• Chrustyn

Slabota s minimem akce a napětí. Jeden z nejslabších Willisových filmů.(14.6.2007)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $93,107,289(28.1.2007)

Bruce Willis nepředvádí naprosto nic nového a stejně tak Harold Becker, který pouze otrocky vypráví příběh, aniž by mu dokázala vtisknout osobitý podpis. Ale malý Miko Hughes je opravdu výborný a stejně tak je i velmi poutavá hudba Johna Barryho...(26.1.2006)

• Slarque

Co to mělo být? Dojemný thriller? Už od zcela nenápadité úvodní scény je to na hlavu postavená ptákovina, jejíž autor byl buď úplně blbý nebo retardovaný. Nikdo a nic v tomto filmu ani zdaleka nedosahuje aspoň průměrné kvality. Hrůza a děs.(11.4.2004)

Už jsem to tady jednou říkal, ale mám prostě rád thrillery s hrdinou a malými dětmi (( ::(7.12.2005)

• - Tento film se natáčel v Chicagu v USA. (reich)

• - Film se pozoruhodně podobá události, která byla zveřejněna v prosinci 2009. V prosinci 1955 rozjel Sears Roebuck v novinách reklamu, která tvrdila, že zobrazuje telefonní číslo na Santu Clause. Bohužel se při tisku spletli o jednu číslici, a tak telefonní číslo nevedlo na Searse, ale na přísně tajnou linku CONADu - Continental Air Defene Command (velitelství vnitrozemské vzdušné obrany). Když plukovník Harry Shoup, vedoucí operací, zvedl telefon, čekal, že uslyší zprávy o řízených střelách, místo toho po něm dítě požadovalo, aby mu předal Santu. Tento telefonát skončil plačícím dítětem a vztekajícím se Shoupem, nakonec ale Shoup začal dalším volajícím dětem tvrdit, že Santa je zrovna na vyjížďce po noční obloze. Další rok CONAD nabídl nové, tentokrát už ne utajené, telefonní číslo, na které mohly děti volat. (HappySmile)

• - Miko Hughes získal za roli Simona Lynche cenu Young Artist v kategorii nejlepší výkon v celovečerním filmu pro mladého herce. (Terva)