Anakonda

Kirk M. Petruccelli

Kostýmy:

Kathy Monderine
  • pan Hnědý

I přesto, že jsem fanouškem béčkových hororů, jako je Resident Evil jsem tohle nepřekousnul. Popcornový klišé horor bez špetky atmosféry, napětí a strachu. Tupý scénář, který by nevešel ani na stránku A4 a to herecké obsazení a "vystrašené" tváře, které u někoho fungují mě nepřijde ani vtipné. Podprůměrně zdlouhavé a film trvá jako dva klišé horory po sobě.(28.7.2012)

• hellstruck

Sotva film začne, už se modlíte, aby je všechny ta anakonda zabila..hlavně Lopez. To mluví asi za vše.Ale předpokládám,že když k tomu člověk něco "málo"vypije,vezme kamarády,tak to může být docela fajn podívaná :D(28.11.2011)

• Radyo

Jediné pozitivum na tomto snímku je podle mě jedna z nejhezčích hereček a zpěvaček současnosti Jennifer Lopez. Možná kdyby byla na scéně častěji, dal bych Anakondě i 3 hvězdičky, přestože je to pouze ambiciózní béčko.(25.7.2002)

Pěkná blbost, ale docela jsem se bavil. Spíše jsem se tedy smál než, že bych se bál, ale hlavně jsem se moc nenudil.(7.6.2003)

• Tyler

Tak zaprvé - už úvodní text je pěkná zhovadilost ,a to, co potom předvádí ta anakonda je ještě horší. Herpetologům museli vstávat vlasy znechucením. Za druhé - kde je nějaký charizmatický hrdina? Nebo aspoň nějaká komická figurka? A o hercích v čele s "krasavicí" Jennifer Lopez nebudu ani mluvit...(12.9.2003)

• - Když Terry (Jennifer Lopez) střílí na anakondu, drží v ruce odstřelovačku, kterou je potřeba před každou další střelbou ručně nabít. Ona vystřelí třikrát, ale ani jednou nepřebije. (Guilemot)

• - Před obsazení Jona Voighta byl do role Paula Seroneho zvažován francouzský herec Jean Reno. (SeBig)

• - Během natáčení jedné scény zkratoval pult na ovládaní počítačem řízené anakondy a had byl zcela mimo kontrolu filmařů. Některé záběry jsou použity ve filmu. (PußyMagnet)