Kdopak to mluví 3

Pozri, kto to hovorí 3

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1993, 96 min

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $10,340,263(5.4.2006)

Říkejte si, co chcete, mě to chytlo víc než předchozí díly. Asi jsem jinej, no. Tak mě hned nezatracujte přece. Určitě má každý z vás v žebříčku 200 nejhorších filmů všech dob alespoň jeden film, který se mu prostě líbil. No a u mě je to Kdopak to mluví 3.(30.12.2005)

• nash.

Další recyklace původního originálního nápadu už vyloženě vaří z vody. Herci se sice snaží, ale kde nic není, není co uhrát. Občas to nad vodou udrží nějaká hláška, občas nějaký vydařeý moment a z velké části sympatie, kterou si člověk u prvního dílu vypěstoval k hlavní dvojici. Ještě že není čtyřka, to by snad začal mluvit topinkovač a vysavač.(9.3.2012)

• mzss1

Na podobné úrovni jako dvojka. Tentokrát zde máme zvířata, což příběhu vůbec neprospívá. Ani Travolta film moc nezachranuje. Tragédie, ještě o kousek slabší jak dvojka. 22% = *(16.11.2012)

• Tom Hardy

Předvidatelné, neoriginální, ale psí duo zachraňuje co může a udržuje snímek ve stravitelné podobě...(11.9.2002)

• - Ve scéně, kdy Rocks vyskakuje z auta oknem, dívá se na něj Daphne, která se v záběrech střídavě objevuje a zase mizí. (dc125)

• - Když Kirstie Alley dělá v nákupním centru vánočního skřítka, řekne holčičce čekající v řadě: "Ne, já jsem Vulkán," což je narážka na její filmový debut ve filmu Star Trek II: Khanův hněv (1982). (HappySmile)

• - John Travolta, který ve filmu ztvárnil pilota letadla, se pilotování vzdušných strojů věnuje jako koníčku i ve skutečnosti. (boul)