poster

O zlé a dobré vodě (TV film)

Pohádka

Česko, 1997, 62 min

 • Snorlax
  *****

  Etuda Petra Kostky s žízní se mi hned tak nevypaří z paměti. Jeden Petr byl krásně žízniv a ten druhý byl přenádherně zlej.(1.12.2013)

 • flanker.27
  *

  Štěpánek ano, princezna ano, ale jinak bída. Zvlášť ten vyvolávač, který měl být jakože hlavní zachránce, mi vyloženě lezl na nervy.(10.7.2016)

 • blackrain
  ***

  Moralizující pohádka.Tohle byla asi první role, kde jsem viděla herce Petra Štěpánka v záporné roli. Hezky překvapil.(2.12.2013)

 • lucascus
  **

  Pohádka to není vyloženě špatná, ale je tak přímočará a jednoduchá, navíc předvídatelná, že nemohu dát vyšší hodnocení. Na Štěpánka se raději kouknu v kladné roli, a zbytek herců ničím nezaujal (snad jen Zawadská ukázala, že byla zamlada kus ženské).(5.10.2014)

 • otík
  ***

  Ne že by to byla Štěpánkova životní role, ale v roli zlého Vládce zlé vody se doslova vydováděl. Jeho herecký výkon je naprosto neodolatelný. A vedle naivně vypadající Žádníkové je tou pravou "bestií". Podařená pohádka s velmi dobrým hereckým obsazením a tradičně kvalitní režií Vlasty Janečkové.(10.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace