poster

Hříšný tanec

 • USA

  Dirty Dancing

 • slovenský

  Hriešny tanec

Romantický / Drama / Hudební

USA, 1987, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Už viem, prečo ma dodnes obchádzajú všetky dance-movies, s ktorými sa v poslednej dobe pretrhlo vrece. Nebavila ma ani táto klasika, aj keď tu to aspoň ako-tak zachraňovali herci, atmosféra a príbeh v tej dobe ešte pomerne originálny. 70%.(13.11.2013)

 • Radyo
  ****

  Svého času se konaly málem soutěže o to, kdo Hříšný tanec viděl vícekrát. Já ho viděl jen asi 4x, ale klidně se podívám i popáté. Ne že by se jednalo o tak úžasné veledílo, ale je to snad nejlepší oddechovka, co jsem kdy viděl, navíc se skvělou hudební složkou (60. léta já ne že mám rád, já je přímo žeru). Patrick Swayze a Jennifer Grey odvádějí přesně to, co je od nich očekáváno a divák tak může po skončení filmu blaženě usínat s představou, že ta 60. léta byla opravdu úžasná ...(31.7.2002)

 • pan Hnědý
  ****

  Dirty Dancing byl u nás v projekci na denním pořádku, možná je to tím, že mám starší sestru, která tohle miluje, ale film jsem si postupem času taky dost oblíbil a dnes patří k mým nejoblíbenějším hudebním filmům vůbec i díky hlavním postavám (šikovné Baby: Jennifer Grey a dobrým Johnym: Patrick Swayze) a výborné hudbě 80. let. Všechno přes srdce a s láskou.(23.6.2012)

 • maxi6
  ****

  Svižný i plouživý, divoký i upjatý, klidný i ďábelský a nakonec hříšný....tak i ten mohu....bláznivý tanec až do rána s krásnou hudbou a šťavnatou pusinou, komu by se to nelíbilo? Nezlobte se, ale na toto sladké cukroví nedám dopustit.....(4.8.2004)

 • AngelAngie
  ***

  Klasika .. no jo.(30.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace