Kdopak to mluví 2

• slovenský

Pozri, kto to hovorí 2

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1990, 76 min

Pokračování které se téměř vyrovná prvnímu dílu. Děj je stejně obyčejný, ale komentář malé Juli stejně vtipný )možná malinko se opakující). S tímhle formátem už ale naplno podruhé uspět nejde.(4.9.2008)

• Webb

Nápad jedničky se mi sice nijak zvlášť nelíbil, jenže se na to dalo ještě koukat a nemusel jsem si připadat trapně jako u tohoto pokračování. Tady to dokonce nezachránil ani konec. Není to nic jiného než hodně slabý a nevtipný čajíček.(8.12.2009)

• paascha

Zrůdný plazoun dostal ségru a filmová kvalita ránu do zad. A do hlavy...ještě jednu..eh..další...(16.3.2010)

Trapné, hloupé a částečně vtipné. Potěší písnička Rebel Yell od Billy Idola. Nevím proč ale druhý díl se mi částečně líbil. Zato první jsem protrpěl.(30.10.2010)

Trošku mi uniká co mě má rozesmát, ale jinak se tomu nebráním.(6.1.2006)

• - Stejně jako ve filmu je i ve skutečnosti je John Travolta zkušeným leteckým pilotem. V těsné blízkosti své rezidence poblíž letiště Ocala na Floridě má vlastní runway pro své soukromé letadlo Boeing 707B. (jexik)

• - V čase 9:43 schovají děvčata malého Mikyho pod stůl. Mollyina kolegyně je obutá, pak střih, je bosá a Miky ji lechtá, ale když se šéf podívá pod stůl, je opět obutá. (Proste..Jana)