Metro

Velká Británie / Německo, 2004, 85 min

Christopher Smith

Danny Cohen

Julie Baines

Celkem slušná podzemní naháněčka. Atmosféra ujde a některé momenty se mi velmi líbily. Svoje udělaly i prostory londýnského metra, kde se film natáčel a kde jsem také nedávno byl, takže známá místa mě hodně potěšila. Průměrný horor, který sice chvílemi zaskřípe, ale dá se říct, že nenudí. Podzemní prostředí má svou atmosféru. 55%(22.12.2010)

// Production Companies: UK Film Council //(18.5.2011)

• Deimos

DVD/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +atmosféra, zvuky -hodně tmavý obraz, podivný děj, slabé obsazení i herecké výkony/// Film vynášený do výšin (reklama) nakonec nepřinesl nic nového, zajímavého ani zvláštního. Sice mohu tvrdit, že teď už mě neuvidíte v Pražském metru...a já mohu býr rád, že v Brně žádné nemáme... ale teď vážně, být to trošku více vysvětleno a být to více vyvražďovačka, tak budiž. Ovšem tenhle film velice rychle zapadne, když nezmíním pár hutných scén, tak to byl film docela o ničem. No sem zvědav na alternativní začátek i konec, když už to na tom dývku mám :-)/// Celkem 47%///(26.12.2006)

Docela zvláštní psycho horor, ani né lekačka prostředí metra je dobré ale příběh pokulhává. Herci ušli.(23.4.2012)

Páčilo sa mi to v podstate noo také to rozuzleníčko. A aj keď som to pozerala na prenosnom DVD som sa bála priznávam. Som srab.(10.1.2013)