Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  *****

  Jeden ze 100 filmů, které musíte vidět, než umřete. Jeden ze 100 největších filmů všech dob časopisu Entertainment Weekly. Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Celosvětově divácky úspěšný film. Osiření mladého Vita Corleone a osamocení v Americe a pak jeho postupné budování postavení oblíbeného kmotra obávaného všemi nepřáteli. Versus postavení oblíbeného Michaela Corleone jako bohatého kmotra a jeho postupné osamocení jako člověka obávaného i přáteli při krutých vendetách za zrady skutečné i domnělé včetně příslušníků jeho rodiny. Trailer: http://www.csfd.cz/film/1645-kmotr-ii-godfather-part-ii-the/videa/(19.1.2009)

 • Djkoma
  *****

  Náhrada Marlona Branda mladším De Nirem ve stejné roli (jen trošku jinak časově zařazené) se vyplatila. Díky této vložce se dostáváme více do historie rodini Corleonů. Ke vzniku jejich jména, tradic, problémů, nenávisti a pomstě. Bohužel druhá část v podobě "života v našem čase" je slabší. Ne o moc, ale stejně je to oproti jedničce viditelný nedostatek. Nevím možná je to pouze můj názor, ale opravdu mi přišli chvíle s Michaelem slabší než ostatní části.... I přesto naprosto výborná práce s opět skvělím koncem(stejně jako u jedničky, díky které si pamatuji skoro celou knězovu řeč :)).(16.6.2004)

 • Boss321
  *****

  Velkolepé pokračování největší mafiánské ságy všech dob. Film má dvě déjové linie. První se odehrává za dob mládí Vita Corleoneho a jeho prvních zkušeností s mafií. Zatímco druhá se točí kolem Michaela Corleoneho, který pokračuje v rodinném byznyse po otci Vitovi. Francis Ford Coppola natočil minimálně stejně dobré pokračování jako první díl. Všechni herci bez vyjímky předvádějí mistrovské herectví. Především Al Pacino s Robertem De Nirem, pro kterého to byla první významná role, a který ztvárnil dokonale mladého Vita Corleoneho. Propracovaný scénář, skvělá režie, herecké výkony a geniální hudba, co více si od filmu přát. Ty tři hodiny života u toho sakra stály za to. Kdo neviděl měl by rychle napravit.....(10.1.2008)

 • larelay
  *****

  Majstrovske dielo, ktore prekonalo prvu cast. Zaujimave, ze tu mi nevadila stopaz a nenasla som ziadne nudne momenty a hluche miesta... Netreba nic viac dodavat, len ze v priebehu jedneho dna som stihla Godfather 1 a Godfather 2, viac uz neslo :)(21.9.2009)

 • Gemini
  *****

  Ačkoliv je to stále machrovina nad machroviny, neřekl bych, že je pokračování lepší originálu. Pravda ale je, že Robert De Niro je fenomenální, a jeho výkon naprosto zaslouženě oscarový, stejně tak jako je část mládí Vita Corleoneho zcela po zásluze nejlepší částí Kmotra II.(10.5.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace