poster

Hříšný tanec

 • USA

  Dirty Dancing

 • slovenský

  Hriešny tanec

Romantický / Drama / Hudební

USA, 1987, 96 min

Režie:

Emile Ardolino

Scénář:

Eleanor Bergstein

Kamera:

Jeff Jur

Hudba:

John Morris
 • ScreamJay
  ***

  No jo, přiznávám, tanečním jsem se vyhýbal jak čert kříži, jenže u Hříšného tance jsem se vážně nenudil. Tohle není moje parketa, ovšem dnes již legendární hudba a životní role Patrika Swazeho spolu s Jennifer Greyovou v roly Baby, jo tenhle film se právem zařadil k Pomádě a Flashdance. Navíc se nesnaží být za každou cenu nuceně romantický, přesto romantikou přímo přetéká. Zkrátka film nemá být jed dobře oblečený ale musí mít hlavně duši a to tenhle určitě má. A to nejen kvůli hudbě, ale především kvůli lidskosti a síle toho citu, který v civilu pojmenováváme láskou. Takže na závěr, dal bych klidně i čtyři hvězdičky, ale myslím že slova jsou stejně víc než značky. Dámy a pánové račte na taneční parket!(9.2.2004)

 • flanker.27
  *

  Má cynická duše s povděkem tomuhle cukrovému nadělení tu jednu hvězdu napálí. Vsadím se, že nikdo z vás neprožíval to mučení tolikrát po boku své starší sestry, která sjížděla vhsku s tím napomádovaným kašparem každý den po příchodu ze školy a citovala rozdíly v dabingu na kazetě oproti kinu. Šmarja, to byla hrůza slyšet ten milostnej duet Oh bejby jór d van pořád dokola... But now "The Time of My Revenge" is coming. Ségra, to máš za to :))(7.10.2006)

 • Jossie
  ****

  Ovšem , já vím , že to je jen romantická limonáda s jednoduchým dějem , ale přesto mám Hříšný tanec ráda. Je tam hezká muzika , skvělý tanec , Bejby není žádná tuctová kráska , ale milá holka , která chce spasit svět. Já osobně ho mám z tanečních filmů nejradši.A moc se mi tu líbil Patrick Swayze.(27.12.2004)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Keď Johnny (Patrick Swayze) učí Baby (Jennifer Grey) tancovať v miestnosti so zrkadlami a príde k nemu šéf, tak si je možné všimnúť, že po rozhovore Johnny odkladá veci z rúk do krabice. V ďalšom zábere, keď sa pozriete do zrkadla, ich stále drží v rukách. (Johnny.ARN)

 • - Keď Patrick Swayze (Johnny) podľahol rakovine, Jennifer Grey (Baby) si na jeho pamiatku zatancovala na pieseň z filmu počas reality šou "Dancing With the Stars". Keď sa na tréningu dozvedela, že bude tancovať práve na hit z filmu "These Arms are Mine", rozplakala sa a utiekla z tanečného štúdia, aby to mohla predýchať. (Zdroj: casprezeny.sk) (Raccoon.city)

 • - Točeno v USA - Pembroke. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace