Kdopak to mluví 2

• slovenský

Pozri, kto to hovorí 2

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1990, 76 min

Hodnotím 2....Zaručeně slabší díl než 1 už to není takové překvapení jaké na mne vybaflo při sledování 1 dílu . Nic víc(6.6.2006)

Kdopak to mluví 2 trpí tím, čím většina původně neplánovaných dvojek: především je tu přespříliš cítit snaha vydojit z úspěchu jedničky co nejvíc (i když v porovnání s tím, co následovalo v podobě třetího dílu, je tohle ještě nádhera), dále se vytratila originalita, které dělala první díl zajímavým, vtipných situací také ubylo, ale pořád ještě je tu slušná porce zábavy na nedělní odpoledne, která rozhodně neurazí.(25.1.2006)

• Webb

Nápad jedničky se mi sice nijak zvlášť nelíbil, jenže se na to dalo ještě koukat a nemusel jsem si připadat trapně jako u tohoto pokračování. Tady to dokonce nezachránil ani konec. Není to nic jiného než hodně slabý a nevtipný čajíček.(8.12.2009)

• sud

Je mi to líto, ale komedie o dítěti, které má vnitřní dospěláckou mluvu je sice skvělý nápad, ale pouze na jeden film. Toto pokračování je pouze vaření z vody a zabředává do masy rodinných komedií. Jednou se na to ale v pohodě podívat nechá.(18.11.2006)

rozpočet : ? tžby americke : $47,789,074(18.12.2006)