• Morien

(1001) Jak říká profesor Snape: "Asi budu zvracet..." Asi jsem na to moc stará (mladá)... Ale ne, svádět to na rok narození by bylo pokrytecké. Jsem dcera metalových mániček a takovéhle filmy jsou v přímém rozporu s kulturním dědictvím mého rodu.(8.2.2009)

Travolta je prostě neodolatelný...(2.6.2003)

muzikálová klasika.. oblíbený film moji babičky... oblíbený film mojí mámi.. oblíbený film můj.. a jistě bude oblíbený film mé dcery, na které se ještě ani nepracuje =o) našlo by se na něm tolik chyb.. ale já je hladat nechci.. ba je ani nevidím.. protože to pozlátko okolo mě tak unáší.. k tomu úžasný písničky.. a sexy Travolta se svým ďolíčkem.. no co víc si ženská může přát :-D(31.3.2009)

Podle mého názoru jde o jeden z nejlepších muzikálů všech dob. A přestože se jedná vpodstatě o generační film, má své příznivce i dnes, a nejen kvůli spoustě skvělých písniček.(13.8.2002)

Až na to, že staré rajdy a staří pardálové tu hrají maturantky a maturanty, to byla příjemná podívaná. Ústřední dvojice vypadala mladě a dobře (té věk nevyčítám), taneční scény byly jednoduše parádní a písničky jsou nezapomenutelné....Ten Travolta byl ale tehdy vyžle, co? :)(10.1.2011)