• Stegr

Zlaté maliny 1998 - 1x - Nejhorší herec HR (Bruce Willis)...(1.11.2008)

70%(26.2.2009)

• Djoker

Skvělý námět, ale horší provedení. Bruce se mi ve své klasické roli zahránce všech moc nelíbil. O Alecovi se nebudu raději vyjadřovat, ten je nechutný skoro v každém filmu. Malý Miko mě opravdu vytáčel, ale to je spíše známka dobře zahrané role.(24.12.2009)

"Art je cizí." Perfektne spracovaná starostlivosť Willisa o geniálneho chlapca, ktorému vďaka jeho inteligenciu, s ktorou vyriešil tajnú vládnu šifru, zabili rodičov a usilujú aj o jeho vlastnú smrť. Famózne.(10.12.2012)

• Cival

Jedna velká KŘEČ. Nic z Mercuryho nestojí ani za zmínku. Pro Wilise nedůstojné, pro běžného smrtleníka příliš vizuálně fádní a v dojení slz otravné.(19.2.2003)

• - Miko Hughes kvůli své roli strávil nějaký čas s autistickými dětmi ve speciální škole. Také pracoval s chicagským dětským psychologem, aby lépe pochopil, jak má stvárnit autistické dítě. (HappySmile)

• - Tento film se natáčel v Chicagu v USA. (reich)

• - Bruce Willis získal za roli Jeffriese Zlatou malinu v kategorii nejhorší herec. (Terva)