poster

Kdopak to mluví 3

 • USA

  Look Who's Talking Now

 • Slovensko

  Pozri, kto to hovorí 3

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1993, 96 min

 • nash.
  **

  Další recyklace původního originálního nápadu už vyloženě vaří z vody. Herci se sice snaží, ale kde nic není, není co uhrát. Občas to nad vodou udrží nějaká hláška, občas nějaký vydařeý moment a z velké části sympatie, kterou si člověk u prvního dílu vypěstoval k hlavní dvojici. Ještě že není čtyřka, to by snad začal mluvit topinkovač a vysavač.(9.3.2012)

 • Fiftis
  ***

  Tretí diel mám tiež celkom ešte rád, dokonca sú tam aj momenty, ktoré som v detstve miloval a myslím, že je to stále veľmi podarená romantická rodinná komédia. I keď to viac beriem ako romantický rodinný film, než komédiu. V detstve som mal veľmi rád Johna Travoltu, hlavne v prvej časti. Ale je mi jasné, že tento film už nieje pre každého a tiež nie každý musí mať rád také tie slaďáky. Ak k nim patríte, radšej presedlajte inam. Ja hodnotím tento film podľa toho, ako ma v mladosti bavil, holt dnešné deti už hľadajú niečo úplne iné.(27.1.2015)

 • gogos
  *

  Z potencialu jednicky nelze cerpat do nekonecna. Je to opravdu debilni film, kde se zasmejete jen par vecem. Nepochopim jak se mohli Travolta s DeVitem neceho takoveho dopustit. Alley me to ani moc neprekvapuje,....(7.10.2006)

 • honajz
  **

  A už zde máme i mluvící psy. Ještě že tímto dílem Look Who's Talking končí, protože časem by mohlo dojít i na žížaly nebo nábytek. Ale jo, vánoční příběh, žárlivost, snaha svést otce od rodiny, závěrečná bezva vánoční "dětská" písnička, ujde to. Ale skutečně už se vaří z vody.(26.8.2013)

 • mzss1
  *

  Na podobné úrovni jako dvojka. Tentokrát zde máme zvířata, což příběhu vůbec neprospívá. Ani Travolta film moc nezachranuje. Tragédie, ještě o kousek slabší jak dvojka. 22% = *(16.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace