Bojiště Země: Sága roku 3000

Bojisko Zem

Akční / Sci-Fi

USA, 2000, 117 min

• dobytek

Tenhle film je natolik blbej, že už to ani neni k smíchu, ale spíš mi bylo za jeho tvůrce až trapně. Kdyby někoho zajímalo, za co dávám tu hvězdičku, tak to má 2 důvody: 1) Pobavila mě jedna hláška: Co je to za zvíře na fotce? To je pes. Hmm, asi to bylo nejvyspělejší zvíře na Zemi, když mu člověk dělal řidiče. 2) Našly se tam dva momenty, který mi připomněly, že jsem už dlouho neviděl Blade runnera. Jednak to byla zpomalená scéna, kdy člověk střelenej do zad běží a padá skrz skleněný výlohy a potom záběr na planetu Psychlonů, kde je vidět temný město a nějaký věže, ze kterejch šlehaj plameny. I když teda uznávám, že psát v souvislosti s touhle sračkou o Blade runnerovi, to je skoro zločin. Jinak už nevim, co víc k tomu napsat. Snad mě akorát mrzí, že jsem film neviděl s dabingem Pavla Trávníčka, kterej tady všichni vychvalujou.(26.12.2008)

• Cervenak

Legendárna sračka, ktorú som videl na sci-fi cone spolu s plnou sálou žánrových fanúšikov. Nemusím snáď dodávať, že sme potom do rána o filme vášnivo diskutovali a predbiehali sa v tom, kto si spomenie na väčšiu koninu alebo výraznejšie okopírovaný záber. Ale niet sa čo čudovať, keď je to natočené podľa "Biblie" kreténskych scientológov, ktorí sa od samovražedných siekt typu Svätyňa ľudu alebo Óm-šinrikjó líšia len tým, že sa im včas podarilo získať príliš veľký vplyv.(25.6.2007)

Uznavam ze Travolta tu je hodne spatnej, ale odpad? To tezko. Odpad dam vecem na ktery se neda koukat, ale tohle me i docela bavilo. Hlavni prednosti tohohle filmu je vizualni stranka a hudba, ty jsou vyborny, zbytek za moc nestoji, ale kdyz to nebudete brat moc vazne tak se urcite budete bavit a navic mi to pripomnelo fallout.(1.2.2005)

• Rimmer100

Nehorší sci-fi, které jsem kdy měl tu čest vidět. Tvravolto ty jsi to dopracoval...(10.2.2007)

• Radyo

To snad nééé, Johne. To ani nemůžeš myslet vážně, todleto. Sice jsem slyšel ze všech stran, že je to pěkná sračka, ale stejně jsem se na to musel podívat. Bohužel se ukázalo, že všichni měli pravdu. Tenhle film se neměl nikdy natočit, peníze měly být raději rozdány sirotkům a Travolta si mohl alespoň trochu zachovat tvář. V tomhle filmu je totiž tak neuvěřitelně trapný, že jsem z něj málem neudržel večeři v žaludku. A to, že byl do tohohle paskvilu zatažen i můj oblíbenec Forest Whitaker, to považuju jen za shodu nešťastných náhod a jeho chvilkové pomýlení, jinak by tu roli v životě nemohl vzít a každého, kdo by mu ji nabízel, by musel nakopat do zadku tak razantně, až by se z toho onen dotyčný podělal. Shrnuto, podtrženo: Hnus, hnus, hnus!!!(23.4.2003)