal, film má parádní atmosféru a pár scén je kurňa napínavejch, ale co ten sarkastickej humor? Ten tam nesedl, vraždy celkem ušly a maska vlkodlaka též, ale celý to působilo až moc blb, navíc posledních 20 minut je do nebe volající kravina. Škoda protože uvodních 15 minut bylo naprosto pparádní a Stockwell je dobrej herec. Ale film se změnil v něco v co jsem doufal že se nezmění. ()

Karamanlis

Vďaka technickým nedokonalostiam ako je napríklad tieň kameramana v pozadí tesáky ceriacej beštie či lykantropovi, ktorý si pri svojich útokoch dáva poriadne načas a najprv obete k smrti desí úchylným šklebením sa a čudesnými pohybmi, pripomínajúcimi prvky z tanečnej školy pre seniorov je Werewolf of Washington skôr taká menej zábavná guilty pleasure než seriózny horor. Musím však uznať, že vlkodlaka v kvádre som teda ešte nevidel. ()

MM_Ramone

Komediálny béčkový werewolf-horror o americkom redaktorovi Jackovi Whittierovi. Ten je služobne vyslaný, vo veci ktorá, siaha až ku prezidentovi USA, do Maďarska. Tam ho napadne a pokúše vlkodlak. Po jeho návrate späť do Washingtonu sa začnú, po každom splne, v meste objavovať mŕtvoly s roztrhaným hrdlom. V Bielom Dome je vlkodlak! /// Réžia: Milton Moses Ginsberg ** ()

corpsy

Komédia? Jasné že áno! Tak nechcene komický vlkodlačí horor som ešte nevidel. Zlatý Waldemar Daninsky. Nuda, ktorá sa filmom plíži je ukrutná a zdolá nejedného fanúšika žánru. Ešte čo to málo pozitívum za atmosféru. Ináč katastrofa. ()