Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trellíno
  *****

  Jedno z mála pokračování, které ve všem překonalo první díl. Úžasný film s brilantními výkony všech herců. Ten film má vše dobré z prvního dílu, skvělou hudbu, výtečně napjatou atmosféru a navíc mnohem zajímavější děj. No a mimo jiné jsou to vlastně skvělé 2 filmy v 1.(1.7.2002)

 • pan Hnědý
  *****

  Al Pacino dokonalost to se musí vidět, dodnes nepochopím, proč nedostal Oscara. Dějová linie s mladým Vitem Corleonem ve fenomenálním podaní Roberta De Nira je perfektně zpracovaná do nejmenších detailů. Brilantní záležitost.(9.10.2011)

 • viperblade
  ****

  Mě asi není souzeno chápat některá díla. Samozřejmě, musím vyzdvihnout herecké výkony, které byly stejně jako v jedničce dobré, ale tentokrát dostala větší prostor Diane Keaton a potvrdilo se, že je opravdu výborná herečka.(14.10.2007)

 • robbiee
  *****

  [imdb: 9.0/10] | me: Je pre mňa ťažké písať akési hodnotenia k filmu takého zrna a preto len poviem, že podobne ako prvý diel, tak aj tento na mňa zapôsobil veľmi ale veľmi silne a dojmy sú stale veľmi intenzívne. Oproti prvému dielu chýba Brando, ale jeho mladšie "ja" dostalo možnosť prezentovať sa s tvárou DeNira, ... čo spolu s priestorom, ktorý ma v tomto diele Al Pacino vytvára neuveriteľný herecký koncert .... Opäť vravím: Vynikajúce !(7.7.2009)

 • Boss321
  *****

  Velkolepé pokračování největší mafiánské ságy všech dob. Film má dvě déjové linie. První se odehrává za dob mládí Vita Corleoneho a jeho prvních zkušeností s mafií. Zatímco druhá se točí kolem Michaela Corleoneho, který pokračuje v rodinném byznyse po otci Vitovi. Francis Ford Coppola natočil minimálně stejně dobré pokračování jako první díl. Všechni herci bez vyjímky předvádějí mistrovské herectví. Především Al Pacino s Robertem De Nirem, pro kterého to byla první významná role, a který ztvárnil dokonale mladého Vita Corleoneho. Propracovaný scénář, skvělá režie, herecké výkony a geniální hudba, co více si od filmu přát. Ty tři hodiny života u toho sakra stály za to. Kdo neviděl měl by rychle napravit.....(10.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace