poster

Hříšný tanec

 • USA

  Dirty Dancing

 • slovenský

  Hriešny tanec

Romantický / Drama / Hudební

USA, 1987, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Na to o čem to je se na to dá dobře koukat a občas se mi to dokonce i líbilo, je to už taková klasika, kterou zná skoro každej. Patrick Swayze je tady ve formě a tancuje fakt dobře, bude to asi tim že to býval tanečníkem, ale to na tom nic nemění. A Jennifer Gray i když je jí o deset let víc než hraje ve filmu, tak to neni skoro poznat a fakt na těch 17 vypadá a tancování jí taky docela jde. Příběh je sice typicky romantickej a lehce předvídatelnej, ale o nějakou předvídatelnost tady ani moc nejde, ten příběh kterej to má postačuje a dokáže dobře zabavit.(12.11.2005)

 • pan Hnědý
  ****

  Dirty Dancing byl u nás v projekci na denním pořádku, možná je to tím, že mám starší sestru, která tohle miluje, ale film jsem si postupem času taky dost oblíbil a dnes patří k mým nejoblíbenějším hudebním filmům vůbec i díky hlavním postavám (šikovné Baby: Jennifer Grey a dobrým Johnym: Patrick Swayze) a výborné hudbě 80. let. Všechno přes srdce a s láskou.(23.6.2012)

 • Djkoma
  ****

  Starý dobrý a známý Hříšný tanec. Patrick Swayze ve svých mladých a nejlepších letech společně s mladinkou a křehkou Jennifer Grey, roztančí všechny. Romantický příběh o ošklivém káčátku co dostane svého vysněného prince na bílém koni. Podle mě se nenajde moc lidí co tento film nevidělo. Je to povinnost vidět, ale ne nutnost milovat. PS: kvůli mamince 4* za mě by to bylo někde mezi 3-4*:)(3.4.2005)

 • BadoXXII
  ****

  Sympatie k niektorým filmom vo veľkej miere ovplivnia aj udalosti, ktoré sa pri pozeraní stali. Veľmi peknú noc som prežil pri sledovaní tohoto filmu (a ešte krajšiu po ňom) - ďakujem Lucia. Niektoré filmy v sebe majú náboj - burcujúci, spaľujúci a veľmi energický. Toto je jeden z nich. Milujem tú hudbu, milujem tanec a mám rád tento film. Úplným právom je to kult. Nostalgia je proste sviňa. 80% - nech nežerem. Huuuuuuuuuuuuuuungry Eyes!!!(21.3.2009)

 • Malarkey
  ***

  Hudební legenda, Hříšný tanec, je film, který nezná málokdo, jenže já na něj koukám až tak pozdě. Možná mě to předtím ničím nezaujalo, jenže fakt je, že hudba v něm je opravdu výbornám dobře se poslouchá a v rádiích se hraje i dnes s takovým úspěchem, stejně jako tento film. Příjemně se na to kouká a rychle to utíká. Patrick Swayze si zde založil na své životní roli a já s tím naprosto souhlasím. Jedíná věc mě ale rozčílit dokázala. Všechny ty americký holky vypadali, jako kdyby měli bulímii, nemůžu si pomoct. Přesto se na to dalo hezky koukat, i když hodně, opravdu hodně tomu dodala právě samotná muzika, kterou budu slýchávat stále dál a dál, a jen tak se jí nezbavím.(15.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace