poster

Hříšný tanec

 • USA

  Dirty Dancing

 • Československo

  Hriešny tanec

Romantický / Drama / Hudební

USA, 1987, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ainy
  *****

  Nááádherný film pro romanticky založené jedince :-) Kdysi dávno na tom byla moje máma v kině a celé to pak mi a mojí sestře vyprávěla, když jsme šli z hor. No a pak to dávali v televizi a já jsem z tohoto filmu byla u vytržení :-) Líbil se mi příběh, výběr představitelů hlavních postav, hudba, tanec ... tak nějak všechno :-)(31.7.2012)

 • ScreamJay
  ***

  No jo, přiznávám, tanečním jsem se vyhýbal jak čert kříži, jenže u Hříšného tance jsem se vážně nenudil. Tohle není moje parketa, ovšem dnes již legendární hudba a životní role Patrika Swazeho spolu s Jennifer Greyovou v roly Baby, jo tenhle film se právem zařadil k Pomádě a Flashdance. Navíc se nesnaží být za každou cenu nuceně romantický, přesto romantikou přímo přetéká. Zkrátka film nemá být jed dobře oblečený ale musí mít hlavně duši a to tenhle určitě má. A to nejen kvůli hudbě, ale především kvůli lidskosti a síle toho citu, který v civilu pojmenováváme láskou. Takže na závěr, dal bych klidně i čtyři hvězdičky, ale myslím že slova jsou stejně víc než značky. Dámy a pánové račte na taneční parket!(9.2.2004)

 • AngelAngie
  ***

  Klasika .. no jo.(30.5.2008)

 • Djkoma
  ****

  Starý dobrý a známý Hříšný tanec. Patrick Swayze ve svých mladých a nejlepších letech společně s mladinkou a křehkou Jennifer Grey, roztančí všechny. Romantický příběh o ošklivém káčátku co dostane svého vysněného prince na bílém koni. Podle mě se nenajde moc lidí co tento film nevidělo. Je to povinnost vidět, ale ne nutnost milovat. PS: kvůli mamince 4* za mě by to bylo někde mezi 3-4*:)(3.4.2005)

 • Renton
  ****

  Scénář: Eleanor Bergstein .. Svého času kultovní a dnes? Stále. Tančí se pořád, takže smím prosit bejby!?(21.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace