Až na to, že staré rajdy a staří pardálové tu hrají maturantky a maturanty, to byla příjemná podívaná. Ústřední dvojice vypadala mladě a dobře (té věk nevyčítám), taneční scény byly jednoduše parádní a písničky jsou nezapomenutelné....Ten Travolta byl ale tehdy vyžle, co? :)(10.1.2011)

Kultovní filmový muzikál se spoustou nádherných písniček, který udělal hvězdu jak z Johna Travolty (i když on už si udělal jméno na Horečce sobotní noci), tak z Olivie Newton-John. Tohle musel vidět zkrátka každý......(1.12.2007)

Můj nejmilejší brak(26.5.2006)

Je to jeden z mála muzikálů na který se i docela rád kouknu. Jak John Travolta tak i Olivia Newton-John jsou fakt skvelý a hudební doprovod se spostou vynikajících písniček spokených s příběhem nemá chybu, ale na druhou starnu zase nemůžu říct, že tam neni pár scén navíc. Ale na to že to je vlastně jedena z prvních pořádných rolí pro Johna travoltu, Newton-John a vlastně i pro režiséra Kleisera je to jedna z prvních možností se výrazně prosadit u filmu, tak to musim hodnotit jen kladně(7.7.2006)

• Morien

(1001) Jak říká profesor Snape: "Asi budu zvracet..." Asi jsem na to moc stará (mladá)... Ale ne, svádět to na rok narození by bylo pokrytecké. Jsem dcera metalových mániček a takovéhle filmy jsou v přímém rozporu s kulturním dědictvím mého rodu.(8.2.2009)

• - Ve filmu si číšnici zahraje Travoltova sestra, Ellen. (M.B)

• - V té době se jednalo o třetí nejlépe vydělávající film všech dob po Čelistech a Hvězdných válkách. (Kulmon)

• - John Travolta musel před natáčením shodit 9 kilogramů. (M.B)