Anakonda

Kirk M. Petruccelli

Kostýmy:

Kathy Monderine
  • Divočák

Další zbytečný horor bez atmosféry, snažící se svézt na úspěchu animálních hitů jako Čelisti, Piraňa nebo Aligátor. Voight je jako záporák sice slušný, ale ve filmu je v podstatě zbytečný, protože ten největší parchant je stejně ta přerostlá skoro nezničitelná Anakonda, kterou můžete třikrát střelit do hlavy a nebo vyhodit do povětří a ona se v klidu za chvíli objeví zase v plné síle připravená kdykoliv se vám zakousnout do zadku. Jako malý jsem z toho ještě dva dny nespal, ale v dnešní době mi na tom jako jediná opravdu hrůzostrašná věc přijde obří prdel Jenifer Lopez, která je tady nakynutá do opravdu děsivých rozměrů.(12.7.2007)

• Superpero

Bez superhvězdného obsazení a hlavně bez Jennifer by to bylo za míň.(5.6.2005)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $136,885,767(21.12.2006)

Toto bol film. Naposledy som to ale videl v kine, mal som desať rokov a skoro som sa posral, stačí?! 75%.(26.10.2007)

• ORIN

V originále s arabskými titulky dech opravdu vyrazila.(10.8.2010)