Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  *****

  Skvělý muzikál s jednou z nejslavnějších písniček všech dob. Je to možná až moc sladké a zamilované, ale právě o tom to je, ne?(13.3.2009)

 • NinadeL
  **

  Dvoječka je mimořádně běžná záležitost, odpovídající úrovni nekonečných nováckých repríz v dopoledních hodinách, ale jednička na tom není o moc lépe. Množina stejných herců a štábu prostě nedokáže udělat dva zas až tak odlišné filmy. S hopsajícím Travoltou a podivnou Newton-Johnovou na mě nechoďte. To už bych si radši dala jevištní verzi s Lucy Lawless, kterou dělala v roce 1997. Tady se maximálně zasměju nad Lorenzo Lamasem ;)(16.3.2009)

 • cheyene
  ****

  Až na to, že staré rajdy a staří pardálové tu hrají maturantky a maturanty, to byla příjemná podívaná. Ústřední dvojice vypadala mladě a dobře (té věk nevyčítám), taneční scény byly jednoduše parádní a písničky jsou nezapomenutelné....Ten Travolta byl ale tehdy vyžle, co? :)(10.1.2011)

 • Radko
  odpad!

  Pôvodne som tu mal jednu hviezdu. Teraz som si po rokoch pozrel tunák na čsfd profile filmu prvú stránku galérie a zmenil hodnotenie. Už len z tých fotiek predsa jasne vidieť, aká je to odrbávacia hlúposť, aká nebotyčná gegotina. Nestojí ani za jedno pozretie.(11.7.2014)

 • lebowski
  ****

  Dobrá hudba,svižný příběh,sranda.(6.1.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace