Kdopak to mluví 2

• slovenský

Pozri, kto to hovorí 2

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1990, 76 min

"Hele, mně je úplně jedno co řikáte.. Do tý věci kadit nebudu !! Mám svou úroveň.." ;)(27.6.2015)

Přes veškerou snahu horší než první film. Travolta předvede taneční kreaci, že by Policajt ze školky zíral, některé dětské "dialogy" jsou správně ujeté, ale to je tak vše. Vadí mi především urputná snaha vytěžit maximum z jedničky beze snahy přijít s nečím novým a někam to celé posunout. Prostě se jen vzala jednička, vše se zrecyklovalo, vynásobilo dvěma a šup s tím před diváka. Jenže směje se člověk opakovanému vtipu a navíc stejně vyprávěnému vtipu?(8.3.2012)

• juta

Spermie plující k vajíčku, které nemá rádo pulce je asi to nejlepší na celém filmu. Hodně průměrné, až podprůměrné pokračování, kde se může stát, že vám něco vyloudí úsměv na tváři, ale které stačí vidět jen jednou za deset let.(14.12.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $47,789,074Tržby Celosvetovo $48,300,000(3.11.2009)

• MikO_NR_1909

Ježíííííš, takéto "ságy" sú určené pre moju mamu. Ja s touto rodinnou anarchiou nemám problém, ale príde mi už predsa moc vyšinutá. Teda nato, aký "kultový" status zdieľa(la).(14.9.2014)

• - Stejně jako ve filmu je i ve skutečnosti je John Travolta zkušeným leteckým pilotem. V těsné blízkosti své rezidence poblíž letiště Ocala na Floridě má vlastní runway pro své soukromé letadlo Boeing 707B. (jexik)

• - V čase 9:43 schovají děvčata malého Mikyho pod stůl. Mollyina kolegyně je obutá, pak střih, je bosá a Miky ji lechtá, ale když se šéf podívá pod stůl, je opět obutá. (Proste..Jana)