Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pohrobek
  *****

  Povedlo se něco zdánlivě neproveditelného. Dokonalý film dostal ještě lepší pokračování. Ano, je to nesmyslné. Je to nelogické. Ale je to prostě tak. Propracovanější, nákladnější a vystupňované do filmařských orgií nejvyššího stupně. Vždyť jen samotné mládí Vita Corleona by samo o sobě vystačilo na bezchybný film. Ještě citově napjatější a emočně naprosto strhující - bezútěšné postavení a životní bezvýchodnost mafiánského života v nostalgicky překrásném zobrazení rodiny Corleonů, která ještě nepochopila, že časy pistolníků jsou nenávratně pryč.(20.9.2004)

 • viperblade
  ****

  Mě asi není souzeno chápat některá díla. Samozřejmě, musím vyzdvihnout herecké výkony, které byly stejně jako v jedničce dobré, ale tentokrát dostala větší prostor Diane Keaton a potvrdilo se, že je opravdu výborná herečka.(14.10.2007)

 • Dever
  *****

  Rovnako dobré ako jednotka aj keď miestami sa mi to zdalo byť aj o niečo lepšie. Viac sa mi ľúbilo prelínanie dvoch dejov, ako začal starý Don a ako pokračoval jeho syn Michael (Al Pacino) ktorý svoju úlohu zahral velice originálne.(6.2.2011)

 • mandes
  *****

  rozpočet : ? tržby americke : $47,542,841(10.12.2006)

 • DaViD´82
  *****

  "This is the business we chose." Druhý díl geniální adaptace nezapomenutelné knihy. Štafetu tahouna přebírá po Brandovi duo Al Pacino s De Nirem, kteří jsou zde naprosto neuvěřitelní. Více netřeba zmiňovat. Prostě jeden z nejlepších a nejzásadnějších snímků světové kinematografie.(15.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace