Pre mňa veľmi dobrý triler (aj keď miestami naivný). Kde len Alec Baldwin akosi zaniká. Bruce je v skvelj forme aj keď úvodná scéna ukazovala trochu iným smerom... Ale po ARMAGEDONE vynikajúca reinkarnácia... Suspendovaný policajt, ktorý s pištoľou v ruke ochraňuje malého chlapca... Vitaj späť, Bruce...(6.10.2005)

• BoPo

Ale to snáď nie. Willis by mal vyhodiť svojho agenta. To je ako Šiesty zmysel natočený ako akčný film zbavený atmosféry a príbehu.(15.9.2009)

Ve filmu jsou tuším 2 zajímavé momenty, jinak je to zdlouhavé vaření z vody. Willis nemá co hrát a zdá se, že se ani nesnaží.(5.2.2006)

• Shit

Jeden z těch slabších filmů s Brucem Willisem. Sice má film celkem slušnej potenciál i když né zrovna originální, ale bohužel neni skoro vůbec využitej a nebýt Willise tak je to jenom tuctovej film, který by se jen těžko prosazoval. Co se týče herců, tak je Willis samozřejmě nejlepší, ale to neznamená že hraje nějak dobře, je to jen proto, že ostatní hrajou úplný hovno včetně Baldwina, ale ten si tam taky moc nezahrál, takže od něj se zázraky čekat nedaly a co se týče toho dětskýho herce, tak ten byl snad úplně nejhorší, svojí roli absolutně nezvládnul a nevěřil jsem mu ani jedno to jeho hekání nebo pištění a to jwe co říct, protože tam pištěl skoro celou dobu. Od filmu s Willisem a Baldwinem jsem čekal daleko víc(4.8.2005)

Když se vraždí nemocné děti, Bruce Willise to pěkně naštve. Geniální autista řeší obtížné hlavolamy, prolomil supertajný kód a jaksi je překážkou v plánech bestie s tváří Aleca Baldwina. Vládní zabijáci tak budou bojovat proti dvěma osamělým duším, z nichž jedna měla toho času superhvězdný status a přesnou mušku. Žádného druhého Rain Mana nehledejme, tohle je průměrný thriller s děravou logikou na jedno podívání.(14.12.2014)