Bojiště Země: Sága roku 3000

Bojisko Zem

Akční / Sci-Fi

USA, 2000, 117 min

• Radyo

To snad nééé, Johne. To ani nemůžeš myslet vážně, todleto. Sice jsem slyšel ze všech stran, že je to pěkná sračka, ale stejně jsem se na to musel podívat. Bohužel se ukázalo, že všichni měli pravdu. Tenhle film se neměl nikdy natočit, peníze měly být raději rozdány sirotkům a Travolta si mohl alespoň trochu zachovat tvář. V tomhle filmu je totiž tak neuvěřitelně trapný, že jsem z něj málem neudržel večeři v žaludku. A to, že byl do tohohle paskvilu zatažen i můj oblíbenec Forest Whitaker, to považuju jen za shodu nešťastných náhod a jeho chvilkové pomýlení, jinak by tu roli v životě nemohl vzít a každého, kdo by mu ji nabízel, by musel nakopat do zadku tak razantně, až by se z toho onen dotyčný podělal. Shrnuto, podtrženo: Hnus, hnus, hnus!!!(23.4.2003)

• packa

Jééé, to byla ale pěkná blbina:-) . Travolta by měl přednášet na filmové fakultě. Název přednášky: Jak stvořit propadák.(2.9.2006)

• DaViD´82

Stupidita, která je ovšem natolik špatná až je nechtěně neskutečně zábavná. Právě zato si vysloužila svou jednu čestnou *.(19.2.2007)

• JFL

Kam se hrabe Albert Pyun.(16.12.2010)

• Sobis87

Power Rangers 3000(29.8.2009)