O zlé a dobré vodě (TV film)

Pohádka

Česko, 1997, 62 min

Etuda Petra Kostky s žízní se mi hned tak nevypaří z paměti. Jeden Petr byl krásně žízniv a ten druhý byl přenádherně zlej.(1.12.2013)

Moralizující pohádka.Tohle byla asi první role, kde jsem viděla herce Petra Štěpánka v záporné roli. Hezky překvapil.(2.12.2013)

• flanker.27

Štěpánek ano, princezna ano, ale jinak bída. Zvlášť ten vyvolávač, který měl být jakože hlavní zachránce, mi vyloženě lezl na nervy.(10.7.2016)

• Paity

Vždycky jsem si myslel, že máme jen měkkou a tvrdou vodu, tahle pohádka mě ale přesvědčila, že je ještě také voda hodná a zlá. A hlavně tu poslední nezkoušejte rozhněvat.(18.6.2013)

• lucascus

Pohádka to není vyloženě špatná, ale je tak přímočará a jednoduchá, navíc předvídatelná, že nemohu dát vyšší hodnocení. Na Štěpánka se raději kouknu v kladné roli, a zbytek herců ničím nezaujal (snad jen Zawadská ukázala, že byla zamlada kus ženské).(5.10.2014)