poster

Hříšný tanec

 • USA

  Dirty Dancing

 • Československo

  Hriešny tanec

Romantický / Drama / Hudební

USA, 1987, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Riddle
  *****

  Mě to zkrátka vždycky dostane, nemůžu si pomoct. Při závěru se rozplývám jak ženská, až hrůza.(17.5.2007)

 • BadoXXII
  ****

  Sympatie k niektorým filmom vo veľkej miere ovplivnia aj udalosti, ktoré sa pri pozeraní stali. Veľmi peknú noc som prežil pri sledovaní tohoto filmu (a ešte krajšiu po ňom) - ďakujem Lucia. Niektoré filmy v sebe majú náboj - burcujúci, spaľujúci a veľmi energický. Toto je jeden z nich. Milujem tú hudbu, milujem tanec a mám rád tento film. Úplným právom je to kult. Nostalgia je proste sviňa. 80% - nech nežerem. Huuuuuuuuuuuuuuungry Eyes!!!(21.3.2009)

 • pan Hnědý
  ****

  Dirty Dancing byl u nás v projekci na denním pořádku, možná je to tím, že mám starší sestru, která tohle miluje, ale film jsem si postupem času taky dost oblíbil a dnes patří k mým nejoblíbenějším hudebním filmům vůbec i díky hlavním postavám (šikovné Baby: Jennifer Grey a dobrým Johnym: Patrick Swayze) a výborné hudbě 80. let. Všechno přes srdce a s láskou.(23.6.2012)

 • Jossie
  ****

  Ovšem , já vím , že to je jen romantická limonáda s jednoduchým dějem , ale přesto mám Hříšný tanec ráda. Je tam hezká muzika , skvělý tanec , Bejby není žádná tuctová kráska , ale milá holka , která chce spasit svět. Já osobně ho mám z tanečních filmů nejradši.A moc se mi tu líbil Patrick Swayze.(27.12.2004)

 • kleopatra
  *****

  Úvodní černobílá taneční scéna s písničkou Be my baby, přes kterou jdou růžové titulky, je na filmu to nejlepší, kolikrát si pustím jen ji, fakt má "dráp". Příběh o Johnnym, který se "včera živil rohlíkama a dneska mu ženský strkaj do kapes diamanty"(ale na doktora nemá), a Baby, která mu "zachránila zadek" svou proměnou dřeva v tanečnici, skřípe v podstatě od začátku do konce, ale mám ráda tu hudbu (jednu z písní a ne špatnou spáchal sám Patrick) i tanec, zvlášť "hříšný" v brlohu personálu (a ještě zvlášť ten Cynthie Rhodes), a přes bláboly jako "bojím se, že vyjdu z této místnosti a už nikdy nepocítím to, co cítím, když jsem s tebou" se s úsměvem nejen že přenesu, ale dopředu se na ně těším. Není to za kvalitu filmu, spíš za pocit, který se léty a opětovnou schopností zabrnkat na srdeční svalovinu jen násobí, a za to, že pohádky jsou fajn. Občas určitě.(15.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace