Kdopak to mluví 3

Pozri, kto to hovorí 3

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1993, 96 min

• mzss1

Na podobné úrovni jako dvojka. Tentokrát zde máme zvířata, což příběhu vůbec neprospívá. Ani Travolta film moc nezachranuje. Tragédie, ještě o kousek slabší jak dvojka. 22% = *(16.11.2012)

Tretí diel mám tiež celkom ešte rád, dokonca sú tam aj momenty, ktoré som v detstve miloval a myslím, že je to stále veľmi podarená romantická rodinná komédia. I keď to viac beriem ako romantický rodinný film, než komédiu. V detstve som mal veľmi rád Johna Travoltu, hlavne v prvej časti. Ale je mi jasné, že tento film už nieje pre každého a tiež nie každý musí mať rád také tie slaďáky. Ak k nim patríte, radšej presedlajte inam. Ja hodnotím tento film podľa toho, ako ma v mladosti bavil, holt dnešné deti už hľadajú niečo úplne iné.(27.1.2015)

• Djkoma

Opakovaný vtip už není vtipem...(28.10.2006)

Jéé, to je třetí díl tý príma komedie. Tak ten se mi líbil skoro tak jako ty předchozí. Ťuk ťuk. Kdo je tam? Transsexuál.(21.5.2007)

• Andersis

Proboha jak někdo mohl natočit takový sajrajt.(30.7.2008)

• - John Travolta, který ve filmu ztvárnil pilota letadla, se pilotování vzdušných strojů věnuje jako koníčku i ve skutečnosti. (boul)

• - Ve scéně, kdy Rocks vyskakuje z auta oknem, dívá se na něj Daphne, která se v záběrech střídavě objevuje a zase mizí. (dc125)

• - Když Kirstie Alley dělá v nákupním centru vánočního skřítka, řekne holčičce čekající v řadě: "Ne, já jsem Vulkán," což je narážka na její filmový debut ve filmu Star Trek II: Khanův hněv (1982). (HappySmile)