Jéé, tak na Pomádu mi nikdo nesmí šáhnout:-)). Jak jsem tolerantní, pokud jde o názorovou škálu a filmový vkus, tak kdo dá úžasně šlapající muzice, té nejbáječnější choreografii (snad neznám lepší, než je sen o autíčku) ještě podpořené dynamickou kamerou a střihem, absolutně božskému obsazení a vystupňovanému finále s vytuněnou Olivií míň jak 3*, tak ten ať mi nechodí ke hrobu :-)).(4.7.2006)

Je to jeden z mála muzikálů na který se i docela rád kouknu. Jak John Travolta tak i Olivia Newton-John jsou fakt skvelý a hudební doprovod se spostou vynikajících písniček spokených s příběhem nemá chybu, ale na druhou starnu zase nemůžu říct, že tam neni pár scén navíc. Ale na to že to je vlastně jedena z prvních pořádných rolí pro Johna travoltu, Newton-John a vlastně i pro režiséra Kleisera je to jedna z prvních možností se výrazně prosadit u filmu, tak to musim hodnotit jen kladně(7.7.2006)

Rozpočet $6miliónovTržby USA $188,389,888Tržby Celosvetovo $394,589,888Tržby za predaj DVD v USA údaje od roku 2006 $23,277,428 //počet predaných kusov 1,768,696/75%/(29.6.2005)

Podle mého názoru jde o jeden z nejlepších muzikálů všech dob. A přestože se jedná vpodstatě o generační film, má své příznivce i dnes, a nejen kvůli spoustě skvělých písniček.(13.8.2002)

Muzikálová hitovka mého dětství, která už pro mě není úplně tím, čím bývala, smích už ve mně také nevyvolává, ale pořád tam jsou ty super (výbornou choreografií tance podpořené) písničky, které filmu dodávají (spolu s hlavní dvojicí) skoro stejné kouzlo jako před lety.(29.7.2011)