Bojiště Země: Sága roku 3000

Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000

Bojisko Zem

Akční / Sci-Fi

USA, 2000, 117 min

Budu se smát ještě v hrobě. Recesních 5* jako když vyšije.(21.10.2007)

• Superpero

Mě to zas nepřišlo jako takovej průser. Jasně, že kamera je ultradebilní a celej ten svět je trochu postavenej na hlavu. Zároveň musim podotknout, že jsem se nenudil (a to to dávali někdy v jednu v noci). Travolta tam byl hyper a některý hlášky mě megarozgebily. "To je dobře že tady nemusím bejt dalších 5 cyklů, to bych nevydržel." "Jo jenže tu budete 50 MUAHAHAHAHAHHAHA" Prostě špatnej film, ale ne zas až tak. Dost mě rozesmál Forest Whitaker (ufon černoch :-)))))))) Podle mě to všichni stíraj spíš protože se tak "ví" že je to špatnej film tak aby nevypadali blbě. P.S. Travolta je geniálně nadabovanej.(8.3.2006)

• xxmartinxx

Jako by někdo, kdy nikdy neviděl jediný film a nevěděl přesně, jak vypadají, chtěl natočit ten nejlepší všech dob. Jediná škoda, že je to tak nudné, jinak by to byl guilty pleasure poklad.(14.2.2015)

• Phobia

No dobře, je to dávno a neviděla jsem to celé - těch 25 minut mi přišlo tragických. Ale nedávno jsem četla knižní předlohu a podle toho zkrátka nemohlo vzniknout nic lepšího než absolutní hypersračka. Ponechám v hodnocení jedinou hvězdičku pro tu vzdálenou možnost, že scénář byl pozměněn, tedy vylepšen (horší už to snad být nemohlo) a pak připouštím, že při sledování ve správné společnosti to mohla být slušná čurina. 10%(13.3.2009)

Uznavam ze Travolta tu je hodne spatnej, ale odpad? To tezko. Odpad dam vecem na ktery se neda koukat, ale tohle me i docela bavilo. Hlavni prednosti tohohle filmu je vizualni stranka a hudba, ty jsou vyborny, zbytek za moc nestoji, ale kdyz to nebudete brat moc vazne tak se urcite budete bavit a navic mi to pripomnelo fallout.(1.2.2005)

• - John Travolta za film inkasoval honorář ve výši deseti milionů amerických dolarů, což bylo méně, než na co byl zvyklý. Kdyby však film uspěl v kinech, dostal by dalších patnáct milionů. K tomu však nedošlo. Film v kinech "vyhořel". (HellFire)

• - Snímek se umístil na 2. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (Zodd)

• - John Travolta se v roce 1995 nechal slyšet, že „Bojiště Země je vrcholem toho, čeho bych mohl dosáhnout díky svému vlivu”. (Coldrex)