poster

Kdopak to mluví 2

 • USA

  Look Who's Talking Too

 • slovenský

  Pozri, kto to hovorí 2

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1990, 76 min

 • gogos
  ***

  Je to horsi nez jednicka. To urcite, ale je to opet zabavne a rozhovory mezi detmi jsou vskutku perlou. Takova prumerna rodinna komedie, 3*(7.10.2006)

 • rt12
  *

  Nelze vstoupit dvakrát do stejné řeky.(20.5.2014)

 • NinadeL
  *****

  Pokračování příjemné komedie jde s věkem Mikeyeho. Jeho život se mění s příchodem sestry Julie, přesně tak, jak slibovala pointa jedničky. A i když jde "jen" o druhý díl s veškerými představitelnými povzdechy na téma "ale, to už přeci není originální", bavím se pořád skvěle. Velkým pozitivem je určitě absence George Segala a fakt, že si Rona konečně našla chlapa :) P. S. Kdo pozná Minnie the Moocher s Betty Boop, přidá se bod navíc. A pustí si trojku, aby měl kompletní zážitek.(16.3.2009)

 • kajda.l
  **

  Klasická tuctová rodinná komedie, která narozdíl od jedničky nedokáže překvapit a navíc velkou nevýhodu spatřuju v tom, že všechny postavy v tomto díle jsou děsně protivné. Od dětí, přes Alley, po samotného "Elvise" Travoltu..bratra Stuarta radši z hodnocení vynechám úplně. Zdejších 50% je zcela dostatečných a svým hodnocením se pod to podepisuji.(28.12.2010)

 • ajuska
  ***

  Kdopak to mluví 2 trpí tím, čím většina původně neplánovaných dvojek: především je tu přespříliš cítit snaha vydojit z úspěchu jedničky co nejvíc (i když v porovnání s tím, co následovalo v podobě třetího dílu, je tohle ještě nádhera), dále se vytratila originalita, které dělala první díl zajímavým, vtipných situací také ubylo, ale pořád ještě je tu slušná porce zábavy na nedělní odpoledne, která rozhodně neurazí.(25.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace