Kdopak to mluví 3

Look Who's Talking Now

Pozri, kto to hovorí 3

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1993, 96 min

Odstup tří let od druhého dílu je už poměrně výrazně znát. Manželské radosti a strasti Mollie a Jamese Ubriacců získávají nový rozměr a princip celé série se stěhuje od nemluvňat k němým tvářím. Není to brilantní, ale kdo si první díly zamiloval, tímto občas také nepohrdne. Jenom ty kostýmy Molly Maginnis (celá trilogie) a Mary E. McLeod (ta spolupracovala jen na druhém a třetím filmu) jsem naštěstí nikdy neřešila, jinak bych měla z tolika gigantických mašlí, a nejen toho, noční můry...(16.3.2009)

• duklak2

Námět to zaručeně vykrádá z předešlých dílů a o vtipnosti tu nemůže být vůbec řeč.(10.1.2012)

jednorázová oddychovka(28.8.2007)

• heyda

Tak tohle už vážné nemuselo být. Jako jednou se na to určitě dá dívat, ale vícekrát to fakt nemusím.(30.9.2009)

Je to už odvar. S jedničkou a dvojkou to už nemá příliš společného. Ovšem film nenudí.Snad nebude čtyřka s třeba mluvícími mončičáky, nebo lidskými orgány. Ještě ujde, ale už stačí.(27.12.2003)

• - John Travolta, který ve filmu ztvárnil pilota letadla, se pilotování vzdušných strojů věnuje jako koníčku i ve skutečnosti. (boul)

• - Ve scéně, kdy Rocks vyskakuje z auta oknem, dívá se na něj Daphne, která se v záběrech střídavě objevuje a zase mizí. (dc125)

• - Když Kirstie Alley dělá v nákupním centru vánočního skřítka, řekne holčičce čekající v řadě: "Ne, já jsem Vulkán," což je narážka na její filmový debut ve filmu Star Trek II: Khanův hněv (1982). (HappySmile)