• Radko

Pôvodne som tu mal jednu hviezdu. Teraz som si po rokoch pozrel tunák na čsfd profile filmu prvú stránku galérie a zmenil hodnotenie. Už len z tých fotiek predsa jasne vidieť, aká je to odrbávacia hlúposť, aká nebotyčná gegotina. Nestojí ani za jedno pozretie.(11.7.2014)

Oscar 1 nominace: Píseň - "Hopelessly Devoted to You"(15.4.2004)

70% - Za Travoltovy kreace ještě 4*... :)(9.6.2007)

Nestárnoucí klasika s úžasnou, a ještě jednou - úžasnou hudbou. Podpořená koňskou dávkou humoru v odlehčeně pozitivní kulise padesátých let; jež jsou lehce šmrncnuty náladou let sedmdesátých, v nichž se film točil. No a samozřejmě Danny Zuko a Sandy Olsen... pro mně jeden z nejmilovanějších párů filmové historie.(10.3.2011)

Kultový štýlový muzikál s vtedy ešte normálnym Johnom Travoltom a vtedy ešte krásnou Oliviou Newton-John. Predtým než obaja stratili súdnosť zahrali si v tomto úžasnej retro 50s rocknrollovej pecke. Jedna vec je ale škoda, že to hranie skladieb dookola na všetkých dedinských i mestských diskotékach, svadbách, plesoch, či rádiách ich dosť sprasatilo. To je ale do určitej miery len dôkaz nadčasovosti Pomády.(24.6.2012)

• - John Travolta musel před natáčením shodit 9 kilogramů. (M.B)

• - Pomáda je dítkem nezaměstnaného herce Jima Jacobse a prodavače podprsenek Warrena Caseyho. (M.B)

• - Do role Dannyho Zuka se počítalo s Henry Winklerem. Ten ale odmítl. (Elisebah)