Anakonda

Jack Epps Jr.

Kostýmy:

Kathy Monderine
  • hellstruck

Sotva film začne, už se modlíte, aby je všechny ta anakonda zabila..hlavně Lopez. To mluví asi za vše.Ale předpokládám,že když k tomu člověk něco "málo"vypije,vezme kamarády,tak to může být docela fajn podívaná :D(28.11.2011)

• sud

Z počátku to vypadá docela slibně, ale požději je to strašně pitomý a úplně ztratíte šajn o co tu vlastně jde. Takovýhle filmů už USA natočilo bezpočet a tenhle jenom do tý řady zapadá. Jon Voight mě tu vůbec nezaujal, ale velice mě zaujala Jenifer Lopezová (vzhledem, ne herectvím).(5.3.2005)

• pan Hnědý

I přesto, že jsem fanouškem béčkových hororů, jako je Resident Evil jsem tohle nepřekousnul. Popcornový klišé horor bez špetky atmosféry, napětí a strachu. Tupý scénář, který by nevešel ani na stránku A4 a to herecké obsazení a "vystrašené" tváře, které u někoho fungují mě nepřijde ani vtipné. Podprůměrně zdlouhavé a film trvá jako dva klišé horory po sobě.(28.7.2012)

• ORIN

V originále s arabskými titulky dech opravdu vyrazila.(10.8.2010)

Soundtrack Randy Edelman: 1. Main Title [4:45] ,2. Watching and Waiting [4:43] ,3. Night Attack [2:47] ,4. This Must Be Heaven [1:39] ,5. Down River [2:43] ,6. Seduction [3:27] ,7. Travelogue [2:45] ,8. Baiting the Line [2:47] ,9. My Beautiful Anna... (conda) [2:54] ,10. The Totem's Sacred Ground [2:26] ,11. Sarone's Last Stand [3:00],(10.6.2011)