poster

Hříšný tanec

 • USA

  Dirty Dancing

 • slovenský

  Hriešny tanec

Romantický / Drama / Hudební

USA, 1987, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Milé, naivní a neodolatelné, stejně jako hlavní hrdinka. Navíc Swayze bude ještě několik desítek let idol. Mám rád sladkobolnou romantiku víc než jakýkoli jiný žánr a na tohle cukrátko nedám dopustit. A kdo říká, že ho nemá rád, ten se na něj potají dívá doteď .(11.8.2006)

 • DaViD´82
  ***

  Letní romantická slaďárna, která má své kouzlo. A světe div se, dá se přežít (nikoli užít) i bez něžné polovičky po boku. Českým mužům byla Swayzem na dlouho nastavena vysoká laťka a u některých děvčic dokonce trvá dodnes. Navíc mám škodolibou chuť přihodit jednu hvězdičku za ten příšerný, ovšem vpravdě kultovní, původní český dabing.(14.2.2007)

 • Matty
  ***

  U málokterého filmu jsem tak intenzivně pociťoval, že musím být ženou (nejlépe pubescentní dívkou), abych jej pochopil a docenil. 60% Zajímavé komentáře: kleopatra, pshimi, Bebacek, Aquarius(23.4.2008)

 • molotov
  *****

  Tohle hodnocení je za mojí mamku, která ten film miluje.(7.4.2004)

 • flanker.27
  *

  Má cynická duše s povděkem tomuhle cukrovému nadělení tu jednu hvězdu napálí. Vsadím se, že nikdo z vás neprožíval to mučení tolikrát po boku své starší sestry, která sjížděla vhsku s tím napomádovaným kašparem každý den po příchodu ze školy a citovala rozdíly v dabingu na kazetě oproti kinu. Šmarja, to byla hrůza slyšet ten milostnej duet Oh bejby jór d van pořád dokola... But now "The Time of My Revenge" is coming. Ségra, to máš za to :))(7.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace