Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  ***

  :::::::::::::::::::::::::::: Krásně natočeno, ale nebavilo. Velká klasika ne mne zapůsobila spíše nudně, ale i tak je to opravdu kvalitní film s výbornými hereckými výkony. Bohužel jsem ale usínal. Na další dva díly nemám chuť se dívat. Mé oblíbené mafiánské filmy Casino, Scarface a Carlitova cesta byly nepřemoženy !! :::::::::::::::::::::::::::::(17.3.2009)

 • Marius
  *****

  Knihu som nečítal. Film je výborný ale rozhodne z neho nie som odvarený tak aby som ho vyhlásil za najlepší film aký bol kedy natočený - to totiž ani náhodou nie je. Skôr na 4,5*.(12.4.2004)

 • RHK
  *****

  Jeden ze 100 filmů, které musíte vidět, než umřete. Jeden ze 100 největších filmů všech dob časopisu Entertainment Weekly. Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Celosvětově divácky úspěšný film. Legendární snímek podle geniální předlohy Maria Puza. Úžasný Marlon Brando a Al Pacino (tehdy začínající v hlavních rolích). Je zajímavé sledovat vývoj od spokojené mafiánské rodiny přes různé odvety a vendety pohlcující postupně životy členů širší rodiny až k úspěšnému sice, ale téměř osamělému konci v závěrečných dílech filmové ságy. Trailer (s nádherným hudební tématem filmu): http://www.csfd.cz/film/1644-kmotr-godfather-the/videa/(12.1.2009)

 • Tosim
  ***

  Film plný paradoxů.(8.4.2004)

 • Matty
  *****

  Moci být jedním z nich... 90% Zajímavé komentáře: Dan9K, Visáč, Lennnnna, Baudelaire, Gil-galad, mls(28.3.2005)

 • - Rok před filmem byla vydaná propagační desková hra ''The Godfather". (GreatestFan)

 • - Spoiler: Takmer všetky scény filmu sú natočené z pohľadu jednotlivých postáv, s výnimkou atentátu na Dona Vita. Uhol kamery zhora sa označuje ako "God's point of view". (tuniak)

 • - Marlon Brando (Vito Corleone) svoju postavu neskôr parodoval vo filme Nováčik (1990). (Dado513)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace