Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  ***

  :::::::::::::::::::::::::::: Krásně natočeno, ale nebavilo. Velká klasika ne mne zapůsobila spíše nudně, ale i tak je to opravdu kvalitní film s výbornými hereckými výkony. Bohužel jsem ale usínal. Na další dva díly nemám chuť se dívat. Mé oblíbené mafiánské filmy Casino, Scarface a Carlitova cesta byly nepřemoženy !! :::::::::::::::::::::::::::::(17.3.2009)

 • Faidra
  *****

  Asi bych po delším přemýšlení našla na Kmotrovi nějakou chybu, ale mohla bych dostat nabídku, jakou nelze odmítnout, takže to raději neudělám. Málokdy se vidí, aby film vyvolával stejné pocity jako kniha, Kmotrovi se to ale daří bez nejmenší námahy, v čemž mu navíc pomáhají skvělí herci, především s velkou slávou se navrátivší Brando.(5.7.2007)

 • movie
  *****

  KMOTR mě rozhodně chladným nenechal a naopak mi potvrdil svůj status oprávněné klasiky. Coppolova místy až velmi civilní režie nechává téměř 3 hodinový opus náramně plynout a herecké výkony jsou jedna velká slast, když byl Brando, Pacino či Duvall v záběru, ani jsem nedutal.(15.2.2009)

 • Tosim
  ***

  Film plný paradoxů.(8.4.2004)

 • AngelAngie
  *****

  Mistrovský Marlon Brando... těžko se věří tomu, jaký to byl fešák v mládí... avšak jedno mu zůstalo... charisma. Stačí jeden záběr na něj a vše si krade pro sebe. Celý příběh se točil kolem něj a to ať už v záběru byl, či nikoli. Ať na živu byl, či nikoli. Mistrovský film, který je povinností pro každého filmové gurmána. Já jej viděla před lety a dnes se pustila do celé trilogie, protože celkově doháním i filmy, které mi s Marlonem doteď utíkaly. Nádhera. Dlouhá stopáž filmu velmi prospívá, protože s každou minutou je divák ponořen do děje víc a víc. Smekám. ((Pacino zelenáčem))(17.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace