Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  *****

  rozpočet : ? tržby americke : $47,542,841(10.12.2006)

 • pan Hnědý
  ****

  Al Pacino dokonalost to se musí vidět, dodnes nepochopím, proč nedostal Oscara. Dějová linie s mladým Vitem Corleonem ve fenomenálním podaní Roberta De Nira je perfektně zpracovaná do nejmenších detailů. Brilantní záležitost. (Vůni stránek od Maria Puza za dva dny s jedním nádechem).(9.10.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Druhá návštěva u Corleonů dopadla nad má očekávání, že se bude jednat jen o umělé prodloužení mafiánské ságy. Patrně díky fenomenálnímu šeptání Vita juniora jsem dospěl ke kacířské myšlence, že tohle je ještě o kousek lepší než jednička. Přesto jsou ty tři hoďky dostatečně dlouhé na to, abych stihl několikrát zazívat a nenápadně zatlačit ručičky na hodinkách směrem k závěrečným titulkům.(21.7.2011)

 • xxmartinxx
  *****

  Stejně jako v případě prvního Kmotra, i tento díl jsem docenil až časem. Strhující příběh mafiánské rodiny má něco do sebe. Takovéhle filmy by už dnes vzniknout nemohly...(1.4.2009)

 • brit84
  *****

  Jasný top mých gangsterek. Výborný Al Pacino a ještě mnohem lepší De Niro předvedli, jak to za starých časů chodilo mezi mafiánskými gangstery.(28.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace