Jasný top mých gangsterek. Výborný Al Pacino a ještě mnohem lepší De Niro předvedli, jak to za starých časů chodilo mezi mafiánskými gangstery.(28.11.2010)

Jedna z mála výjimek, potvrzující pravidlo o slabším pokračování.. Tohle pokračování je minimálně stejně dobré, jako první díl. Herecké výkony stále na maximální možné úrovni, režie špičková, děj precizně zpracovaný - je jen málo příběhů, kdy se nedá jednoznačně posoudit, zda je lepší kniha, nebo film.(13.8.2002)

[imdb: 9.0/10] | me: Je pre mňa ťažké písať akési hodnotenia k filmu takého zrna a preto len poviem, že podobne ako prvý diel, tak aj tento na mňa zapôsobil veľmi ale veľmi silne a dojmy sú stale veľmi intenzívne. Oproti prvému dielu chýba Brando, ale jeho mladšie "ja" dostalo možnosť prezentovať sa s tvárou DeNira, ... čo spolu s priestorom, ktorý ma v tomto diele Al Pacino vytvára neuveriteľný herecký koncert .... Opäť vravím: Vynikajúce !(7.7.2009)

Mě asi není souzeno chápat některá díla. Samozřejmě, musím vyzdvihnout herecké výkony, které byly stejně jako v jedničce dobré, ale tentokrát dostala větší prostor Diane Keaton a potvrdilo se, že je opravdu výborná herečka.(14.10.2007)

Perfektní děj, fantastická režie, famózní Al Pacino... Druhý díl, který se svému předchůdci nejen vyrovnal, ale místy ho i předčil.(4.7.2006)